NFL-National Football League 2011-2012

maçı full izledim ben az evvel tekrarı vardı ESPN'de...
Vick resmen şov yaptı Emre abi dediğin gibi tartışmasız 1 numara...
gerçi yine bir sürü acayiplik vardı kaskına vurdular, ittiler, çektiler bir tamamlanamayan pasını pas arası olarak rakibe vermeye çalıştılar...
Mccoy'da acayip oynadı dediğin gibi ama Vick'i seyretmesi başka çok çok acayip bir şey...

Cowboys tek tdyi son periyotta yaptı o zamana kadar düzgün hücum edemediler zaten...

geçen hafta yine yenildik kendi sahamızda...
bu hafta ne olur bilinmez...
Emre abi bu nasıl rüya takım Allah aşkına kabus olduk resmen...

Ya dün akşam espn'de "nfl prime time " diye bir program vardı.. "Eagles play-off'a kalamayacak mı" diye tartışıyorlardı. Ne oldu bilmiyorum ama % 5 kapasite kullanım oranımız var, hiç bir şey oynamıyoruz ve sürekli kaybediyoruz..Bu hafta Giants deplasmanı var, bir onları yeniyoruz ama bu sefer onu da kazanamayız..

Herhalde play-off olmayacak. Kabak coach'un başına patlayamayacağına göre Vick'e patlar..

Yıllardır olduğu gibi, yine kötü günümüzde gidip Giants'ı deplasmanda yenmiş Eagles.. Sırf şu NY takımlarını her halükarda tokatladıkları için Philly takımlarını tutuyorum zaten..

"Giants Killers" diye açılıyor NFL ana sayfası. Nereye atıf yapıldığı belli.. Geçen sene tarihi şekilde kazandığımız ve Giants'ın play-off şansını bitirdiğimiz maça..

Durum 3-6 ve işimiz çok zor.. Bence play-off falan yapamaz Eagles bu saatten sonra.

Division'da playoff u Cowboys yapicak hic hevese gerek yok. Bir kac hafta once Bears ile olan MNF macina gittim - orada bitti diyordum sezon ama ertesi hafta Cardinals'i yense bile yine baya sans yuksek olacakti Eagles'in ama Cowboys'un relatively daha iyi schedule i iki takimdan da.

2. sayfaya düşmüş konu...:)
sezona rezil bir giriş yaptık, daha sonradan toparlasakta yeterli olmadı ve play offlara giremiyoruz...
New York'a koyan her takımın tarafıyız, safındayız artık...

An itibariyle Sf da hayat durmus durumda stad full scarlet kirmizisi rakip Saints ve Drew Brees elersek insallah Packers ve mahallenin cocugu Aaron Rodgers tekrar muhite geri donecek ve karsisinda neden Mike Nolan in 2005 draftinda Aaron duruken birinci siradan kendisini sectigini kanitlamak icin sahaya cikacak Alex Smith olacak

ilk yari bitti 17-14 Niners onde Michael Crabtree bir td yapmasina ragmen iki elinle bir topu tutabilse daha farkli girecekti Niners iceri

tansiyon 20 ye vurur ikinci yari

kesinlikle epic bir macti,10 yildir bu ani bekleyen bir sehir ve oyle bir son 5 dakika oynandi ki tansiyon aleti falan unufak oldu son 1 dakika bayansi erkektim,lezbiyendim adimda buseydi zaman uzay kavrami gitmisti en son Gs-Taranto macinda girdigim sekile girdim (bilen bilir) :=) hele o son saniye td nindan sonra eminim bir kac yer yikilmistir sehirde bu gece uyunmaz ve unutulmaz

kesinlikle hakkettiler defans soru isaretleri verse de (Packs i durduracak ligdeki tek defans deniyordu?) Alex gercekten buyuk oyuncu oldugunu gosterdi oyle siradan bir mac degildi 2002 den beklenen macti bu ve peri masali devam ediyor underdog geldik underdog gidecegiz Pack e karsida efsane bir mac olacak Giants a yarin sans vermiyorum

Wear Red Get Load And Beat the Pack

NO'ın 8 sayılık hücumundan sonra stadyumda ölüm sessizliği vardı nerdeyse ama fena bir finish oldu...
tam did we put çekilecek maçtı...:)

kesinlikle epic bir macti,10 yildir bu ani bekleyen bir sehir ve oyle bir son 5 dakika oynandi ki tansiyon aleti falan unufak oldu son 1 dakika bayansi erkektim,lezbiyendim adimda buseydi zaman uzay kavrami gitmisti en son Gs-Taranto macinda girdigim sekile girdim (bilen bilir) :=) hele o son saniye td nindan sonra eminim bir kac yer yikilmistir sehirde bu gece uyunmaz ve unutulmaz

kesinlikle hakkettiler defans soru isaretleri verse de (Packs i durduracak ligdeki tek defans deniyordu?) Alex gercekten buyuk oyuncu oldugunu gosterdi oyle siradan bir mac degildi 2002 den beklenen macti bu ve peri masali devam ediyor underdog geldik underdog gidecegiz Pack e karsida efsane bir mac olacak Giants a yarin sans vermiyorum

Wear Red Get Load And Beat the Pack

green bay sizin kardes takım degil mi oglum ?

green bay semalarında boooooo sesleri
son 2.33
NYG 37 - 20 önde
GB için rüya sezon kabus ile bitmek üzere iken
Eser Atalay yine yanıldı...

Emre kardes falan da kalmadi Giants bir guzel dagitti Packs i hic beklemezdim ama sevindim Giants bence sinirli bir takim Packers daha bir korkutucuydu ama bu gece resmen darmadagin oldular sonuca aldanmamak gerek 20 sayi tamamen fazladan yaptilar cok rahat gorundu Giants bence Baltimore un Houston i yenmeside bir surprizdi ama Giants buyuk is basardi
neyse Giants a koymak varmis artık Eli Manning i Aaron a tercih ederim (bu gece haric) zaten 2 ay evvel koymustuk dert degil(hemende biryerlerimiz kalkti)

Emre kardes falan da kalmadi Giants bir guzel dagitti Packs i hic beklemezdim ama sevindim Giants bence sinirli bir takim Packers daha bir korkutucuydu ama bu gece resmen darmadagin oldular sonuca aldanmamak gerek 20 sayi tamamen fazladan yaptilar cok rahat gorundu Giants bence Baltimore un Houston i yenmeside bir surprizdi ama Giants buyuk is basardi
neyse Giants a koymak varmis artık Eli Manning i Aaron a tercih ederim (bu gece haric) zaten 2 ay evvel koymustuk dert degil(hemende biryerlerimiz kalkti)

giants'ın kazanması gerçekten hem sürrpriz hem de benim için üzücü oldu. Mecbur sizin takımı tutacağız haftaya.

:=)eyvallah Emre Kim koyarsa koysun Allah razi olsun mantigi ile haftaya cikacagiz maca Hollywood filmlerinde uzaylilar New York a saldirinca bile uzaylilari tutan ben ve sen ayni kafadayiz:=)

NYG şampiyonluğu ile biten kabus sezon sonrası yeni umutlar ile başladık bu seneye...
abi manning ilk maçta epey kastı kendini kardeşin yüzük sayısı +1 olunca utandı heralde...
Vick reis gerilerden getirdi takımı...
son şampiyon Dallas'a kaybederek başladı...

ilk hafta güzel umut verdi yai bu sezona dair...
hayırlısı olsun(NYG'ın şampiyon olması hayırlı olacak ise olmasın tabi)...