Nice Yıllara Cumhuriyet Genci (Onur Uncu)

1980 ihtilalinin yaratmaya çalıştığı yeni nesil anlayışına meydan okuyan Onur´um; "Üzüntü mü o da ne" diyeceğin bir yaş geçirmeni dilerim.

Yolun aydınlık olsun Cumhuriyet Genci...

Nice Sağlıklı , Mutlu (Galatasaray galibiyetleriyle) , Başarılı (Canım Türkiyem'in sistemsiz ÖSS sisteminde) bir yıl geçirmen dileklerimle Onur'um iki gözüm ;)

Baktım yoksa ben açıyım topic diye, bulamıyorum başlığı.Onur Abi Edebiyat parçalamıs yine :) Topic isminin başına bakıp geçtiğim için , sondaki Onur 'u göremedim.

Nice mutlu yıllara Onur'cum...

Onur abim gururlandırdın beni,çok çok sağol.Dileklerine katılmamak mümkün değil.Aynı şeyleri ben de senin için diliyorum. ;)
Levent abim elinizde büyüyoruz.Valla billa 15 oldum gün itibariyle. :)
Ömer,yeni yaşımda tribünde omuz omuza nice maçlara... ;)
Çağrı tanışalı uzun zaman olmuyor ama arkadaşlığımız uzun olur umarım... ;)
Can abi,çok sağol.Utkuyla havuzda sağlam işler yapacağınıza inanıyorum. :)
Estağfurullah Can abi,ne haddime... :) Yüz yüze tanışmak mümkün olur yeni yaşımda umarım...
Taner abi,Kubilay abi,Cem abi.Üçünüze de sonsuz teşekkürler...
Yeni yaşımda NBA özetlerinden mahrum kalmam umarım Göker abim.Ben de senin için Detroit'in şampiyonluğunu dileyim. ;)
Utku Gerets olayının üzerine yıkılmışken bu mesajı attın ya duygularımı tarif edemiyorum. :) Senin gibi gençleri havuzda görmek isteriz... :)
Bugün "Cumhuriyet Genci" sıfatınının benden daha çok kendisine yakıştığını düşündüğüm Arman Akboğa'nın (kempes89) da doğumgünü.Kendisi ÖSS maratonunda,haliyle eski sıklıkta yazamıyor.Onsuz bir kişi eksik oluyoruz forumda.Aynı zamanda 18 oldu kendisi.ÖSS'yi geçip aramıza döneceğine inancım sonsuz...
Böyle seviyeli bir ortamda doğumgünümün kutlamasının verdiği mutluluğu anlatamam.Üçüncü doğumgünümü de kutlamış oldum gsbaskette.Hep birlikte nice senelere,nice başarılara Gsbasket ailesi olarak...

canım benim..yeni yaşında sana saglık mutluluk ve başarı diliyorum.. herşey gönlünce olsun canım benim...bu gün ne güzel bir günmüş böyle yahu,armancığımın ve onurcuğumun doğum günleri..armanı unutmuşsunuz ama ben unutmadımmm

EsraGerçek' Alıntı:
canım benim..yeni yaşında sana saglık mutluluk ve başarı diliyorum.. herşey gönlünce olsun canım benim...bu gün ne güzel bir günmüş böyle yahu,armancığımın ve onurcuğumun doğum günleri..armanı unutmuşsunuz ama ben unutmadımmm
Çok sağol ablacım,iyi ki varsın...

Emrecim sağol kardeşim.Yoktun ne zamandır dönmene sevindim... ;)
Sağol Saygın abim,bu zor senende başarılar...
Sağol Doğan abim,yakın zamanda tanışırız umarım... ;)
Özlem ablacım çok sağol... ;)
Sağol Timur abim,çok sevindim seninle yüzyüze tanıştığıma... ;)