Oğuz Savaş'lı, Emir Preldzic'li Milli Takım?

Hilmi Bey Rasim Başak bu taraftara dönüp boğaz kesme hareketi yaptı..Siz Emire mi takıldınız

Hilmi Bey Rasim Başak bu taraftara dönüp boğaz kesme hareketi yaptı..Siz Emire mi takıldınız

Erdem Bey, Rasim Başak ne zaman Milli formayı giymiş?

Dün Emir Preldzic'in Spahija'ya bile gider yaptığını gördük. Slovenyalı bu elemanın aynısını Türk Milli Takım koçuna yapmayacağının garantisini kim verebilir? Sporcunun zeki, çevik, erdemlisi...

Bu konu acayip uzadı ve can sıktı iyice çoluk cocuk tartışmasına girdi..o yüzden fazla uzatmayalım..Bu arada Rasim Başak euro basket 2003 te süre almasada milli takım kadrosndaydı..Ne zaman giydi dedin diye cevap verdim

Son dediğin hakikaten muhabetin sonlandığını gösterdi..Bzim taraftara el kol hareketi yaptı milli forma gymesinden girdik daha sonra kendi koçuna gider yaptı milli takım forması giymesin..Şimdide milli takım koçunada yapar milli forma giymesin..:) Adama derler ki tasası sizi mi aldı yahu..

Çünkü konunun yanlış olduğu yazılanlardan kendini belli etti iyice..Sahada yapılan yanlış şeylere kimse birşey demiyor yada savunmuyor..Ama yok bunu yaptı milli takımı desteklemem yok şunu yaptı milli takıma alınmasın falan ...

yani nese iyi akşamlar

Şu an Fenerbahçe rekabeti ve nefreti çok üst düzeye çıktığı için milli takımda bile bu oyuncuların sahiplenilmeyeceği düşünülmesi nomal ama üç ay sonraki turnuvada yok oğuz şöyle emir böyle bitecek kesinlikle. Şöyle düşünün Volkan topu kıçıyla kontrol etti, yok aşağı inen cimbomlu olsun dedi tahminimce tüm galatasaraylılar bu olaylardan ve nice volkan hıyarlıklarından bu adamı sevmiyor. Ama Belçika maçında o penaltıdan önce hadi aslanım volkan dedim şahsen ve demeye de devam edicem. Litvanya'da da Oğuz ve Emir'in her yaptığı iyi şeye helal olsun diyip, olumsuz hareketlerinde zaten bunlar fenerliydi demicem. Şu an duyguların çok yoğun olduğu bir dönem olduğu için açılmış gereksiz bir topic bence.

Şu an Fenerbahçe rekabeti ve nefreti çok üst düzeye çıktığı için milli takımda bile bu oyuncuların sahiplenilmeyeceği düşünülmesi nomal ama üç ay sonraki turnuvada yok oğuz şöyle emir böyle bitecek kesinlikle. Şöyle düşünün Volkan topu kıçıyla kontrol etti, yok aşağı inen cimbomlu olsun dedi tahminimce tüm galatasaraylılar bu olaylardan ve nice volkan hıyarlıklarından bu adamı sevmiyor. Ama Belçika maçında o penaltıdan önce hadi aslanım volkan dedim şahsen ve demeye de devam edicem. Litvanya'da da Oğuz ve Emir'in her yaptığı iyi şeye helal olsun diyip, olumsuz hareketlerinde zaten bunlar fenerliydi demicem. Şu an duyguların çok yoğun olduğu bir dönem olduğu için açılmış gereksiz bir topic bence.

Volkan'ı seviyorsun yani??? Zaten Volkan'a aslanım diyen birine bu başlığın saçma gelmesi normal. Bu başlık Volkan'a aslanım diyemeyenlerin başlığı...

Volkan'a aslanım mı diyorsunuz? Duygularım yoğun ya da değil farketmez Volkan milli takımı haketmeyen, insanı milli takımdan soğutan oyunculardan biridir. Penaltı gol olmasın isterim ama hadi aslanım demem Volkana

Milli takımda renk ayrımı yapılmamalı
oyuncuları seçenlerde!!! takımı destekleyenlerde ayrım yapmamalı.
Önümüzdeki şampiyonada kadroyu görücez
Futbolda oyuncu seçmileri zaten tam kaos

Eee yani ? Ne demek istediğini anlamadım. Ben Rasim süper adam ama Emir kötü mü dedim. İkisi de aynı yolun yolcusu zaten. Ben Emire takıldım. Sadece Emir'e değil Oğuz'a da takıldım. Bu karakterdeki herkese de takılırım.

Yazılacak herşeyi yazdığım için kendimi tekrar etmekten başka bişey göremiyorum bu başlıkta. O adamların üzerinde parçalıyı da görsem fikrim değişmeyecek.

Vallaha milli takimi oyle buyuk bir sevkle izlemem hic. GS'nin verdigi hazzi asla vermez bana.

Bir tek Sirbistan macinda sevinmistim. O da benim kokenden dolayi.

Oğuz herhalde mesajı almış. Bugün 2 smaç bastı yanlış hatırlamıyorsam, ikisinde de normalde Ayı Yogi gibi potada sallanırdı ama bugün başına gelebilecekleri bildiğinden potaya asılmadı bile.

Peki bu düşüncelerimizi değiştirir mi? Tabiki hayır. Bu adam bizim oyuncularımızdan özür dilemediği sürece Fenerbahçe'den başka hiçbir şeyi hak etmiyor. Onlar birbirlerine yeterler.

Kusura bakmayın ama Galatasaraylılık, Fener nefreti mili takımda rafa kalkmalı. Bir penaltı öncesi Volkan'a hadi aslanım demek dememekten çok daha normal bir durum. Penaltının kaçmasını isteyip de aman volkan kurtarmasın o fenerli mantığı saçma geliyor bana. Volkan'ın hal ve tavırlarını sevmiyorum, ama milli takım forması giyerken bu düşüncelerimi rafa kaldırıp destekliyorum. Avusturya maçında kurtardığı penaltıda aslanım deyip, Çek maçında Koller'e attığı kafada hay gerizekalı diyorum ama yine dediğim gibi fenerli olduğu için ya da bize karşı yaptığı salak salak tavırlardan dolayı değil tepkim. Milli takıma zarar verme olasılığı yüzünden.
Yani demek istediğim, fenerli olsun başka takımdan olsun bizim maçlarda beni deli etsin, milli forma giyerken ben bu adamları desteklerim ve iyi performans göstermesini isterim.