Oktay Mahmuti

Re: Yeni Antrenörümüz Oktay Mahmuti

2. defa Cem Akdağ postanlandi resmen. Yaziklar olsun gerçekten. Takimi o halde almaya cesaret eden, arma için hakkimi veren insana bunlar yapilmamaliydi. Vefanin bazi hedeflerden önce geldiğini bu yönetim bir gün umarim anlar demek isterdim ama hep ayni senaryo olacak malesef .

Aklıma futbol takımı geliyorda umarım öyle olmayız.Şampiyon yapan Cevat Güler'i postaladıktan sonra takım iflah olmadı.

Hoşgeldin Oktay Mahmuti ! Yönetim yerinde hamleler yapmaya başladı.
Bu hamlelerle birlikte salonlarda taraftar artışı bekliyorum ben ve tabii takımında şampiyonluğa oynayacağını ! Bu hemen olmaz çünkü şu anda avrupaya gidip gitmeyeceğimiz bile belli değil ancak bu sene yapabildiğimizin en iyisini yapıp seneye ligi domine edebiliriz.Ama tabii ki bu senede çok kaliteli yerlilerle şampiyonluktan söz edebiliriz...

Dediğim gibi takımlarımız (kadın-erkek) arkalarına seyirciyi aldığında kolay durdurulamayacaktır.Seneye ilgi göstermemiz lazım, bu yatırımların hakkını vermek lazım !

Mustafa Erkek Takımı için nasıl bu kadar olumlu düşünebiliyorsun ?
Oktay Mahmuti ile olacak işler değil bunlar.
Banko adamlarını elde tutamazsan yerli rotasyon sıkıntısı çekerken 1 numaralı skor ve savunma opsiyonunu Trabzona bırakırsan bu takım nasıl durduralamıcak ?

Efes
fener
Trabzon
Galatasaray bu sene büyük ihtimal böyle bir tablo çıkacak

Banvit,Telekom ve Beşiktaş zorlayacak isimler

Erdal Can İçelli' Alıntı:
Mustafa Erkek Takımı için nasıl bu kadar olumlu düşünebiliyorsun ?
Oktay Mahmuti ile olacak işler değil bunlar.
Banko adamlarını elde tutamazsan yerli rotasyon sıkıntısı çekerken 1 numaralı skor ve savunma opsiyonunu Trabzona bırakırsan bu takım nasıl durduralamıcak ?

Efes
fener
Trabzon
Galatasaray bu sene büyük ihtimal böyle bir tablo çıkacak

Banvit,Telekom ve Beşiktaş zorlayacak isimler

Açıkçası katılmıyorum bu görüşe.Oktay Mahmuti ile değil de kim ile olacak?Gelir gelmez yaptığı açıklama bile umut vermeli bize.Geleneği olan bir takım yaratmak istiyoruz.Ve ayrıca altyapıda da hareketlenmeler olacaktır.Bence yönetimin basketbolda yaptığı en iyi icraatlerden biridir.3 yıllık süreç boyunca Galatasaray basketbol takımı ve şubesi gittikçe büyüyecektir ve olması gereken yere ulaşacaktır.

Haklısın Erdal zira bende kaliteli yabancılar alacağımızı düşünmüyorum pek.WildCard alırsak olabilir.
Şu durumda Oktay Mahmuti'ye elbet belli bir plan sunulmuştur ve kaliteli yerli oyuncular alacağımızı düşünüyorum.Oktay Mahmuti kendiside getirebilir.Zaten aşırı büyük hamleler ve süprizler olmadığı halde bu sene lige renk katacak ,yukarıları zorlayacak bir takım oluruz..Dediğim gibi öbür sene de avrupaya gitmemiz sonucu istediğimiz kadroyu daha net kurabiliriz.

Yani ümitsiz olmak gerekmiyor en azından.Şampiyonluk hemen gelmez, salonlara gidip takımın şampiyonluk yolunda gelişimini ve oyununu görmek lazım,destek lazım bence takıma.Ondan sonrası gelecektir.

demekki bütçe biraz dah artacak. herkes evren için üzülüyor ama yapacak birşey yok arkadaşlar artık telefisi nasıl yapılır yada evren gönderildi yerien başka bir isimmi düşünülüyordu. kerem tunçeri? diğer yandan ben d-wash'ı istemiyorum bu kadar savruk bir oyuncu iyi olmaz bence daha sağlam ayağı yere basan aıllı bir guard almak gerek. greer?
ayrıca kerem gönlüm vs.. efes kapanmadıkça onlardan oyuncu almamız çok zor.

Oyun kurucu istediğinizi söylüyorsunuz ve üstüne Greer diyorsunuz.Anlayamıyorum.

Her ne kadar Cem Hoca'ya vefasızlık yapılmamasını savunsamda Oktay Mahmuti ismi beni cezbetti.:)

Oktay Mahmuti'nin yeni açıklamalarını şimdi okudum ve gerçekten Yapılanma kelimesini boşuna kullanmadığını fark ettim.Şampiyonluk lafı bana Murat Özyer döneminden beri çok uzakda geliyordu ilk kez bu laf içimde doğmaya başladı...

Hoş geldin Oktay Mahmuti.

NOT:Yerli kadromuzun yetersiz olduğunu söyleyenler kesinlikle haklılar ama Fatih-Polat-Murat-Eren gönderilip yerine Efes Pilsen'den Kaya Peker ve Sinan Güler gelirse o zaman geçen yıldan bile daha iyi ve bizi şampiyonluğa taşıyacak bir yerli kadrosu olur.

Greer'ın kariyeri filan belli tamam da şu anda Darius'un yanına yaklaşamaz.

Ayrıca Oktay Mahmuti'nin de Darius'u takımda isteyeceğini düşünüyorum ben çoğunluğun aksine. 5 yabancılı sistemde Cem Akdağ'ın yağtığı gibi kenardan gelip maçın sonucunu direk etkileyebilecek bir oyuncu.

Yabancı tercihlerinin 3 uzun(Rancik-Wilkinson-Yabancı), 1 guard(Darius), 1 skorer 2-3 numara olarak kullanılacağını düşünüyorum.

Yerli olarak da 1'er tane guard, 2-3 numara ve uzun alıcağımızı düşünüyorum. Bunların en az ikisi Milli oyuncular olacaktır muhtemelen.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Greer'ın kariyeri filan belli tamam da şu anda Darius'un yanına yaklaşamaz.

Ayrıca Oktay Mahmuti'nin de Darius'u takımda isteyeceğini düşünüyorum ben çoğunluğun aksine. 5 yabancılı sistemde Cem Akdağ'ın yağtığı gibi kenardan gelip maçın sonucunu direk etkileyebilecek bir oyuncu.

Yabancı tercihlerinin 3 uzun(Rancik-Wilkinson-Yabancı), 1 guard(Darius), 1 skorer 2-3 numara olarak kullanılacağını düşünüyorum.

Yerli olarak da 1'er tane guard, 2-3 numara ve uzun alıcağımızı düşünüyorum. Bunların en az ikisi Milli oyuncular olacaktır muhtemelen.

Kesinlikle katılıyorum.Sezon içinde takımlarına verdikleri katkıya bakarsak aradaki uçurumu görürüz.Eğer bir point guard alacaksak da bu Greer olmaz.Bir kere point guard değil kendisi.

Şubeye bakış açısının olumlu anlamda değiştiğini gösteren bir adım Oktay Mahmuti. Tesellimiz de bu zaten...

Hoş geldiniz hocam.

hayırlı olsun.umarım verilen sözler yerine gelir ve kaliteli bir takım çıkar ortaya.

Greer 2 numara olarak düşünülebilir hatta çoğu zaman 1 numarada oynayabilen bir oyuncu. alınsa çoks evinirim ama zor gibi.
ancak arkadaşlar asıl bombayı şimdiden size söyleyeyim "Engin Atsür" olacak. neden derseniz Oktay Mahmuti ile arası çok yakın bir oyuncu. eski öğrencisi.
fb ülker'e hala imza atmadı ise mutlaka bir nedeni vardır.
eminim bizim takımla anlaşacak artık. Hele yerli rotasyonu özellikle vurgulayan yeni koçumuzun aklında olan ilk isim Engin atsür.

Cem hocayı bir sekilde onure etmeleyiz

Oktay hocanın gelmesinden ben cok mutlu oldum cünkü hedefi olan bir hoca,Bizim ona sundugumuz sartlar aklına yatmıskı kabul etmis

Cafe crown belasından kurtulucaz demektir.Oktay hoca bu sene olmasada seneye sampiyon olacak bir kadro kurucaktır .buda cafe crown ısıne gelmez yolları ayırıyorsak süper olur

MAhmudi Benetton'un başında iken Engin kaç dakika ortalama ile oynamış bakmak lazım. Kişilsel olarak aralarını bilemiyorum ama Engin Benetton'da iken Mahmudi'den önce de sonra da pek süre alamadı.Mahmudi'nin ikinci sezonunda da takımdan ayrıldı zaten.

Hocamız bizi çok daha iddialı konuma taşıyacak. Ben çok umutluyum. Kurulacak kadroyu da direkt etkileyecek. Hayırlı olsun.

Yiğit ŞARDAN geldiği günden beri kendisini takımın başına getirmek istiyordu sonunda oldu Hayırlısı olsun. İnşallah başarılı olur. Yakın arkadaşı Ekrem MEMNUN un yardımcısı olacağını düşünüyorum.

Ama şunu da söylemek isterim Şube de bu yapılanma laflarını çok duyduk. Hep yeni koç getirmeyle bu işlerin olacağını zannetti yöneticiler. Rakiplerin güçlerine göre uzun vaadeli hamleleri göremedik. Bu sefer inşallah böyle olmaz..