Özlü Sözler - Güzel Sözler

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Özlü Sözler-Güzel Sözler

Saadet Unal' Alıntı:
Karanlığa söveceğine kalk bir mum yak.

Konfüçyüs
Bu güzelmiş ya 2 sene önce Galatasaray'ın Basketbol'unu mütevazi bir kişilk aydınlatmaya başladı Murat ÖZYER...

Karanlık olduğunda mumdan bir güneş(MURAT ÖZYER) yarat, kanatların kırılmasın umutların nicesi yirmi dört karat.
Sagopa Kajmer

Ben olmayınca bu güller, bu serviler yok
Kızıl dudaklar, mis kokulu şaraplar yok
Sabahlar, akşamlar, sevinçler, tasalar, yok
Ben düşündükçe var dünya ben yok o da yok.
Hayyam

Tüm Avrupa'nın peşinden koştuğu Arda, yıllık 375 bin euro alıyor. Şimdi gidip Baptista'ya yıllık net 4-5 milyon euro verirsek olmaz. Birçok kez takım ruhumuzla şampiyon olduk. Takım ruhunu korumanın yolu takım içi dengeleri korumaktan geçiyor

Adnan Polat / Galatasaray Kulübü Başkanı

"i've failed over and over and over again in my life and that is why i succeed." (hayatım boyunca hata üstüne hata,hata ve hata yaptım bu yüzden başardım.)
Mj-23

bundan sonra senin kaderin benim kaderim,benim kaderim senin kaderin!
tahiti evlilik yeminiymiş bi dost bunla evlendi ben de bunla evlenirim herhalde,takmam ben öyle beyoğlu belediye başkanının verdiği yetkiyi ..

"Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur."
Hyman Rickover

Aslında bu söz basketbol transferlerimiz ve onla ilgili yorumlar için de çok şey ifade ediyor...

Nesiller değişir,isimler değişir yalnız bir şey değişmez.Galatasaray'ın yekpare tunçtan dökme bir anıt gibi enerjisi,daima en önde,en ileri ve en üstün olma isteği.RUŞEN EŞREF