Selçuk İnan

Ntvspor saçmalamış biraz resmi açıklama geldikten sonra halen saçmalamaya devam ediyor.

Maç başı 15000 euro denilmiş yani bu adam 1 sezonda sakatlık,yorgunluk hocanın insiyatifi dahil bütün maçlara çıksa(34 maç) alacağı para 500 bin euro kazancak yani senelik 2.5 m euro alcak 5 sezon aralıksız bu sürse max 12.5 m euro para çıkacaktır bizden.

NTVSpor 12<18 !

Ntvspor saçmalamış biraz resmi açıklama geldikten sonra halen saçmalamaya devam ediyor.

Maç başı 15000 euro denilmiş yani bu adam 1 sezonda sakatlık,yorgunluk hocanın insiyatifi dahil bütün maçlara çıksa(34 maç) alacağı para 500 bin euro kazancak yani senelik 2.5 m euro alcak 5 sezon aralıksız bu sürse max 12.5 m euro para çıkacaktır bizden.

NTVSpor 12<18 !
Tükiye Kupası maçları da var. Ama İnşallah 40 maç ve üstü forma giyer de vereceğimiz para daha da artar. Karşılığını alıyorsak problem yok. Pardon problem var. Ama ntvspor ve fb taraftarı için. Bir transferimize ne zaman fenerliler abuk sabuk yerlerden kulp bulma girişimine girseler anlıyorum ki o oyuncuyu almakla iyi iş yapmışız.

Lig TV,Spormax,NTV spor ve Hurriyet gazetesi Karsiyakanin yayin organi olduklarini bugune kadar bir sekilde kamufle etmeye calistilar.Ama artik is kamufle edilmeyecek noktalara gelince isi aleniyete doktuler ve piskinlikte sinir tanimiyorlar.Ben direk hakaret ve kufur bekliyorum yakinda bu kanallardan.Cunku kontrolden cikmis durumdalar.

Beni oyuncunun alacağı garanti para ilgilendirir arkadaşlar.Çünkü maç başı ücretini alacak kadar sahaya çıkan,ter akıtan oyuncu zaten performansa dayılı sistemde kendi ücretini fazlasıyla çıkartıyor.

2 milyon avro, Selçuk ayarında iyi ve ender bir futbolcu için gerçekten hiç bir şey.Gerçek anlamda bedava transfer olmuş.

Son olarak bu açıklanan rakamla beraber Selçuk'un fb'nin önerdiğinden çok daha az bir rakama imza attığını öğrendim buda bir tarafta dursun.

ben başka bir acıdan yaklaşmak istiyorum olaya mesela Ntvspor'u ele alıcak olursak Ntvspor müdürü Fuat Akdağ bildiğim kadarıyla Beşiktaşlı,Ntvspor haber müdürü Haluk yürekli'yi Galatasaraylı olarak biliyorum ama Ntv kanalının sahibi ve patron Ferit Şahenk Fenerbahçelidir,yani buradan yakalamaya calışıyorum yanlı olmalarını ama net bir şey söyleyemeyeceğim.....

Nasıl bir hazımsızlıktır bu anlamıyorum, resmi açıklama gelmiş adamlar hala ona bile yalan diyorlar.

Sizi soda da paklamaz artık!

ben başka bir acıdan yaklaşmak istiyorum olaya mesela Ntvspor'u ele alıcak olursak Ntvspor müdürü Fuat Akdağ bildiğim kadarıyla Beşiktaşlı,Ntvspor haber müdürü Haluk yürekli'yi Galatasaraylı olarak biliyorum ama Ntv kanalının sahibi ve patron Ferit Şahenk Fenerbahçelidir,yani buradan yakalamaya calışıyorum yanlı olmalarını ama net bir şey söyleyemeyeceğim.....

Fuat Akdağ Galatasaraylı. Geçen sene bir konferans/söyleşide Galatasaraylıydım ama gazeticiler tarafsız olur ben de o yüzden her takıma eşitim gibi birşey söylemiş.

Doğan,Selçuk iyi GS liymiş zaten.Para yerine bizi tercih etme sebebi bu ve tabiki kankası Arda.:D

Ben Selçuk'un iyi GS'lı olduğunu zaten biliyorum Ozan.Direkt kendisiyle konuşurken öğrenmiştim bunu yıllar önce.
Hatta yukarılarada yazdım en kısa zamanda 'GS'lı Selçuk' olarak aramızdaki yerini alacağını.

O ifademi daha çok 'para için seçti ...' vb söylemlerin arkasına sığınan zavallıların durumunu ortaya dökmek için söyledim ;)

Aziz abinin kapağı bu beyler..Sırf Selçuk transferinin üstünü örtmek için Emenike'ye verdiği 9 milyon euronun acısından bir hafta uyuyamaz herhalde..
Bu sene alınacak en iyi yerliydi Hamit ve Nuride dahil çok büyük iş başardık Allah utandırmasın.

Nokta transfer bu olsa gerek.

Hem açık ara Türkiye'nin en iyi yerli oyuncusu hem bonservissiz :) Bundan iyisi Nuri ve Hamitti onlar da Madrid'de :) he bir de ondan daha iyisi Şam'da kayısı :)))

Türkiye'nin Xavi'si asıl yuvana Hoşgeldin !!!

Biri çıkar anca çay içmeye gider der.Diğeri çıkar 18 milyon euro der.Bir diğeri çıkar toplam 21 milyon euro alacak Fener bu maliyetten dolayı vazgeçti der.Kuduradurun!

gerçekten harika bir transfer ayrıca bu transferin diğer bi özelliğide arda turanın takımda kalma olasılığının artmasıdır arda sürekli türkiyede en çok selçuğu beğendiğini ve çok yakın arkadaşı olduğunu söylüyordu e artık bu saatten sonra arda nın bi yere gitmesi gerçekten şok olur dur 1 sene daha şu takım bi kendine gelsin ondan sonra nereye gidersen git ....

Selçuk İanan için borsaya eksik açıklamada bulunduğu açıklandı. iki taksit olmak üzere 1.2 m euro daha ödenecekmiş. Merak ettiğim bu eksik bildirimin bir yaptırımı olacak mı? Yoksa çok da mühim değil.

Selçuk İanan için borsaya eksik açıklamada bulunduğu açıklandı. iki taksit olmak üzere 1.2 m euro daha ödenecekmiş. Merak ettiğim bu eksik bildirimin bir yaptırımı olacak mı? Yoksa çok da mühim değil.

Kesinlikle bir yaptırım olur ama yönetim orayı yanlış bilgilendirme gibi bir işe girmemiştir :)

Zaten şimdi baktım eklemişler açıklamaya.Bir sorun çıkmaz.Bilgilendirme yapılmayıp daha sonra bir şey çıkarsa bir yaptırım olur.