Spor Ekranı

Önceki açtığım başlık malesef kayboldu. Yeni konumuzla devam edelim.

Tekrarlarsak;

Maçların, eski maçların, spor programlarının vs. televizyon ekranındaki bilgilerini bu başlık altından verelim yine.

14 Eylül Pazartesi

16:45 (NTVSPOR) İspanya-Litvanya (Eurobasket 2009)
19:15 (NTV) Slovenya-Polonya (Eurobasket 2009)
22:15 (NTV) Sırbistan-Türkiye (Eurobasket 2009)

20:30 Futbol Akşamı ( Gs Tv )

Bende bu programı merak ediyorum, hem canlı yayınlanacak olması hemde artık yeni süprizler beklediğimden doyurucu bir program olmasını temenni ediyorum ve duyuruyorum. :)

16:45 Rusya-Makedonya NTV Spor
19:15 Fransa-Yunanistan NTV
21:45 Beşiktaş-Man. Utd. Star
22:00 Almanya-Hırvatistan NTV
23:40 Wolfsburg-CSKA Star (Tekrar)
01:40 Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri Star

yazmaya herhalde gerek yoktur ama, benim seçimim bellli bu akşam;

önce tnt veya içtimai tv den pana-galatasaray ( 20.00)
arkasına bence turnuvanın en güzel maçı olacak fransa-ispanya ( 22.00 ntv)

19:30 İspanya-Yunanistan NTV
22:00 Sırbistan-Slovenya NTV
23:00 Barcelona-A.Madrid NTVSpor

Şu anda da Bayern Munich-Nurnberg maçı TRT3'te.

mustafa_güler' Alıntı:
23 Eylül Çarşamba
21:00 Villareal-Real Madrid / NTV
21:45 Inter-Napoli / NTV Spor

sosyal hayatı batırmaya, insanın sevgilisiyle,ailesiyle arasını bozmaya bire bir maçlar.. sürekli bir şeyler çıkıyor.. her akşam eve kapanıyoruz )) bakalım nereye kadar..

20:30'da haftaya karşılaşacağımız Sturm Graz, Salzburg deplasmanına çıkıyor. Maç saatinde link bulursam veririm, bulan olursa da versin.

U-21 Dünya Futbol şampiyonası bugün başlıyor.. maçlar muhtelif saatlerde trt-3 ve eurosportta izlenebilir.. benim şahsen işim olmaz futbolla..fazlası sıkıntı veriyor..galatasarayınkiler hariç çok az maçı oturup baştan sona izleyebiliyorum..

aynı zamanda avrupa voleybol şampiyonası da bugün start alıyor..türkiye'nin maçlarını izlesek iyi olurdu ama şimdilik zor görünüyor.. ters saatler, ters zamanlar..yayıncı ntvspor...