Spor Ekranı

25 Ekim Pazar

Superclassico
Boca Juniors-River Plate (NTVspor 21.15)

(River Plate kötü günler geçiriyor, favori mutlak Boca ama bu 1 numaralı derbi, sonuç belli olmaz. Aynı hafta 3 numaralı derbide bizim ülkemizde. Umarım her iki derbidede maviler kaybeder ;) )

Halil İbrahim' Alıntı:
25 Ekim Pazar

Superclassico

(River Plate kötü günler geçiriyor, favori mutlak Boca ama bu 1 numaralı derbi, sonuç belli olmaz. Aynı hafta 3 numaralı derbide bizim ülkemizde. Umarım her iki derbidede maviler kaybeder ;) )
Allahımm sana geliyorum Vamos River.

Halil İbrahim' Alıntı:
25 Ekim Pazar

Superclassico

bunu ben de gördüm.. inşallah moralimiz bozuk olmaz da tüm spor programlarından kaçıp bu maça sığınmayız.. ara ara maratona'a falan da bakmaya yüzümüz olur.. bu arada yürü bakayım river.. sırf maradona'nın ağzında sakız olduğu için bile boca tutulmaz bende..

Porque Nosotros River ( Çünkü biz River'liyiz ) . Saracoğlunda olacağım için bu maçı izleyemeyeciğim çok üzgünüm o yüzden gönlüm ciddi manada sevdiğim River Plate den yana inşallah yapmak istediğim en büyük turistik gezi Arjantin de River Boca maçı izlemek tabiki tribünde.

Sırf fakir insanlar destekliyor diye Boca yı destekleyen arkdaşlara Kasımpaşa tribünlerine gitmelerini öneriyorum :) Boca'yo desteklememek için en az 10 tane neden sayabilirim :) .

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Porque Nosotros River ( Çünkü biz River'liyiz ) . Saracoğlunda olacağım için bu maçı izleyemeyeciğim çok üzgünüm o yüzden gönlüm ciddi manada sevdiğim River Plate den yana inşallah yapmak istediğim en büyük turistik gezi Arjantin de River Boca maçı izlemek tabiki tribünde.

Sırf fakir insanlar destekliyor diye Boca yı destekleyen arkdaşlara Kasımpaşa tribünlerine gitmelerini öneriyorum :) Boca'yo desteklememek için en az 10 tane neden sayabilirim :) .

şamil sen bana bileti sat, ben sana bir arjantin gezisi ayarlamaya çalışırım:)
bir de gaziantepspor'un bu seneki forması tam çakma river forması olmuş..

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Emre abi bu sefer bilet almada hiç sorun yaşanmadı, öğlen 1 de gelenler bile biletlerini aldılar.

perşembe sabahı olduğu için gitme şansımız olmadı..
işten güçten izin alıp gitmek zor..
şamil bir dahaki maça beraber gidelim..

Sorma abi ya acayip çakma olmuş ilk gördüğümden beri gülüyorum şeritin yönü bile aynı, formanın arkasında olması falan hep aynı. Birebir taklit ürünler olurya abi düğmeleri bile aynı olur öyle olmuş Anrtepin forması insan Çapraz şerit'in yönünü falan değiştirir bi farklılık yapar komik insanlar.

İnşallah herkesin dediği gibi bu sene o senedir de seneye de beraber gideriz abi. Gerçi yenilsek bile acı çekmeye bizim kadar yatkın, gönüllü bi taraftar topluluğuda yoktur dünyada heralde her türlü gideriz abi.