SSL 13. Hafta | Kayserispor-Galatasaray

Hagi Baltayı da al git lütfen.

Tugay, penaltıda da aynı olay oluyor.Kural gereği endirekt vuruş durumları.Kural kuraldır bro.

Takım bir tepki göstermiş. Ama, biz bu tepkiyi Fenerbahçe maçında da görmüştük. Sonrası malum. Yine aynı şeylerin olmayacağını kim söyleyebilir?

Son vuruşlardaki eksikliğimiz yine baş gösterdi. Bu takımın çok çok iyi bir golcüye ihtiyacı var.

İyi bir maç oluyor,inşallah üç puanı alacağız.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Hakem çok net penaltımızı yedi. Hiç kimse bahsetmemiş sanırım.

Ayrıca Elano'nun kullandığı kornerde top direkten döndü ve tekrar Elano'ya geldi. Ancak hakem orada düdük çalıp topu Kayserispor'a verdi. Bunun nedenini anlayan veya bilen var mı ?
Öyle bir kural varmis sanirim, top tekrar ayni oyuncuya geldigi icin korneri kendi kendine pas vererek kullanmis gibi saydilar benim anladigim kadariyla.

Ayhan değerini ,bu takıma ne kadar gerektiğini bir kez daha gösterdi.

Hakan Balta sana ne oldu,neden oldu söylede kardeşim geleceğimizi oralardan uzak tutalım bari bu şekilde işe yara.

Tugay Aktepe' Alıntı:

Ayrıca Elano'nun kullandığı kornerde top direkten döndü ve tekrar Elano'ya geldi. Ancak hakem orada düdük çalıp topu Kayserispor'a verdi. Bunun nedenini anlayan veya bilen var mı ?

Evet var Tugay. Korner bir çift vuruştur. Bir oyuncu, başka bir oyuncuya değmeden topa bir daha dokunamaz. Penaltıda da öyle mesela penaltıyı kullandın top direkten döndü tamamlarsan gol sayılmaz.

Hakem bir iyilik yapıp Hakan'ı atsa oyundan , haftaya rahat etsek bizde :p
ayrıca Sabri daha napsın diyorum !

Ali Turan'ın kramponsuzken bile koşması dikkatimi çekti , acaba sadece biz mi biliyoruz onun stoper olduğunu :?

Burak Barut' Alıntı:
Hagi Baltayı da al git lütfen.

Tugay, penaltıda da aynı olay oluyor.Kural gereği endirekt vuruş durumları.Kural kuraldır bro.

Ben de evdekilere aynı şeyi söyledim ama onlar aksini iddia edince buradan teyid etmek zorunda kaldım kanka.

Tugay Aktepe' Alıntı:

Tugay penaltı pozisyonunu hepimiz gördük. Ama artık isyan edecek durum kalmadı hiçbirimizde. Verse ne olur moduna girdik iyice :)

Korner olayında da şey gibi düşün topu köşe noktasına koyup kendin başlarsan sürüp gidersen ne ise buda o, çünkü kimseye temas etmedi direk harici. Mesela o topa hakan balta yada Servet dokunsa yine en direk vuruş gerekirdi.

O pozisyonda daha komiği Elano topu almayacaktı. Barış o tarafa koşuyordu. Elano bekledi. Barış ise üstün futbol bilgisi ile yön değişip araya koşmaya başladı. Elano alır bana pas atar diye.
Ne kadar oyunla alakasız kurallarda habersiz olduğunun kanıtı.

Tugay Aktepe' Alıntı:

Spiker şey dedi, top başkasına deymediği için korneri kullanan adam tekrar dokunamazmış topa.Endirekt serbest vuruş olduğunu söyledi.Bana mantıksız geldi, sonuçta top direkten geldi.

Penaltı da barizdi ayrıca.

Ferit Erdem' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":2lnwfdyd]Hakem çok net penaltımızı yedi. Hiç kimse bahsetmemiş sanırım.

Mesela o topa hakan balta yada Servet dokunsa yine en direk vuruş gerekirdi.

[/quote:2lnwfdyd]

Hahaha. :) Bu süper olmuş yalnız.

Bu siteyi seviyorum. Çünkü, bir soruma bin cevap geliyor. Herkes bilgilendirme için seferber.

Haydi ikinci yarıya...

Bu arada şunu belirtmek lazım. Kayseri'deki tribünümüz gene süper. Maça giden herkesin ayakalrına ağzına sağlık.Dün Sezgin yarın maçtayız demişti demek İstanbul'dan çok kişi gitti.