SSL 21. Hafta | Gaziantepspor-Galatasaray

Tarih: 12 Şubat 2011 Cumartesi
Saat: 19:00
Yer: Gaziantep Kamil Ocak Stadı

Gaziantepspor Kadrosu:

ABDULLAH ELYASA SÜME
ALPER AKÇAM
CEMAL YASİN ERDEM
CENK GÜVENÇ
CENK TOSUN
CRISTIAN RODRIGO ZURITA
DANY ACHILLE NOUNKEU TCHOUNKEU
ERAY BİRNİÇAN
EYÜP ERTÜRK
FEHMİ EMRE GÜNGÖR
GÖKHAN ÖZTÜRK
HAKAN AYDIN
HAKAN DUYAN
HALİL İBRAHİM KIR
HÜRRİYET GÜCER (Kiralık geldiği takım: MKE ANKARAGÜCÜ )
IVAN SARAIVA DE SOUZA
IVELIN IVANOV POPOV
İBRAHİM ÖZGEN
JORGE LUIZ PEREIRA DE SOUZA
JULIO CESAR DA SILVA DE SOUZA
KEMAL CANLI
MAHMUT BEZGİN
MEHMET KARAKEÇİLİ
MUHAMMET DEMİR
MUHAMMET ALİ YENİLMEZ
MURAT CEYLAN
OLCAN ADIN
ORHAN GÜLLE
SERDAR KURTULUŞ
SONER ÖRNEK
SÜLEYMAN ÖZDAMAR
ŞENOL CAN
VICTOR ISMAEL SOSA
WAGNER FERREIRA DOS SANTOS
YALÇIN AYHAN
ZYDRUNAS KARCEMARSKAS

Aylardır ilk defa bir Galatasaray maçında heyecanlanıyorum. Bunun nedeni haftasonu oynanan maçtaki istek. Bu istek sürsün. Artık ölü toprağnı üzerimizden atarız umarım.

Barış sakat,Ayhan'ın son cezalı maçı,Mustafa Sarp 11 başlamazsa kazanma şansımız var.Mustafa Sarp hiç oyuna girmezse kesin kazanırız.

Lig açısından Avrupa yolu yada şampiyonluk hedefi olmayan ancak devre arası takviyelerinden en fazla verimi almış gibi görünen iki takımın maçı olacak. Ben en az kupa maçındaki kadar yüksek tempolu ve zevkli bir mücadele bekliyorum. Tahminimce berabere biter maç. Tolunay Kafkas forvet olarak Cenk Tosun'u mu Ismael Sosa'yı mı sürecek bakalım sahaya, maçın kadrolar açısından en kilit sorusu bu olsa gerek.. Bizim kadromuzu Eskişehir maçındakinin aynısı olarak bekliyorum, tek değişiklik olursa o da Baros - Kewell değişikliği olur...

Maçın sonucu çok umrumda değil, sadece güzel futbol izlemek istiyorum takımımdan. Son maçta olduğu gibi...

Gitmem diyordum ama gideceğim sanırım. Umarım güzel bir mücadele; saçma tercihlerin olmadığı bir maç olur. Güzel bir futbol izleyelim; kaybedecek bir şeyimiz olmadığının farkına varalım.

Bir kale arkasını komple Galatasaray' a vermiyorlar mıydı; ben mi yanlış biliyorum. 2 blok ayrılmış görünüyor internette ve ikisi de tükenmiş.

KALE
Aykut Erçetin
Ufuk Ceylan
Robinson Zapata

DEFANS
Lucas Neill
Çağlar Birinci
Emiliano Insua
Hakan Balta
Servet Çetin
Serkan Kurtuluş
Sabri Sarıoğlu

ORTA SAHA
Mustafa Sarp
Aydın Yılmaz
Lorik Cana
Yekta Kurtuluş
Juan Emmanuel Culio
Emre Çolak
Kazım Kazım
Harry Kewell

FORVET
Anıl Dilaver
Milan Baros
Bogdan Stancu

21 kişi götürülmüş.

Eşkişehir macının ilk 11'i hatta buna Baros,Pino ve Arda katkıları ve BAM 'sız bir ortasaha ile bir maçta 3-0 bile geri düşçek bu yeni ofansif kadromuz ile macı 4-3'e cevirecek bir havayı yakaladığımıza inanıyorum,bu macı kazanacağız.....