SSL 25. Hafta | MKE Ankaragücü-Galatasaray

Culio alınmamış. Ama Yekta var...

Demek ki Hagi `` Yekta olmasada olur `` düşüncesinde...

Böyle düşünürsek sınırda Kazım da vardı, onu da almaması gerekiyodu sürekli 11de oynattığı adam sonuçta

Adnan Polat da Hagi de bütün sezonun bir tesellisi olarak gördükleri için bu maçı ölümüne hazırlanıyorlardır. Ben Ankaragücü alır diye düşünüyorum. Kadroda da rotasyon bekliyorum 1-2 tane çünkü...

Kazım'ı felan bilmiyorum. Ama Hagi kupadaki ilk Antep maçından sonra Yekta'yı 11'de başlatmıyor. Var bir sorun...

sorun yok.. Hagi'nin obsesyon besleyen beyni, o çocuğun da üzerini çizmiştir..

dün akşam lig tv'de bahri havadır, bu maçı kazanamazsak Fener maçına Hagi ile çıkmayacağımızı söyledi ki genelde verdiği haberler doğru çıkar..
Ben de tüm kalbimle Fener maçına Tugay Kerimoğlu önderliğinde, sahada ve tribünde tek yürek olarak çıkmayı istiyorum..
Kenarda taze kan, sahada sadece savaşanlar ve sadece kazanmaya odaklı bir tribün..

Maçla ilgili de şunu söyleyebilirim; biz doğru olanı yapsak da yapmasak da favori ankaragücü.. mesut bakkal geldi ve hemen kıpırdadılar. Bizi de yenerler.

sorun yok.. Hagi'nin obsesyon besleyen beyni, o çocuğun da üzerini çizmiştir..

dün akşam lig tv'de bahri havadır, bu maçı kazanamazsak Fener maçına Hagi ile çıkmayacağımızı söyledi ki genelde verdiği haberler doğru çıkar..
Ben de tüm kalbimle Fener maçına Tugay Kerimoğlu önderliğinde, sahada ve tribünde tek yürek olarak çıkmayı istiyorum..
Kenarda taze kan, sahada sadece savaşanlar ve sadece kazanmaya odaklı bir tribün..

Maçla ilgili de şunu söyleyebilirim; biz doğru olanı yapsak da yapmasak da favori ankaragücü.. mesut bakkal geldi ve hemen kıpırdadılar. Bizi de yenerler.

Zaten Hagi bakımından düşünerek söylemiştim Abi :)

Kazım'ı felan bilmiyorum. Ama Hagi kupadaki ilk Antep maçından sonra Yekta'yı 11'de başlatmıyor. Var bir sorun...

Hagi'nin malesef takıntıları var haklısın. Misimovic, Yekta, Insua en göze çarpanlardı bu konuda. Kimsenin dikkatini bile çekmiyor artık. Yabancı sayısı sorunu olmamasına rağmen 20 kişilik kadroda Insua'nın ismi yok. Kaybolanlar listesine onun da adı yazıldı, acaba kaç kişi farketmiştir bunu...

Geçen sefer Fener maçına da değişiklikle çıktılar. Heralde yine ölü toprağı üzerimizden atılır mantığı ile bugün ters bir sonuç çıkarsa Hagi'yi yollarlar. Ateşler mi bilemem ancak Tugay başımızda olursa seyirci daha sahiplenir takımı bundan eminim...

Hagi nin Yekta ya takıntılı olduğunu 1 aydır falan söylüyorum zaten.Yekta yı şu takımda oynatmayan t.direktöre ancak gülünür.Orta sahan bu kadar kötüyken Yekta şu takımda her maç banko ilk 11 de oynar.Hagi bunu görmüyorsa t.direktörlüğü bıraksın.

Birde Aydın ın ne işi var bu takımda artık.5 yıldır konya daki golün hatrına adam hiç birşey yapmadan takımda duruyor.Vurdumduymaz,ruhsuz ve hiçbir işe yaramayan adamların artık bu takımdan gitmesi lazım.5 yıldır 1 santim ilerleme göstermezmi bir futbolcu.Bugün çıkıp çok iyi oynayıp 2 gol atsada fikrim değişmez.

Yekta'yı kart sınırında olduğu için ve derbiye saklama düşüncesiyle Kazım'ı olduğu gibi yedek bıraktığını düşünüyorum o yüzden hiç kızmıyorum doğrusu budur onun dışında kim oynamış kim oynamamış sorun değil bir formalite maçı zaten önemli olan haftaya oynanacak olan maç

İçime doğmuş demekki Aydın ın gol atacağı :D.Diğer sayfada ki fikrim değişmez 2 tane gol daha atsada Aydın ın bu takımda yeri yok.