SSL 29. Hafta | Manisaspor-Galatasaray

Bulent hoca iyi bir analizci, bir mentalist olarakta fena degil ancak teknik anlamda zayif daha cok bugun kurdugu orta saha ile yenilmememizin yegane sebebi basta saydigim ilk 2 ozelligi. Ben gercek bir hoca olsam ekibimde muhakkak ama muhakkak bulundurmak isteyecegim bir adam.

Daha önce söylenmişmyidi bilmiyorum ama Blogumda "GS'ın bambamları" diye bir yazı yazmıştım Misimoviç geldiği günler. "Barış-Ayhan Mustafa" ve "Baros Arda Misimoviç" için. Dediğim gibi ondan önce söylediler mi bilmiyorum.

O değilde ikinci yarıda Stancu'nun kontra atakta giderken içerideki tek adam Sarp'ın göz göre göre ofsaytta beklemesi beni benden aldı.

2a9yyip.jpg

Mustafa Sarp yine takımın en kötüsü idi..
Bu kadar futbola uzak bir futbolcumuz var..

Hakan Balta uğursuzu olmayınca iyi-kötü bir maç kazandık.
O olsa kesin bir şeyler olurdu, kazanamazdık.
Neill zaten kesin gitti.. Şu Mustafayı, Barışı,Hakanı ve Kewell'ı da yanlarına koyalım..
Başlasın temizlik.

Culio, fark yaratıyor şu takımda. Seneye fark yaratmamasını dilediğim ama her zaman hazırda bulunması gereken bir o kadar da işini seven bir oyuncu.
Aldığı para helal hoş olsun..

Culio, fark yaratıyor şu takımda. Seneye fark yaratmamasını dilediğim ama her zaman hazırda bulunması gereken bir o kadar da işini seven bir oyuncu.
Aldığı para helal hoş olsun..

Ben de aynı fikirdeyim.. Bazen saçma sapan seçimleri var ama çok çabalıyor..
Stancu için hala kazıklandığımız fikrindeyim..
5 milyon euroluk bir adam yok sahada..

Emre Abi, o saçma seçimlerinin şu takım bünyesinde olmaması çok fazla anormal olmaz mıydı ?
Adamın futbolu unutmadığına dua etmek gerek bu kabiliyetsizlerin içinde..

Emre abi Hagi gitti :D İyi oyuncu çabalıyor en azından.Romen liginde sadece ilk devrede attıgı gol sayısı daha gecen hafta asıldı.İlerde oynadıgı surece kendını daha cok gostericektir.Romen futbolunun en önemli yeteneği şu an. 5 olmaz 4 olurdu ama olması iyi oldu.Ayrıca FM'ye de inancımız tam.Bir zamanların wonderkidi :D

Abi şu anki performansı ile evet 5 milyon avro değildir değeri 3,5-4 milyondur.Bize normal normlarda bir takım kurulduunda her daim katkı verecek bir oyuncu Stancu.Yetenekleri belli şu anda sergiyememesinin sebebi zaten ortada.Önümüzdeki seneye kadar tahammül edelim adama,inancım tam benim Stancu'ya.

Culio, konusunda Tugay'a katılmakla beraber o adam bizim ligimizde her daim fark yaratır bence.İstekli,kabiliyetli,hücumada ,defansada kafası basan bir oyuncu.Bizim ligimizde bu tarz adam çok az.Culio'nun yabancı olması dışında Emre B. ile arasında bir fark yok bence.

Dünkü maçı maalesef izleyemedim ama uzun süre sonra kazanmak güzel.

Manisa maçından yalıtılmış bir şekilde söylüyorum. Stancu şu anda 1 milyon zor eder. Ama bu durumun sebebi olarak şimdiye kadar yerinde oynamayışını da gösterebiliriz. 5 e aldığın adamın üstünü bir kalemde çizemezsin zaten. Seneye de mutlaka takımda kalacaktır. Bakalım ne katkı verecek...

Zaten bazı futbolcular iyi takım içerisinde, iyi görünürler. Stancu öyle bir takımda parlayabilir. Ancak bu durum bile bana göre 5 etmez. Madrid,Barca,Chealse falan değilsek takımı iyiyken, iyi performans gösteren oyuncuya 5 milyon veremeyiz. O paralara takımı iyi yerlere getirecek oyuncular almalıyız.

Bu söylediklerim yabancı için geçerli. Yerli piyasasının yüksekliği zaten ortada. 5 milyon verdiğinde ancak ilk 11 i zorlayacak bir adam alıyosun...