Tamika CatchinGS

Re: Tamika CatchinGS Galatasaray' da

Erdal Can İçelli' Alıntı:
Tamika üçlü çekmeyi de ögrenmiş çok sempatik biri gerçekden çok hoşuma gitti hareketleri taraftarın sevgilisi olma yolunda hızla ilerliyor.

Hakikaten üçlü çektirirken çok sempatikti Tamika.. Çok sevdim kendisini..

Diğer yıl Tamika Augustus ve Sophia kadroda olursa muhteşem olur birde sophia Türk olursa gerçekten harika ötesi olur .

Onur Karakuzu' Alıntı:
Diğer yıl Tamika Augustus ve Sophia kadroda olursa muhteşem olur birde sophia Türk olursa gerçekten harika ötesi olur .
sophia türk yapılıp katie-tamika-AUGUSTUS takımda olursa ve sağlam bi avrupalı 5 numarayla final fourun en büyük 3. adayı biz oluruz yöneticiler böyle birşeyi başarabilirlerse Türkiye'de de yenilmez armada tekrar meydana gelir

mustafadastan' Alıntı:
Onur Karakuzu' Alıntı:
sophia türk yapılıp katie-tamika-AUGUSTUS takımda olursa ve sağlam bi avrupalı 5 numarayla final fourun en büyük 3. adayı biz oluruz yöneticiler böyle birşeyi başarabilirlerse Türkiye'de de yenilmez armada tekrar meydana gelir
söylediğiniz imkansıız sophia Türk olabilir ama Tamika gelecek sene ilk yarıı takımda olmayacak 2. yarıyı bilmiyorum. Tamika wnba hazırlık olarak avrupada 2. yarılar oynuyor. Yaşı ilerlediği için çok yorucu olduğunu söylüyor ve ancak 2. bölüme yetişeceğini söylüyor. Geçen yılda böyle yapmıştı. Ama sezonun 2. yarısını bizle geçirirse süper olur onun gibi bir yıldızı kadroda görmek beni çok heyecanlandırıyor.

Evet Tamika seneye 1.devre olmayacak. WNBA'den çok iy bir guard ve avrupalı 5 numara +Seimone + hazır bir Işıl. O zamanda baya iyi işler yapabiliriz. Tabi Zafer Kalaycıoğlu'nun ayrılması lazım.

Yelena için bir bilgisi olan var mı peki önümüzdeki sene için?

Sadece attığı sayılara, aldığı ribaundlara değil de basketbolcu kişiliğine, hırsına, azmine, rakibe saygısına, profesyonelliğine, kısacası herşeyine hayranım.

Bir sporcuda olması gereken bütün özellikleri taşıyor. Yenilgiyi kabullenmiyor. Bu yıl şampiyonluk gelirse belki de onun isyanından gelecek. Seneye keşke daha erken gelebilse.

Severiz erkek basketçilerden örneklendirmeyi. :) Tamika = LeBron 8)
Gelecek sezon onu da ikna edebilirsek sezon başı için müthiş olur ama zor.

Gerçek bir WINNER. Şu takımda Sophia ve sana ayak uyduracak 1-2 oyuncu daha olsun. Yapamayacağınız şey yok. Dövdüler resmen. Bir faul çalınmadı.

Birkez daha helal olsun sana...Büyük oyuncusun,büyük insansın daha başka ne denilebilir bilmiyorum...

Geçen senelerde hep Nevriye takıma sertlik ve hırs veriyor diyorduk karşı cephe için.

Dün salonda Tamika farkı vardı bizim takımda. Çok farklı hava yarattı, tüyleri diken diken etti çoğu zaman. Hakeme kızarak takımı toplaması sinirini, hırsını aktarmasını görmeniz gerekiyordu.

Belki Winner değil ama çok farklı bir oyuncu. Umarım planlara dahil edilir.

Murat İNAL' Alıntı:
Geçen senelerde hep Nevriye takıma sertlik ve hırs veriyor diyorduk karşı cephe için.

Dün salonda Tamika farkı vardı bizim takımda. Çok farklı hava yarattı, tüyleri diken diken etti çoğu zaman. Hakeme kızarak takımı toplaması sinirini, hırsını aktarmasını görmeniz gerekiyordu.

Belki Winner değil ama çok farklı bir oyuncu. Umarım planlara dahil edilir.

Winner kelimesini nereden algılamamıza bağlı ..

Bana kalırsa gerçek bir Winner'dır ..

Anlaşılan bu kızın 2 maçlık performansını beğenmeyen tek kişi benim.
Savaşmasına lafımız yok da topu elinde çok tutmuyor mu? aşırı top kaybı yapmıyor mu? kötü şut yüzdesiyle oynamıyor mu ?

savaşmayla kıyaslıyorsak gerçek mvp Erdem Türetken.

Burak Barut' Alıntı:
Anlaşılan bu kızın 2 maçlık performansını beğenmeyen tek kişi benim.
Savaşmasına lafımız yok da topu elinde çok tutmuyor mu? aşırı top kaybı yapmıyor mu? kötü şut yüzdesiyle oynamıyor mu ?

savaşmayla kıyaslıyorsak gerçek mvp Erdem Türetken.
Ribaunt var, blok var, sayı var, asist var. Çok çok şey beklediğim Katie öylesine oynarken Tamika kendini paralıyor. Son saniyede verilmesi gereken basket faul olsaydı şimdi maçı getiren oyuncu da o olacaktı. 45 dakika shada kalıp mücadele ettikten sonra son şutu da girmemesi normal değil mi? Erdem triple double yaptı da ben mi hatırlamıyorum?