Tamika CatchinGS

Re: Tamika CatchinGS Galatasaray' da

Tamika Catchings İstanbul'da

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı?nın WNBA ekibi Indiana Fever?dan transfer ettiği Tamika Catchings, İstanbul?a geldi.

2006 senesinde WNBA?in 10. kuruluş yıldönümü vesilesiyle belirlenen tüm zamanların en iyi 10 WNBA oyuncusundan biri olan Catchings, bugün itibariyle takımla antrenmanlara başladı

Tamika Catchings İstanbul'da

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı?nın WNBA ekibi Indiana Fever?dan transfer ettiği Tamika Catchings, İstanbul?a geldi.

2006 senesinde WNBA?in 10. kuruluş yıldönümü vesilesiyle belirlenen tüm zamanların en iyi 10 WNBA oyuncusundan biri olan Catchings, bugün itibariyle takımla antrenmanlara başladı.

http://www.galatasaray.org/basketbol/bayan/haber/6004.php

B_6004_3.jpg

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın son transfer bombası Tamika Catchings, İstanbul'a gelirken, WNBA'nin yıldızını Atatürk Havalimanı'nda sadece SABAH karşıladı. İndiana Fever'dan transfer edilen ve tüm zamanların en iyi 10 WNBA oyuncularından biri olarak kabul edilen Catchings, ayağının tozuyla sarı-kırmızılı taraftarlara umut dolu mesajlar gönderdi. Galatasaraylı Katie Douglas ile İndiana Fever'dan takım arkadaşı olduklarını hatırlatan 31 yaşındaki basketbolcu, "Galatasaray'a gelmeden önce Katie ile konuştum. Buradaki organizasyonun çok iyi olduğu söyledi. Bu, benim karar vermem için yeterliydi" diye konuştu.

BAVULLARINI KAYBETTİ
WNBA kariyerinde 16.5 sayı, 7.7 ribaund, 3.6 asist ve 6 top çalma istatistiğiyle oynayan Catchings, sarı-kırmızılı taraftarlara seslendi ve "Onlarla buluşacağım için heyecanlıyım. İstanbul'dan bir takımdan daha teklif vardı ancak ben Galatasaray'ı tercih ettim" dedi. 1.88 metre boyundaki forvet, Türkiye macerasına ise şanssız başladı. Bavulları karışan Catchings, İstanbul'a eşyaları olmadan ayak bastı.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
İstanbul'dan bir takımdan daha teklif vardı ancak ben Galatasaray'ı tercih ettim" dedi.

Aslan Parçası! Diğer takıma kapak olsun!

Tutku DİNÇER' Alıntı:
[quote="Sercan Karabıçak":2t4z624h]İstanbul'dan bir takımdan daha teklif vardı ancak ben Galatasaray'ı tercih ettim" dedi.

Aslan Parçası! Diğer takıma kapak olsun![/quote:2t4z624h]
aynen daha gelmeden diğer takımdan nefret etmişse burda nolur tahmin edemiyorum. İnş. ruhunu ortaya koyarak oynar.

Aslan'ın bomba transferi kontrolden geçti..
Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın WNBA ekibi Indiana Fever'dan transfer ettiği Tamika Catchings, sağlık kontrolünden geçti.

31 yaşında ve 1.85 metre boyundaki ABD'li forvet oyuncusu Catchings, Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde rutin sağlık muayenelerine tabi tutuldu.

hala kontrollerimizi acıbadem hastanesine yaptırmak ağrıma gidiyor. üstelik A sınıfı hastane bile olamadılar. başka hastanemi yok memlekette.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
16.5 sayı, 7.7 ribaund, 3.6 asist ve 6 top çalma

İstatistiklere bak be gerçekten bomba.
bu istatistikler bütün wnba kariyerinde yaptığı istatistiklerin ortalaması gerçektende nba nin kobe si diyebiliriz. katie=lebron, tamika=kobe zaten forma numaralarıda aynı :) :)

Emre Karakaplan' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":2mau15aq]16.5 sayı, 7.7 ribaund, 3.6 asist ve 6 top çalma

İstatistiklere bak be gerçekten bomba.
bu istatistikler bütün wnba kariyerinde yaptığı istatistiklerin ortalaması gerçektende nba nin kobe si diyebiliriz. katie=lebron, tamika=kobe zaten forma numaralarıda aynı :) :)[/quote:2mau15aq]

Böyle bir benzetme pek yapılamaz yaş durumları,oynayış tarzları nedeniyle ama yapılacaksa da Tamika=LeBron benzetmesi yapılabilir,oyunlarına,istatistiklerine fiziki yapılarına bakılarak.

Ama NBA'de Katie'yi tanımlayacak pek oyuncu göremiyorum ben nedense.

simone yi aratmaz inş.

Vickie Johnson basketbolu bırakmıştı; ama dönmeye karar verdi demek ki.

Onun gibisi de gelmez herhalde bir daha Galatasaray'a. Gerçek bir liderdi, takımad görmek isterdim.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Vickie Johnson basketbolu bırakmıştı; ama dönmeye karar verdi demek ki.

Onun gibisi de gelmez herhalde bir daha Galatasaray'a. Gerçek bir liderdi, takımad görmek isterdim.
vickie johnson basketbolu wnba de bıraktı avrupadan bir teklif geldiğinde kabul edeceğini sölemişti.