Tema Değişikligi

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Nacizane bir önerim olacak.Belki gereksiz görülebilir ama görüyorum ki yeni tema bazı üyeleri memnun ettiği kadar bazılarınıda mutsuz etmiş.Sonuçta Forumu Kullanan Üyeler onların istediği olmalı.Anket açılsın bu konuda çoğunluk bunu kabul ediyorsa kalır yada tam tersi.

Forumda demokrasi olduğunu düşünüyor ve savunuyorsak eğer Bayram arkadaşımızın dediğini harfiyen yerine getirmeliyiz.

Benim görüşüme göre de anket yapılmalı ve bu dikkate alınmalı.

Nasıl bir anket mesela?

Değişsin mi, değişmesin mi tarzında mı, yoksa 20 tane tema belirlenip hangisi en fazla oy alırsa mı?

Bana göre göz alışkanlığı nedeniyle yadırgandı yeni hali. Ancak yine de üyelerin fikri elbette önemli.

Tugay, Türkiye Cumhuriyeti banknotlardaki resimler değiştirilirken halkın fikrinin sorulmasını gereksiz buluyorsun ama forumda tema değişikliği gündeme gelince demokrasi dersi veriyorsun : )

Son olarak hangi tema olursa olsun kenarlar en azından bir süre daha (11 Kasım) siyah kalmalı...

Anket yapmaya falan gerek yok. İsteyen kullanıcı paneline girip değiştirebilir. 2 tema seçeneği var orada.

Arkadaşlar temayı beğenmemenizi anlıyorum, en doğal hakkınız. Ancak bu tema, bu görünüm yaklaşık 3 senedir gsbasket forumlarında var, eskiden phpbb2 sürümünde de aynı renk tonlarında bu tarz birşey vardı. Şimdi de öyle.

Onur Yavuz' Alıntı:
Tugay, Türkiye Cumhuriyeti banknotlardaki resimler değiştirilirken halkın fikrinin sorulmasını gereksiz buluyorsun ama forumda tema değişikliği gündeme gelince demokrasi dersi veriyorsun : )

O konuda anket istemediğimi kim söyledi ? Sadece muhalif olmaya gerek olmadığını belirtmek istedim.

Onur Abi sizler değilmiydiniz birşeylerin erken olması için çabalayan ?

23 Temmuz sabahını bu kadar çabuk unuttuysanız eğer para için de dilekçeler yazıp anket yapılmasını isteyebilirsiniz.

Sonucun pek değişeceğini sanmıyorum.Anket de yapılsa,seçim de yapılsa en erkeninden, şu an ki tasarlanmış paraları kullanacağımıza adım gibi eminim... ;)