Tema Değişikligi

Ben bir önceki tema değişikliğinden beri her bölüm başlığına tek tek girip "konuları okundu olarak işaretle" yazısına tıklıyordum.

Ben de farkına varalı 2-3 gün ancak oldu :)

Bence en süperine sonunda döndük önder abiyle az aramadık bu temayı bulamamıştık ama sonunda kim bulup yüklediyse ellerine sağlık

Okan BAKIR' Alıntı:
Abilerim bu tema hiç güzel değil ama siz bilirsiniz :(

Aynen katılıyorum. Galatasaray'a ait bir site olduğunu sarı-kırmızı renkleri abartı bir şekilde kullanmaksa,benim için saf ve temizliği ifade eden beyazın yoğunlukla yer aldığı bir temayı görmeyi isterdim. Bir önceki tema çok güzeldi. :roll:

Yine de karar yönetim kurulunun saygı duyarım.

Bende beğenmedim ancak sanırım alışkanlıkla alakalı bir durum.
Bu yaklaşık bu sitenin 1912712168734203982. teması Hayırlı olsun.

Nacizane bir önerim olacak.Belki gereksiz görülebilir ama görüyorum ki yeni tema bazı üyeleri memnun ettiği kadar bazılarınıda mutsuz etmiş.Sonuçta Forumu Kullanan Üyeler onların istediği olmalı.Anket açılsın bu konuda çoğunluk bunu kabul ediyorsa kalır yada tam tersi.

İyi de bu forumun uzun süre kullandığı gerçek temasıdır. Yani yeni bir tema değildir. Verdiği hatalar yüzünden ara verilmiş bir temasıdır.

Eskiden Kullanıldığını bende biliyorum da bazı arkadaşlar memnun kalmamış.Açıkçası bende önceki temayı beğenmiştim.Ama karar sizin tabiki.Adı gsbasket.org olarak kaldığı sürece buradayız :)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Eskiden Kullanıldığını bende biliyorum da bazı arkadaşlar memnun kalmamış.Açıkçası bende önceki temayı beğenmiştim.Ama karar sizin tabiki.Adı gsbasket.org olarak kaldığı sürece buradayız :)

Bende öncekini beğenmiştim ama alışkanlıkla ilgili bi durum sanırım.. :(