TFF 2. Lig

1.Grup

Maç Sonuçları;

Yalovaspor 1-2 T.Telekom
Bozüyükspor 1-4 Pendikspor
Gebzespor 1-1 Körfez Bld.
TKİ Tavşanlı Linyitspor 0-0 Sakaryaspor
Zeytinburnuspor 2-2 Güngören Bld

2.Grup

Maç Sonuçları;

Fethiyespor 0-0 Göztepe
Alanyaspor 0-3 Akhisar Bld.Genç.
Denizli Bld. 1-2 Sarıyer
Tepecik Bld 1-1 İstanbulspor
Turgutluspor 1-1 Konya Şekerspor

3.Grup

Maç Sonuçları;

Erzurumspor 0-1 Pursaklarspor
Etimesgut Şeker 3-0 Kırşehirspor
Karsspor 1-2 Buğsaşspor
Ofspor 4-1 Çorumspor
Tokatspor 2-0 Çankırı Bld.
A.Sebat 2-4 Karadeniz Trabzonspor

4.Grup

Maç Sonuçları;

Adanademirspor 4-2 Ş.Urfaspor
Diyarbakır B.Ş Diskispor 0-0 Malataspor
Elazığspor 0-1 Kahramanmaraş
Adıyamanspor 1-1 Tarsus İdm. Y.
Belediye Vanspor 0-3 İskenderun Demir Çelik

Maçlardan sonra oluşan puan durumu için burdan bakabilirsiniz.http://www.mackolik.com/index.aspx

Okulumun olduğu zamanlar haricinde Tavşanlı'da oturduğum için Tavşanlı Linyitspor'un başarısını isterim tabiki.2 sene önce Amatör ligdeyken her sene yükselerek 2.lige çıktık.Bu sene de Bank Asya bekliyorum takımdan.Sakarya'yla berabere kalmak da fena bir başlangıç değil.

İzmirli olduğum için her İzmir takımına destek veririm.Ama Göztepe'nin yeri ayrıdır.Onun ciddi anlamda başarılı olmasını isterim her zaman.İzmir'de oturduğum yer ve akrabalarım, arkadaşlarım Göztepeli olduğundan çocukken bir çok maçına gitmiştim.O zamandan beridir sıkı bir şekilde takip ederim.İstanbul'a geldiğimden beridir arkadaşlardan haberleri alıyorum.

Fethiyespor maçıyla sezonu açtık.Bakalım ilerleyen haftalar neyi göstericek.Bu sene fena kadro kurulmadı.Ama çok fazla giden gelen oldu.Takımın uyum süreci olucaktır.

Bu sezon Göztepe haricinde Sakaryaspor,Adana Demirspor'un da başarılı olabileceğini düşünüyorum.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Okulumun olduğu zamanlar haricinde Tavşanlı'da oturduğum için Tavşanlı Linyitspor'un başarısını isterim tabiki.2 sene önce Amatör ligdeyken her sene yükselerek 2.lige çıktık.Bu sene de Bank Asya bekliyorum takımdan.Sakarya'yla berabere kalmak da fena bir başlangıç değil.

Helal olsun valla 2 yılda amatörden 2.lige gelmek büyük başarı.

Yalovaspor'dan iddalıyım bende.İlk maçta yenildik kendi sahamızda TT'ye ama kadro 13 kişiydi.Yeni transferlerin lisans işi halledilemediği için oynayamadılar.

Bugün Türkiye Kupası maçı var.Lisanslar çıkmış.Mülayim Erdem'i izlemek lazım.

Cuma günü Livorno Adana Demir Spor ile özel bir maç yapmak için Adana'ya geliyor.. Maç saat 21:00 'de.. Gitmek isterim aslında ama Ads'nin maçlarında ki ortamdan nefret ettiğim için kararsızım..

Adana Demirspor - Livorno maçının televizyonlarda gösterilmesi için TRT ile görüşmeler yapılıyordu.Bakalım cuma günü belli olur sanırım.Yayınlarlarsa güzel olur.

2.Hafta

1.Grup

Maç Sonuçları;

Sakaryaspor 1-2 Bozüyükspor
Güngören Bld. 3-0 Gebzespor
Körfez Bld. 2-3 Yalovaspor
Pendikspor 0-1 Beykozspor 1908
Türk Telekom 1-0 TKİ Tavşanlı Linyitspor

2.Grup

Maç Sonuçları;

Akhisar Bld.Genç. 3-1 Denizli Bld.
İstanbulspor 4-3 Fethiyespor
Konya Şekerspor 1-2 Alanyaspor
Sarıyer 2-0 Eyüp
Göztepe 1-1 Turgutluspor

3.Grup

Maç Sonuçları;

Buğsaşspor 6-0 Erzurumspor
Çankırı Bld. 1-1 Etimesgut Şeker
Çorumspor 2-1 Tokatspor
Karadeniz Trabzonspor 3-0 Ofspor
Kırşehirspor 0-2 Karsspor
Pursaklarspor 1-1 A.Sebatspor

4.Grup

Maç Sonuçları;

Malatyaspor 0-1 Belediye Vanspor
İskenderun Demir Çelik 1-0 Adıyamanspor
Kahramanmaraş 1-0 Mardinspor
Ş.Urfaspor 2-2 Diyarbakır B.Ş.Diskispor
Tarsus İdman Yurdu 2-0 Elazığspor

Maçlardan sonra oluşan puan durumuna buradan bakabilirsiniz.http://www.mackolik.com/index.aspx

ben göztepeliyim bu yüzden seneye bank asya umarım çıkarız.takıma 3-4 takviye yapılırsa güçleniriz.bir kere iyi bir sağ bek lazım göztepeye.

Tepecik karşısında 4-3 galip gelip Turgutlunun akhisar'a kaybetmesini beklemek heyecanlıydı.Sonuç olarak Playofflara kaldığı iyi oldu Göztepe'nin.Forvet takviyesi olmalı.Bunun dışında sağ bek bencede alınmalı.

Asıl mücadele şimdi başlıyor.Playofflarda Göztepe dışında Ş.Urfa,Güngören,Akhisar da çok iddialı takımlar.Her takım aynı hedef için oynuyor.Çok çetin mücadeleler olucaktır.

TFF 2. Lig Yükselme Grubu
Göztepe
Akhisar
Güngören
Tokat
Telekom
Etimesgut
Çorumspor
Ş.Urfa
İskenderun DÇ

Lig maratonu 24 Ocak?ta başlayacak.

İskenderun D.Ç. ha, vay vay vay...

Ne diyelim hak eden çıksın. Gönlümden geçen ise İskenderun D.Ç. ya da Göztepe.

Göztepe çıksın renklerden kazanıyorlar :)

İzmirin sokaklarında yürüyoruz formalarla

göztepe ceyhun eriş,fatih egedik ve murat hacıoğlu ile anlaşmak üzere.alırsak bu 3 oyuncuyu iyi iş yapmış oluruz.ama iyi bir sağ bek lazım.

Sağ bek için Karabükspor'dan Enis'i transfer etti Göztepe.Sanıyorum başka bir transfer yapılmaz o bölgeye.

Altan Aksoy isimleri geçiyordu bi ara.O konuda bilgin varmı Tugay.