TKBL 2009-2010 Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: TBBL 2009-2010 Sezonu

Bugün Samsun - Botaş maçını izledim. Prince ve Paris pek de iyi oynamadılar ;ama Botaş rahat kazandı. Maçın üstüne konuşacak pek birşey yok, maddi sorunların Samsun'u ciddi şekilde etkilediğini düşünüyorum.

Küme düşmen dilegiyle botaş

Konuşuruz sonra Saadet uzun mevzu

Allah Aziz Akkaya'nın oyuncularına yardım etsin.. Dün Botaş maçında çok rezil görünüyordu beyefendi.. Çok üzüldük Beşiktaş'lı oyunculara böyle bir hocaları olduğu için.. Bu arada Botaş 77-74 yendi Beşiktaş'ı..

Bugün panküp maçında VJ son saniyede orta sahadan bi üçlük attı ama hakem süre doldu diye saymadı VJyi izlemek gerçekten büyük keyif maçın nerdeyse hepsini kenara gelmeden oynadı maçın sonunada nerdeyse damgasını vuracaktı ama hakemler izn vermedi :(

Fatih Sinan DURAK' Alıntı:
Bugün panküp maçında VJ son saniyede orta sahadan bi üçlük attı ama hakem süre doldu diye saymadı VJyi izlemek gerçekten büyük keyif maçın nerdeyse hepsini kenara gelmeden oynadı maçın sonunada nerdeyse damgasını vuracaktı ama hakemler izn vermedi :(
''Nerdeyse hepsini'' değil hepsini kenara gelmeden oynadı 40 dk.38 yaşındaki bir kadın maçın tamamını oynuyor ve performansı düşmeden ayakta alkışlanacak bir oyuncu Vickie.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Saadet anlatsana biraz. Tahmin ediyorum gerçi de.

Yazınla da oynadım biraz, forum kuralları herkesi tasvir ederken aynı. :p

Nerden başlasam ki anlatmaya :) Aziz abimiz oyun durmuşken bile kendini parçalarcasına bağırıyordu artist artist :) Hakeme dalaşmalar, molalar da filan kızlara hakaret.. :? Şok olduk resmen..

Sercan Özbek' Alıntı:
[quote="Fatih Sinan DURAK":9exdceiw]Bugün panküp maçında VJ son saniyede orta sahadan bi üçlük attı ama hakem süre doldu diye saymadı VJyi izlemek gerçekten büyük keyif maçın nerdeyse hepsini kenara gelmeden oynadı maçın sonunada nerdeyse damgasını vuracaktı ama hakemler izn vermedi :(
''Nerdeyse hepsini'' değil hepsini kenara gelmeden oynadı 40 dk.38 yaşındaki bir kadın maçın tamamını oynuyor ve performansı düşmeden ayakta alkışlanacak bir oyuncu Vickie.[/quote:9exdceiw]
Haklısın ben maçın ilk çeyreğini kaçırmıştım ondan öyle yazmıştım:)

Bugün, Emre Doğan ve Recep Fatih ile İÜSK- Fenerbahçe maçına gittik. Maçta olay çıktı. :) Neyse yırttık. Maç ile ilgili söyleyeceğim; beklentilerimin çok üstünde bir maç oldu. İÜSK, bazı basit kişisel hataların kurbanı oldu. Yabancı oyuncularını çok beğendim. Çok hırslıydılar. Fenerbahçe ise, ya yorgundu ya da rakibi küçümsedi, motive olamamışlar maça. Nevriye izlediğim en kötü maçlarından birini çıkardı. Sonuçta Fenerbahçe tecrübesiyle maçı almayı bildi.

Panküp Kayseri Şekerspor, deplasmanda Ceyhan Belediyesi'ni 79-63'lük skorla yendi.Vickie Johnson 36:52 dkda 12 sayı , 9 ribaunt ,7 asist , 4 top çalma ve sadece 2 top kaybı.

Mersin düşüşte.Tarsus karşısında baya zorlanmışlar.Bu hafta Adana deplasmanı yapıyorlar.Ve ben Botaş'ın galibiyeti ile sonuçlanacağını düşünüyorum.Bu hafta bizde derbi oynuyoruz güzel olabilir bu hafta..

Mersin'in düşüşü kadar iki haftadır oynadığı rakipleri Kayseri ve Tarsus'un çıkışı da önemli tabii bu iki karşılaşma özelinde. Kayseri, Vickie Johnson'ın katılımı le yabancılarını daha efektif kullanmaya başladı ki beklenilen bir hamleydi bu. Tarsus da aynı şekilde iki önemli hamle yaptı. Mersin'de ise son maçta Şaziye oynamadı mesela, onların sisteminde oldukça önemli bir dişli Şaziye. İçerdeki Fenerbahçe maçını kaybedebilirler, daha fazlası benim için sürpriz olacaktır.

Ama Arda'nın da dediği gibi, Botaş da Prince ve Paris ile çok güçlendi. Zevkli maç olacaktır..

Erdal Can icelli' Alıntı:
Mersin yenmeli ve yenecektir en azından böyle umuyorum.Mersin 33 !
Galatasaray'ın ikinci bitirebilmesi için Mersin'in ekstradan 1 mağlubiyet ve bir de Galatasaray'a farklı mağlup olması lazım. Fener bile olsa Mersin'i yenerse iyi olur.

Botaş, İüsk'ü 81-75 yenip üst üste 2. galibiyetini aldı..Epiphanny Prince 33 sayı atarak galibiyette başrolü oynamış..

Ş.Saadet Ünal' Alıntı:
Botaş, İüsk'ü 81-75 yenip üst üste 2. galibiyetini aldı..Epiphanny Prince 33 sayı atarak galibiyette başrolü oynamış..

Prince dua etsinler yoksa tam anlamıyla ''0'' oynadıkları basketbol kaç haftadır kafa kafa giden maçları şansları sayesinde kazanıyorlar umarım bu galibiyet serisi bir an önce maglubiyet serisine dönüşür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...