Tyrus McGee

Oyuncunun oynadigi takimlara ve oynadigi basketbola bakinca , sormak lazim neden bugune kadar NBA'de sans bulamadi. Isiah Canaan tarzi bir oyuncu. Oynadigi oyunu gorenlere kesin NBA tecrubesi vardir dedirtir.

Isaiah Canaan seviyesinden 1 alt seviyede olsada Bursaspor gibi, Gaziantep Basketbol gibi , Legia Varşova gibi maçlarda fark yaratıyor. Muhtemelen Cumartesi günü de Telekom karşısında maçı bize getiren oyuncu olacak.

Ennis'ten daha güvenilir bir oyuncu top hakimiyeti oyun görüşü şutu çok daha iyi. Ennis atlet ama bir işe yaramıyor vücudunu kullanamıyor penetreleri çoğu zaman top kaybıyla sonuçlanıyor, şutu zaten istikrarsız, oyun kurucu gibi de oynayamıyor oyuna pozitif katkısı olmayan atletizmi ve geniş omuzlarını başka takimlarda kullanması dileğiyle.

McGee kalmayı hak ediyor daha iyisi gelmeli diyen olacaktır doğru ama transferde en zayıf halkadan başlanmalı. Caloiaro McGee ve Yunus ehveni şer sayılsa da takıma faydalılar.

Bu oyuncu oynarsa Turk Telekom maclarinda, seri son maca kalir. Oynamassa neler olur bilinmez. Gecen seneki kadro su an olsa ( Dee Bost,Melo vs..) kesinlikle finalin ilk takimi Galatasaray olur derdim bu eslesmeler avantaji ile.

Bu oyuncu oynarsa Turk Telekom maclarinda, seri son maca kalir. Oynamassa neler olur bilinmez. Gecen seneki kadro su an olsa ( Dee Bost,Melo vs..) kesinlikle finalin ilk takimi Galatasaray olur derdim bu eslesmeler avantaji ile.

Gecen Seneki kadro sayilirken Blackshear-Ndour-Okben-Sadik-Kravish gibi cok iyi pota altina sahip oldugumuz unutuluyor.

Evet Dee Bost olmamasi da sikinti ama bence Melo konusuna katilmiyorum.