Yahoo NBA Fantasy League 2012-2013

Veysel, özel mesajlarını kontrol etmiyorsun sanırım. :)

Asistleri elden çıkardığım için,
Jose Calderon + Tony Parker'ı paket halinde takaslayabilirim. Gelecek tekliflere açığım.

Bu arada 5 haftadır rakipler karşısında sürekli kaybettiğim bloğu Larry Sanders takviyesiyle birlikte iyi toparladım.
Adam ribaund alır gibi blok yapıyor.

Oylama ,Yahoo'da var Veysel.Kendi takımının bölümünde takasa tıklarsan "Vote Against Trade" yazısını görürsün.İstemezsen ona tıklarsın.İstersen de tıklamazsın ve takas kabul edilir.

---

Shannon Brown ve Kenneth Faried'i maçları olmasına rağmen kenara aldım.Top kaybını daha fazla zorlayamam.Zaten uçurumun kenarındayım...

Ben sadece bizde var diye anladım da :) Neyse sadece haberiniz olsun diye yazmıştım zaten yalnız ben yanlışlıkla karşı çıktım takasa :) Karşı çıkan varsa yerime onaylasın ben onun yerine karşı çıktım saçma oldu ama

Ohooo.Takasın sahibi bile karşı çıkıyorsa ben niye onaylayayım takası.Hemen reddediyorum :).Bir daha anlaşın Taner'le :) :p

Oylama ,Yahoo'da var Veysel.Kendi takımının bölümünde takasa tıklarsan "Vote Against Trade" yazısını görürsün.İstemezsen ona tıklarsın.İstersen de tıklamazsın ve takas kabul edilir.

---

Shannon Brown ve Kenneth Faried'i maçları olmasına rağmen kenara aldım.Top kaybını daha fazla zorlayamam.Zaten uçurumun kenarındayım...

Vay vay vay Seriyi 6-3 veya küçük ihtimal 7-2 alırımdan top kaybını daha fazla zorlayamama getirdik Erdal'ı :))

Rondo ve Josh Smith sağolsun Her istatistikte katkı veriyorlar Hatta hızlarını alamayıp Top kaybında rekorlar kırıyorlar:) Serbest atış yüzdeleri de saha içi yüzdelerinden düşük:) Bu yüzden alabileceğimi düşündüğüm serbest atışı kaybettik gene:)

Turan ile Tanjunun seri iyi geçiyor ama avantaj Tanjuda. Bu akşam çok değişir o istatistik. Veysel ile Sercan'ın serisi en heyecanlısı her akşam takip ediyorum:) Ne olacağı hiç belli değil.

Neyse gene D.Rose dilenciliği yapıp ah vah etmeden bu mesajımı bitireyim:)

Sorun çıkmaz herhalde ya nolcak :)

Rakip turboları açmış 3 gecedir alt üst etti beni.. 6-3 gerideyim şu an ama sayıda 3 ribauntta 3 asistte 6 gerideyim.. Ribauntu alırım bence 5-4 le ilk yenilgimizi alırız.. O değilde Gerald Wallace ne istiyosun olum 16 ribaunt 16 sayı nedir 29 sayı fark yemiştiniz kastında noldu 10 sayıyla yenildiniz sayende Sercan Ribauntta müthiş iddialı oldu..

Tanju, iddialı bir teklifle gelirsen neden olmasın. :)

Kaan abi, eğer Harden'ı takasa sokarım dersen paket halinde bir teklif sunabilirim sana. :)