Yeni Sezon Hazırlıkları

Cumhurbaşkanlığı kupasında Fb karşısında Wnba deki yabancılarımız olmayacak aynı şekilde onlarında. Bence ileri bir tarihe ertelenmeli maç.

WNBA oyuncuları gelmezse bizim işimiz sakat olur onların değil...biz ışıl-özge-ayşe-yasemen-gülşah-bahar-şaziye-şebnem-nevriye-gibi bir rotasyonla onlarsa birsel-esmeral-biba-kübra-veremeyenka-olcay-nevlin-matovic-yasemin-gibi bir düzende oynarlar ki avantaj onlarda biz skor yönünden büyük sarsıntı yaşarız gibi duruyor...

Suan Samsun ile bir hazirlik maci yapiyoruz. Ilk yariyi 40-33 onde kapattik.
Macin bi bolumunde Sebnem Kimyacioglu'nun icine Ray Allen kacti. 2 sayi gerideyken 3 hucum ust uste 3'luk atarak 7 sayi farki getirdi 1 dakika icinde. 17 sayisi var, nerdeyse yarisini atti sayilarimizin.

Kamile nacickaite = 16 sayı-8 ribaund-1 asist-2 top çalma-3 top kaybı
Işıl alben = 15 sayı-6 ribaund-2 asist-2 top çalma
Jelena Budmir = 8 sayı-4 ribaund-3 asist-
Şaziye ivegin = 11sayı-3 ribaund-1 asist-1 top çalma
Özge yavaş = 2sayı-3 ribaund-3 asist-2 top çalma
Şebnem Kimyacıoğlu= 19 sayı-4ribaund-2 asist-
dikkat çeken istatistikler bence yerlilerin durumu iyi gülşah ta süre almış maçta

Turnuvadaki son Edremit maçını 74-51 kazanarak şampiyon olduk, Şebnem MVP seçilmiş, Yasemenin performansına çok sevindim, umarım kendisinden beklenen patlamayı bu sene yapar

Şebnemin performansı çok iyi dış skorer bulmak heleki yerli ise süper...Alba nın kupa kaldırması da muhteşem olmuş Galatasaray SK içinde en sevdiğim sporculardan birisidir onu elinde kupayla görmek harika

Başta Yasemen olmak üzere yerli oyuncular çok güvenle oynuyor. Ekrem hoca herkesi inandırmış bazı şeylere. Rakip takımlar zayıf olsa da yerli oyuncularda ciddi kıpırdanmalar görmek çok güzel. Bu seneki en büyük transferimiz Ekrem hoca olarak görünüyor.

Şebnem turnuvada çoğu zaman 4 oynadı. O yüzden rahat üçlük atma şansı buldu. İyi geldiği bir gerçek, zorluk derecesi yüksek maçlarda neler yapacak göreceğiz.

Yetişemeyecek bizimkiler whalen final oynar büyük ihtimal...fowles ocakta gelicek...atlanta elenmez gibi duruyor sancho ve angel'i de çıkarın...fenerde Cappie çok büyük olasılıkla elenicek takımı ve Cumhurbaşkanlığı kupasında burada olur...Ben Seattle Storm'a da güveniyorum elenirler wauters gelir diyorum...

Cumhurbaşkanlığı kupası 18 ekimde lig 25 ine kadar sürebilir en erken 20 ekimde biter bu yüzden rakibin Biba-veremeyenka-Cappie-Matovic'e karşı Wauters ile kalma durumumuz var....

Artık Cumbaba yı artık önemsemiyorum rakibin kazanması benim için o kadar önemli değil önemli olan lig şampiyonluğuuuuuuuuuu