Bernard James

Enes Bey, bilmiyorum gördünüz mü ama mesajıma ekleme yapmıştım, o konuda bir bilgim yok.

Furkan Bey, verdiğiniz bilgi kesinse yapacak bir şey yokmuş cidden, takımın bahtsızlığı diyelim :) Dorsey'in gönderilmesi konusunda ise sonuna kadar haklısınız.

Dorsey takıma negatif bi etki saldı doğru ama sürecin başından itibaren bir yanlış olduğu gerçek. El transfer dönemi kapandığında Dorsey yaz transfer dönemi için oynayacaktı ama bunu dünya savaşı itilaf-ittifak savaşına çevirip karşılıklı iftiraya kadar iş gidince ayrılma kaçınılmaz oldu. Sürecin başından itibaren iki tarafta da yanlış olduğunu söylememiz gerek tabi.

James'in babasinin durumunu bilmesi gerekenler Anil Ogulcan yada Onur Gurel degil yoneticiler, bu arkadaslar bilmek zorunda degiller ama transferin altina imzayi atanlar bilmek zorundalar.
Adem'e aynen katılıyorum.

Bir anda ortaya cikan bir hastalik olsa problem yok ama ileride boyle bir problem olabilecegini oyuncuyla konusup ona gore transfer etmeleri gerekirdi.

Aynı seviye takımların dışarıda kalan oyuncuları varken playoffa eksik yabancıyla çıkıyoruz yahu.Zaten kadro darken eksik yabancı ile şampiyonluk yarışı vermeyi savunuyorsunuz.
Ben niye bileyim James'in babasını? Transferi yapanların her şeyi güzel araştırması lazım,benlik bir durum yok

Çin Liginden transferle lig şampiyonluğu kazanan Avrupa takımı örnekleri varken son 2 ay Lasme'yi dinlendirsin diye minimum görevli oyuncu bile bulamayıp playoffu tek pivotla,eksik yabancı ile oynamak hata değil,benim söylediğim laf hata.

Transferi yapanlar araştıracak tabii.İş görüşmesine gittiğinizde işvereneniz hiç soru sormadan,araştırmadan işe aldı sizleri sanırsam.Staff'ın bu detayı yakalaması lazım.

Bernard James'in babası da 1 günde kanserden ölecek duruma gelmemiştir sanırsam.2 ay para kazanırım deyip şark kurnazlığı yapması gözden kaçıyor.Zaten daha ilk maçındaki mimiklerinden bile pek de oynama hevesli falan gelmediği anlaşılıyordu hani.Çindeki daha bol 0lı kontratına sahip takımından da ben sene sonuna kadar yokum diye bir şey talep edebilir miydi biraz da bunu tartışalım isterseniz.Bariz Galatasarayı sallamadı,umursamadı gitti.Dünyada bir yakını hastalanan tek sporcu Bernard James değil

Yakının sağlık sorunu için izin alan sporcu duyduk da ben daha 2 ay gelmem diyip giden ilk sporcu sanırım

Aynı seviye takımların dışarıda kalan oyuncuları varken playoffa eksik yabancıyla çıkıyoruz yahu.Zaten kadro darken eksik yabancı ile şampiyonluk yarışı vermeyi savunuyorsunuz.
Ben niye bileyim James'in babasını? Transferi yapanların her şeyi güzel araştırması lazım,benlik bir durum yok

Çin Liginden transferle lig şampiyonluğu kazanan Avrupa takımı örnekleri varken son 2 ay Lasme'yi dinlendirsin diye minimum görevli oyuncu bile bulamayıp playoffu tek pivotla,eksik yabancı ile oynamak hata değil,benim söylediğim laf hata.

Transferi yapanlar araştıracak tabii.İş görüşmesine gittiğinizde işvereneniz hiç soru sormadan,araştırmadan işe aldı sizleri sanırsam.Staff'ın bu detayı yakalaması lazım.

Bernard James'in babası da 1 günde kanserden ölecek duruma gelmemiştir sanırsam.2 ay para kazanırım deyip şark kurnazlığı yapması gözden kaçıyor.Zaten daha ilk maçındaki mimiklerinden bile pek de oynama hevesli falan gelmediği anlaşılıyordu hani.Çindeki daha bol 0lı kontratına sahip takımından da ben sene sonuna kadar yokum diye bir şey talep edebilir miydi biraz da bunu tartışalım isterseniz.Bariz Galatasarayı sallamadı,umursamadı gitti.Dünyada bir yakını hastalanan tek sporcu Bernard James değil

Yakının sağlık sorunu için izin alan sporcu duyduk da ben daha 2 ay gelmem diyip giden ilk sporcu sanırım

Onur adam para almadı diyorum.

Bernard James'in babasının durumunun ne olduğunu bilen var mı? Tamamen umudumu kesmiş durumdayız sanırım. Hala daha önümüzde bir Fener serisi olacak eğer Karşıyaka'yı geçersek. Lasme'nin durumunu görünce çok üzülüyorum. Ergin Ataman belki Ege'ye biraz daha süre verebilir. Dusan'dan da umudu tamamen kestik. Uzun rotasyonunda çok zorlanıyoruz bu sene. Lasme olmasa hiç sansımız yoktu. Bir de Chuck Davis tabi.

Dorsey takıma negatif bi etki saldı doğru ama sürecin başından itibaren bir yanlış olduğu gerçek. El transfer dönemi kapandığında Dorsey yaz transfer dönemi için oynayacaktı ama bunu dünya savaşı itilaf-ittifak savaşına çevirip karşılıklı iftiraya kadar iş gidince ayrılma kaçınılmaz oldu. Sürecin başından itibaren iki tarafta da yanlış olduğunu söylememiz gerek tabi.
Efesle de tyus sıkıntı yaşamıştı o ara takas gündeme gelmişti keşke olsaydı o ara :( Dorsey kağıt üzerinde doğru ama karakter yapı olarak yanlışmış. Seneye transfer yaparken buna da dikkat etmek gerekecek...

Fazla ümitlenmemek lazım gelmesi için.
Geldiği taktirde bile yine uyum süreci falan derken iş bitmiş olur.
Allah babasına şifa versin, yolunu da açık etsin inşAllah...

Dorsey olayı, basketbol şubesinin kadın erkek farktetmeden oyuncu ile yaşanan sorunda hatasının hiç olmadığı tek vakaadır. Takım zaten eksik iken gayet önemli olaj maçı öncesi ben grip oldum ama beni zorla oynatıyolar diyerek abd deki annesine mail attıran ve sonuçta o maçta takımını satan, amma velakin aynı haftasonu allstarda zıpkın gibi oynayıp şov yapan adamın herhangi bir takımda yeri olmamalı. Dorsey satışı ve kazanılan para bence çok büyük başarıdır.

James olayında ise tamamen sana katılıyorum. Çok talihsiz bir durum. Bu arada burda bilmeden yorum yapan kardeşlerime söyliyeyim beyin tümörü bir anda ortaya çıkıyor arkadaşlar, öyle iki ay önceden falan bilinecek bir hastalık değil. Allah korusun, başım ağrıyor diye gidersin ertesi gün acil ameliyata alırlar adamı.

Biraz empati yapalım yazarken lütfen...

Dorsey olayı, basketbol şubesinin kadın erkek farktetmeden oyuncu ile yaşanan sorunda hatasının hiç olmadığı tek vakaadır. Takım zaten eksik iken gayet önemli olaj maçı öncesi ben grip oldum ama beni zorla oynatıyolar diyerek abd deki annesine mail attıran ve sonuçta o maçta takımını satan, amma velakin aynı haftasonu allstarda zıpkın gibi oynayıp şov yapan adamın herhangi bir takımda yeri olmamalı. Dorsey satışı ve kazanılan para bence çok büyük başarıdır.

James olayında ise tamamen sana katılıyorum. Çok talihsiz bir durum. Bu arada burda bilmeden yorum yapan kardeşlerime söyliyeyim beyin tümörü bir anda ortaya çıkıyor arkadaşlar, öyle iki ay önceden falan bilinecek bir hastalık değil. Allah korusun, başım ağrıyor diye gidersin ertesi gün acil ameliyata alırlar adamı.

Biraz empati yapalım yazarken lütfen...

Ayrılık kaçınılmaz, Dorsey de karaktersiz bir oyuncu bu konuda hem fikiriz abi. O all star süreci zaten çatışmaların artık yüksek sesle duyulmaya başladığı zamanlar bence. Sezon başından itibaren hocanın Dorsey'i en ufak hatasında kenara çekmesi ya da onunla hiç konuşmaması bence bir süreç yönetimi hatası. Sonrası Dorsey'in karaktersizliği olunca ayrılıktan başka bir çare kalmıyor tabi ki.

Aldığı ücreti iade etmiş, kulüpten de özür dilemiş. Ben odaklanmadığını, umursamadığını düşünüyordum ama durum tam tersiymiş.

Özür dilerim ve babasına acil şifalar dilerim...

Aldığımız tüm oyuncular adam çıktı Dorsey hariç hepsine helal olsun. Bernard James de bu yaptığıyla gönlümü kazandı belki tekrar yolu düşer kim bilir

Suratından mutsuzluk akıyordu adamın zaten ben zorla getirip oynattığımızı düşünüyordum buymus demek ki nedeni .Allah babasına acil şifalar versin karakterli adammış Bernard.

Bu transferden beklentilerimizi karşılayamadık ama bazen hayat acımasız oluyor. Katkı alamamamızın sebebi varsın babasının sağlığı olsun, oyuncunun sorumsuzluğu, karakter sorunu vs olmasın da..

Bilinmez, yollar belki tekrar kesişir ve gönül borcunu öder. O zamana kadar başlığı ait olduğu yere taşıyalım.