Bernard James

[h=3]Babasının kanser olması sebebiyle apar topar Amerika'nın yolunu tutan Galatasaraylı Bernard James, ailesini yalnız bırakamıyor.[/h]

Eurocup’ta finale yürüyen Galatasaray Odeabank’a, Bernard James’ten kötü haber… Sarı-Kırmızılıların sezon devam ederken renklerine bağladığı Amerikalı pivot, babasının sağlık sorunları ile uğraşıyor. Babasının kanser olması sebebiyle apar topar Amerika’nın yolunu tutan James, ailesini yalnız bırakamıyor. Babasının yalnız bırakmak istemeyen Amerikalı pivotun ne zaman Türkiye’ye döneceği ise henüz belli değil.
Kendisine ulaştığımız Galatasaray Odebank yöneticisi Can Topsakal, Bernard James’in durumu hakkındabasketball.com.tr‘ye konuştu. Topsakal, “James’e Eurocup finali döneminde olduğumuz için izin verdik. Kendisinin final maçına kadar dönmesini bekliyoruz. Ancak performansından da tam anlamıyla memnun değiliz. Döndüğü zaman, kendisiyle tekrar görüşeceğiz” yorumunu yaptı.
KAYNAK: Uğur Türker / basketball.com.tr

Bu arkadasin kafasinin Turkiye'de olmadigi cok belli. Bence hic kasmadan kalsin ailesinin yaninda.. Grenn-Davis-Lasme ile bir sekilde gider pivot mevkisi. Dusan Cantekin diyecegim ama bu gidisle seneye oynayacagi yer 2.ligden kume dusen Adanaspor olur. 3.ligde oynar mi soru isareti.

Adamın Babası kanser yav kanser ! Bu zamana kadar iyi bile dayanmış adam tabi ki ailesinin yanında olacak orada kal dönme lafları komik olmuyor mu sizce

Allah şifa versin. Sağlıktan daha önemli bişey yok tabi. Lakin James de profesyonel bir oyuncu hayatta her şey oluyor bizle imzalarken de hastadır muhtemelen, yakın zamanda dönecektir. Bu sene Schilb Mccollum Bernard James üstümüzde kara bulutlar dolaşıyor

Adamın Babası kanser yav kanser ! Bu zamana kadar iyi bile dayanmış adam tabi ki ailesinin yanında olacak orada kal dönme lafları komik olmuyor mu sizce

Babasinin yaninda kalip,calismis oldugu isine ( basketbola ) ara verse hem kendisi icin,hem calistigi yer Galatasaray icin faydali olur. Zaten oyun olarak katkisi yok. Galatasaray'in ne futbolda,ne basketbolda ne diger branslarda is surecinde, katki vermeyen oyunculara artik tahammulu yok.. tarik,jose rodriguez,dusan cantekin,james vb oyunculara harcayacak zamanimiz yok. Iyi olan,caba gosteren kalir,gostermeyenin gozunun yasina bakilmaz.

10 yabancı transferi hakkımızı da doldurduk. Yerli dönemi de bitti. Dönecektir bence en azından play offlardan önce gelir. Ergin hoca aldığı oyuncudan hep umulmadık anlarda fayda sağladı James de öyle olabilir

Öncelikle Bernard James'in babasina acil şifalar ... Oyuncumuzun icinde bulundugu psikolojiyi idrak edebilmek icin 30 saniye empati kurmak yetebilir ..Bu saatten sonra pek katki alacagimizi düsünmüyorum . Geldigi günden beri gerek gosterdigi performans gerekse vücut dili ile bu takımın seviyesinde olmadigini gösteriyor maalesef .. Mesela dün aksam Besiktas macinda oynasaydi biz o maci kazanamazdik .. Ege arar süpriz bir enerji kattı . Attıgı 7 sayi disinda aldigi ribaundlar önemliydi ... Umarim yanilirim ama jerells ve Davis transferi ne kadar nokta atisi ise james'de bir o kadar hayal kirikligi oldu ... Eli Holaman'ı kapabilseydik en az lasme kadar katki alabilirdik ...

Source: Bernard James, whose father is fighting for his life, left Galatasaray and won't return. (David Pick)

Nasıl bi şanssızlıktır bu şubedeki. İnşallah sağlığına kavuşur babası çok zor durum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Babası için geçmiş olsun.
Boşa lisansımızı yedi.Babasının durumu belliyse imzalamasaydı bizle keşke de biz de doğru düzgün bir hamle yapsaydık
Beşiktaş Bobby Brown'ı getirdi,Pargo mütevazi bir İtalyan takımıyla anlaştı vs.
Zaten denge değiştirecek kalitede topçu değil bir de ailevi problemin varsa ne imzalıyorsun,bizi de mağdur ediyosun?

Hastalık falan tamam ama çok kibar davranamayacağım ben.Şubeyi takip eden,ligde de benzer başarı bekleyen nereden baksan 1-2 milyon kişi vardır.Son lisansımızı yedi resmen

Benim anlamadığım babasının sağlık sorunları var mıydı önceden? Öyleyse eğer Çin ligi bitmişken ben olsam giderdim babamın yanına, başka takıma falan gitmezdim. Bizim de çok büyük hatamız var ama son hakkımız olduğunu bile bile bu tarz şeyleri dikkate almadan oyuncu alıyoruz.

Allah şifa versin de keşke son lisans hakkımızı başkasında kullansaymışız. Playofflarda çok sıkıntılı olacak. Neyse Eurocup'ı kazanıp bu sezonki hedefimizi yerine getirdik. Kadro kalitemiz olsun, deplasman karnemiz olsun ligi kazanma şansımız azdı zaten saha avantajını da kaybedince..

Galatasaray'in ve Ergin Ataman'in olduğu yerde favori rakip takım olamaz Boğaç :)

Ben koç ve takıma hâlâ çok güveniyorum. Dünkü galibiyet bu güvenimi iyice perçinledi. Yeter ki başka şansizlik,sakatlık veya başka saha dışı bir şey olmasın.

James'in de babasına şifa kendisine sabır diliyorum...