Felipe Melo de Carvalho

Beklentilerimin çok üzerinde. Goller önemli değil. Yani önemli de öncelik değil. Çaldığı top sayısı ve top kullanma becerisi çok önemli. Samsun maçında çıplak gözle Mustafa Sarp'ı bir daha gördüm. Bu halimize binlerce şükür.

Melo kusura bakma sanada haksızlık gibi olacak ama;

Fenerbahçeyi yık Volkanı kaleye sok..sene sonunda o kupayı ellerinde kaldır sonra baştacımı olursun taşınacağın omuzu kendin mi seçersin bilemem..zaten bu taraftar gerekeni yapar..ama o günlere kadar susuyorum

Gerçek bir lider top almasını vermesini bilen bi oyuncu bu ligin en pahalısı ve bu ligin üstünde olduğu belli.Kariyer gol rekoru kırabilir bu yıl bizde.

13 değil, 23 bile olsa değeri genede alınmasından yanayım.Böyle bir orta sahayı bir daha zor görürüz.Transfer döneminde yönetimden çıkan çatlak seslere anlam veremiyorum.Sanki kendileri çıkıp oynayacaklar.Herşeye salça oluyorlar.

Lorik Cana adamsın be adamsın,geçen sene hiçbirşey yapmamasına rağmen bizde böyle diyordu bazı taraftarlarımız:) Melo'yu görünce adı bile anılmaz oldu Cana'nın:)

Bir adam bu kadar mı muhteşem olur. Attığı gol falan zerre önemli değil taraftarla bu denli bir olması, takımı toparlaması, maç boyunca tek bir hata dahi yapmaması her şeyi ile Selçuk ile beraber sezonun en iyi transferi bizim adımıza.

İnşallah birliktelimiz uzun yıllar devam eder Melo ile.

Gökhan Zanın hatasından dolayı samsunspor maçında yediğimiz golde muhteşem bir takiple geri koşan bir nevi top ağlara gittiğinde kaleye en yakın adamdı melo..Ve eskişehir maçında 2.golü attığında rakip kaleyede en yakın hatta tek adamdı melo..

Bir adam 90 dk boyunca koşacak pres yapacak savunmaya yardıma gelecek orta sahadan top kesecek takımı ileri çıkartacak ölümcül paslar atacak hücuma destek verip birde pozisyonlar bulup gol atacak..e yok artık..

Bazısı kendi deyimiyle calderonu yuvası göre dursun 10 numara hakikatten seneler sonra emin ellerde..beklentim değişmedi ve yineliyorum..Volkanı topla beraber o kaleye sok Melooo

Alacağı para açıkcası bana fazla gelmişti fakat sonuna kadar helaldir o para Melo ya.Kariyerinin en iyi dönemini geçiriyor şu an.Hele o isteği,kazanma arzusu,hırsı çok ayrı kılıyor onu.Uzun yıllar Selçuk la birlikte ortayı kapatırlar.Aman böyle devam et Melo efsane olacaksın burada.

Juventus büyük umutlarla almıştı ama orda bu performansı yakalayamadı..Bazı oyuncular başka lig veya takımlarda kendini daha iyi buluyor..Bunun en iyi örneği Real Madrid'den İnter'e giden Cambiasso'dur herhalde..

Melo gerçekten çok iyi oynuyor,önsezisi çok kuvvetli,kaç tane topun nereye gideceğini bilerek araya girdiği,önceden oraya yöneldiği oldu..

Ne kadardır tam olarak ücreti bilmiyorum,çok çabuk karar vermek de pek sağlıklı olmaz aslında ama sezon sonunu böyle getirirse mutlaka almak lazım..

"Galatasaray taraftarının bana verdiği destekle maç içinde tekmeye kafa atasım, çimi ısırasım, yiyesim geliyor.” Galatasaray Dergisi Röportajı

Adamsın adam.

Ben bonservisinde çok sorun olacağını düşünmüyorum. Beşiktaş Fernandes'i satın alma opsiyonunda ki fiyatından daha düşük fiyata aldı çünkü oyuncu kalmak istemişti. Inşallah uzun yıllar bizimle kalır ve bu performansını devam ettirir.