Carlos Arroyo

İlk maçı olmasına rağmen beklentilerin çok üstündeydi. Kalitesini hemen farkettirdi, özellikle Cenk ve Hawkins'i iyi besledi paslarıyla.

Arroyo-Domercant-Hawkins-Macvan-Furkan

Şu beş Euroleague'i bile sallar. Ah be Henry ah!

Uzun yıllar ligimizde bukadar kendine güvenen bir oyuncu izlememiştim.Geçen sene o geldikten sonra Beşiktaş'a güven gelmişti.Dün aynı havayı bizede yansıttı.Yani ilerki haftalarda müthiş asistler yapacağını düşünüyorum.Herşeyiyle gerçek bir oyun kurucu olduğunu gösterdi.İnşallah sakatsız bir sezonla bizdede kupalar kaldırır...

Sezon başından itibaren boşta olan ve Galatasaray’ın teklifini kabul eden Porto Rikolu yıldız, “Bir çok Avrupa takımından teklifler aldım. Ama coach Ergin Ataman’ı tanıdığım için burayı tercih ettim. Ayrıca Ersin ve Hawkins’le de aynı takımda oynamıştım. Adapte olmam zor olmayacak. Ayrıca eşim de yakın zamanda doğum yaptı. Bir süre ailemle ilgilendim. Şimdi basketbol oynamaya hazırım. Eşim de burayı tercih ettiğimiz için mutlu oldu” dedi.

Arroyo, geçen yılki başarıları tekrarlamaya geldiğini belirterek, “Güçlü ve kaliteli bir takımız. Ergin Ataman gibi bir antrenörümüz var. Kazan maçını kazanıp ikinci tura iyi başlamak istiyoruz. Geçen yıl yaptık, bu yıl da yapacağımıza inanıyorum. Hem Eurocup, hem Türkiye Kupası, hem de Ligde şampiyon olacağız. Benim hedefim bu” ifadesini kullandı.

Arroyo'nun hazır olmadığı açıkça ortada. Çok rahat sokabildiği şutları hep kaçırdı. Daha iyi olacağı aşikar. Lakin bu transfer hala içime sinmiş değil.

Saygılar.

Sezon başından beri Arroyo gelmeli, Arroyo gelsin, Arroyo gelecek diye diye getirdim :) ne kadar hakettiğini bugün dahada çok gördüm.Çok kaliteli bir oyun kurucu helal olsun...

Sezon başından beri Arroyo gelmeli, Arroyo gelsin, Arroyo gelecek diye diye getirdim :) ne kadar hakettiğini bugün dahada çok gördüm.Çok kaliteli bir oyun kurucu helal olsun...
Takıma müthiş katkısı oldu Abi ben de çok istemiştim iyi ki de gelmiş, hem lider, hem şutör hem de iyi pasör oynayan, oynatan bir oyun kurucu.

Şu ana kadar kalitesini çok net gösterdi. Oyun bilgisi, tecrübesi, hem takımı oynatması, hem de istediği zaman skor üretip takımı rahatlatması sezon başı Ergin hocanın onu neden bu kadar istediğini gösteriyor.

Diğer yandan şu üçlüyü hayal ettim de, muhteşem olurdu sanırım... Arroyo, Domercant, Hawkins...

Oynatan guard hakikaten bambaşka.
İlk yarı çok uğraştı ama ritme giremedi, ikinci yarı hem kendi oyuna girdi hem Jamont ve Macvan'ı devreye soktu.
Büyük oyuncu olmak böyle birşey sanırım.
Hele o darbeye rağmen soktuğu üçlük maçın kesinlikle kırılma noktasıydı.