Carlos Arroyo

Valla bana kalsa ben temiz bir şutör istiyordum, Arroyo'ya pek sıcak bakmıyordum ama geldiğinden beri takıma muazzam katkı yapıyor. Muhammed ne güzel demiş, adam o kadar iyi okuyor ki oyunu, müthiş!

Gelecek sezon da muhakkak bizimle olmalı.

İlginçtir ki; bizim yakaladığımız 10 maçlık galibiyet serisi Arroyo'nun ilk gelişine denk geliyor:)

Arroyo bundan tam 10 maç önce; Hacettepe maçında ilk kez forma giymiş. O maçla birlikte galibiyet serimiz başlamış ve kendisi tüm maçlarda forma giymiş:)

Yani bu serinin de önemli bir mimarı Arroyo.

İlginçtir ki; bizim yakaladığımız 10 maçlık galibiyet serisi Arroyo'nun ilk gelişine denk geliyor:)

Arroyo bundan tam 10 maç önce; Hacettepe maçında ilk kez forma giymiş. O maçla birlikte galibiyet serimiz başlamış ve kendisi tüm maçlarda forma giymiş:)

Yani bu serinin de önemli bir mimarı Arroyo.

Aynısı geçen sene Beşiktaş'a geldiğinde olmuştu. O geldikten sonra ivmelenerek 3 kupa almışlardı...

Sezon başından beri Arroyo arroyo diye buraları aşındırmıştım bilen bilir. Güvenimi boşa çıkarmadı. Teşekkür ediyorum ona.

Büyük oyuncu dediğin böyle belli olur.
En kritik anlarda sorumluluk alır ve işi bitirir.
Ah Hawkins ile beraber devam etselerdi şimdi bir Türkiye Kupa'mız olacaktı.
Çok bütüksün Arroyo.
Senle kupa kaldırmak çok daha güzel olacak inşaAllah...

Arroyo'yu her izlediğimde aklıma 2004 atinadaki ABD maçı geliyor ne oynamıştı be, direk Arroyo'yu destekliyordum o maçta...Çok büyük oyuncu...

Herşeyden önce bu sezon önemli tabi, ama gelecek sezon için öyle hep hayal ettiğimiz Spanoulis benzeri bir transfer yapamazsak yine takımda tutulması gerektiğini düşünüyorum. Tabi iyi yedeklenilmesi koşuluyla.. Çünkü, beklentimiz olan Euroleague'e katılırsak tempo artacak. Büyük bir oyuncu olduğu konusunda ise şüphemiz yok.

Türkiye Liginde muadili olmayan bir guard şu anda.

Sezon başında kendisine benzeyen birini getirdiler karşı yakaya ama yanından geçemez tabi.. =)

Resmi sitede 1+1 'lik bir sözleşme yaptığımız yazıyor. Opsiyon şartı nasıl acaba? Gelecek sezon Arroyo ile mutlaka devam etmeliyiz, adam maestro gibi.

Bazı oyuncular vardır, onların sürprizi olmaz, kaliteleriyle bulundukları takıma neler katacaklarını bilirsin. Arroyo da bu oyunculardan işte.

Şu an ne bekliyorsam onu oynuyor, transferini çok isteyen biri olarak da onun bu üstün performansı beni ayrı bir mutlu ediyor. Maç ritmini daha da buldukça play-off'larda çok daha iyi olacak.

2004 Atina - Porto Riko vs. ABD

[video=youtube;sdeuZPE3uCA]http://www.youtube.com/watch?v=sdeuZPE3uCA[/video]

33 dakika - 24 sayı 7 asist

ABD kadrosu : Iverson-Marbury-Duncan-Odom-Jefferson-Wade-Boozer-Carmelo-Lebron-Marion-Stoudamire :)