Murat ÖZYER istifa!!!

Murat ÖZYER istifa etmeli mi?

• istifa etmeli

Oy: 73 92.4%
  • istifa etmemeli

Oy: 6 7.6%

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .
İstifa, istifa, istifa git artık istenmiyorsun. Uğursuzluğunu ve becereksizliğini alda git. Git artık!!!!

kendi adıma söyleyeyim hayır verenlerden biri benim bunun sebebi de senin üslubundan hoşlanmamam mithat bey.

Özcan bey kişisel alınganlık yapmayın hiç benle konuştunuz mu? Beni tanıyormusunuz cevabınız hayır ise bir gün tanışmak isterim.Ama sonuç olarak BU ANKET BENLE DEĞİL KULÜPLE İLGİLİ!!! yinede ben gerçek fikrinizi bilmek isterim.

Niye linç yapalım ibrahim kardeşim,ben yalnızca merak ettim demek arkadaşların şubede gördüğü bizim göremediğimiz olumlu işler var.Bunu öğrenmek neden linç olsun.

Yukarıda da yazdığım gibi sonucunun böyle çıkacağı bilinen bir anketi yayında tutmak benim gözümde linçdir.

Murat Özyer ne yapar, hangi yetkilerle neyi doğru, neyi yanlış yapmıştır benim için hiç önemli olmadığından takip etme gereği bile duymadım, takımımızın oynadığı oyundan keyif aldığım sürece çoğunluk işini iyi yapıyordur, bu sezon takımımızın çoğunlukla başarılı maçlar oynadığı kanaatindeyim.

Daha hiç bir icraatını görmeden, göreve başladığı gün eleştirilerin başlamış olmasını da göz önüne alınca...

Başarısız bulan kişilerin istifa istemesini saygı ile karşılamakla birlikte bu yapılana linç demekte haklı olduğumu düşünüyorum.

Yukarıda da yazdığım gibi sonucunun böyle çıkacağı bilinen bir anketi yayında tutmak benim gözümde linçdir.

Murat Özyer ne yapar, hangi yetkilerle neyi doğru, neyi yanlış yapmıştır benim için hiç önemli olmadığından takip etme gereği bile duymadım, takımımızın oynadığı oyundan keyif aldığım sürece çoğunluk işini iyi yapıyordur, bu sezon takımımızın çoğunlukla başarılı maçlar oynadığı kanaatindeyim.

Daha hiç bir icraatını görmeden, göreve başladığı gün eleştirilerin başlamış olmasını da göz önüne alınca...

Başarısız bulan kişilerin istifa istemesini saygı ile karşılamakla birlikte bu yapılana linç demekte haklı olduğumu düşünüyorum.

Böyle bir mantık olurmu ben sahaya bakarım kulüp isterse yansın.Kısaca ben bu işi yapamadıklarını biliyorum banane bana dokunmayan yılan bin yaşasın matığı,linç kelimesine asla katılmıyorum Özyer bu forumu okuyor feyk hesabından yazıyor.feyk derken arkadaşı adına alınan hesap.kendisi tweet atıp dalgasını geçiyor.takımdan oyuncu kaçıyor,hakemler her platformda bizi eziyor,federasyon başkanı geçmişin intikamını alıyor.idareci hatalarından komik rakamlara oyuncu kaçıyor,sakat oyuncu alınıyor,taraftara yalan söyleniyor.Ama bunlar sizi ilgilendirmiyor siz saha sonuçlarına bakıyorusunuz.O zaman niye foruma katılıp görüş bildiriyorsunuz?nasıl olsa sizi ilgilendirmiyor. Birde daha önce icraatı görmeden neden istifa demişsiniz,siz kulübün basketbol branşının başına daha önce hiç tecrübesi olmayan adamı hatır için getirirseniz,sonucunda yaşanacakları bilmek için müneccim olmaya gerek yok.Tecrübe olarak koçluğu var derseniz,bende 2,5 sene bizde ne yaptı derim 22.500.000 mil.dolar karşılığı.

Mithat Ağabey'in konulara genel yaklaşım tarzı eleştirel bir üslup. Eleştiri yapmayı seviyor Mithat Ağabey. Tabiki haklı gördüğü konularda kişilerin istifasını isteyecek ve istemeli de zaten Mithat Ağabey. Kendisine hiçbir artniyet taşımayan şu sloganımı ithaf ediyorum:"HERKES GİDER ,MİTHAT DURAN KALIR..."

Murat Özyer'i oldum olası sevmem fakat bu olaylarda yönetimi eleştirmeyip direkt bu adama saldıran adamda art niyet ararım.Bireysel istifalar bizi kurtarmaz.Daha yüksek sesle YÖNETİM İSTİFA !

Hangi hukuk tarihinden bu yana sosyal ortamda yapılan bir oylama linç kampayası oluyor, affederseniz!

Pardon da Murat Özyer'in gitmesini istediğimizini hangi yolla ile ifade edicez.

Galasataray Basketbol camiasını yönetmeyecek bir "adam"ı tartışmak, oylamak ne zamandan beri linç kampanyası oluyor. Şayet ki bu bir linç kapmayı ise bence geç bile kaldık.

Bu vasıfsız "adam" ne kadar tez bu takımdan afaroz edilirse, geçmiş geleceğe bir o kadar hızlı döneriz.

İlkan olayın da açıklama yaptı beyfendi, lafı Galatasaray camiasına yedirtti.

Şimdi yine açıklama yapıyor kendi ağzından.

Karakterli olmak karşındaki insanı dinlemekle başlar. Hirçbirşey olmuyor yada olmamış gibi davranmakla değil

Birazcık olsun Galatasaray sevgin varsa git şu takımdan git.

Zemheri gibi çöktünüz üzerimize . Belli ki yaptıklarınızın/yapamadıklarınızın ardı arkası kesilmeyecek. Azıcıkta olsa sevginiz/saygınız varsa şu klûbe , biranönce İstifanızı vermeniz dileğiyle Murat Özyer.

Ya arkadaş zerre kadar, bak "zerre" kadar diyorum, faydan olmaz mı senin bu camiaya? Görev yerine herhangi bir nesneyi de koysak hiç bir şey fark etmezdi. Yazıklar olsun...

Ya arkadaş zerre kadar, bak "zerre" kadar diyorum, faydan olmaz mı senin bu camiaya? Görev yerine herhangi bir nesneyi de koysak hiç bir şey fark etmezdi. Yazıklar olsun...

Abi vallahi billahi tillahi ben o koltukta olsam daha iyi işler yapardım. Rezillik diz boyu !! Bir insan hiç mi bi işe yaramaz yahu ? Hic mi bir olumlu etkisi dokunmaz bir şubeye ? İstifa et Ey Murat Özyer Bey !! Nerdesin Ey Ünal Başkan !!!

Beceriksiz başkan Ünal Aysal istifa etmediği sürece ne Murat Özyer'in istifası ne de başkasının istifası Galatasaray'a hiçbir yarar sağlamaz arkadaşlar.Aynı tiyatroyu, aynı sahneleri tekrar tekrar yaşamaya devam edersiniz.

Hepitopu gönülden bağlı taraftarlarız biz. Ne gelirki elimizden.. Eleştirilerimizin zerre önemi yok. Sesimizi duyuramıyoruz..

Yönetimin islah edeceği yok ,
Tek dileğim Allah islah etsin sizi. Günaha girmeye değmezsiniz.

En iyi yaptığı işi yapıyor yine. Twitterdan sallayıp duruyor. Başka da bir halta yaramaz zaten! Küfür edicem zor tutuyorum kendimi.