Murat ÖZYER istifa!!!

Murat ÖZYER istifa etmeli mi?

• istifa etmeli

Oy: 73 92.4%
  • istifa etmemeli

Oy: 6 7.6%

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .
Sezon başında beri bulunduğunuz mevki için yetersiz kalmanız,Galatasaray basketbol takımlarını maddi manevi zarara uürattığınız için.Bulunduğunuz mevkiden istifa etmeniz zorunluluk doğurmuştur.

Çok sevdiğim çok saydığım gerçek bir Galatasaray'lı abimdir Murat Özyer. Harika bir adamdır insan olarak. Üzülerek söylüyorum ki olmadı canım abim. Kaldıramadın o koltuğu. Bunun bazı nedenlerini biliyorum ama ne yeri ne zamanı. Olmadı sonuçta.Keşke hep koç Özyer olarak kalsaydın bu taraftarda. İçim acıya acıya İstifa Murat Özyer diyorum. Bu sözüm sadece Murat Özyer ile sınırlı değil.

İstifa Murat Ozyer'e bende katılıyorum. Geldigi gundenbu yana takıma hiç bir olumlu katkısı olduguna inanmadığım ve zararlı olduğunu düşündüğüm Ozyer'in artık gitmesi zorunluluktur. Maddi krizi bile yonetebilecek alternatif bulunamıyorsa yazıklar olsun bu kisiye. Galatasaray'ı bu duruma getirmeye kimsenin hakkı yok.

Lütfen birseyler bilenler zamanı gelince açıklayacağım gibi yorumlar yapmasın. Ben sizler kadar takımın içerisinde değilim ve bazı konuları sizin kadar bilemiyorum. Bildigi olanlar hemen yazsın ki bizler de bilgi sahibi olalım.

Daha önce yaşadığımız ilkan olayı, taraftara karşı lakayt konuşmaları ve benzeri bir çok olumsuz durum varken, yaşadığımız son olay herkesin ağızını açık bıraktı ve şoka uğrattı. Kendisi ile alakalı yazılabilecek pek çok olumsuz durum var ama kısaca istifada bir hizmettir, lütfen bir an önce istifa et Murat Özyer.

Bende çok severim fakat olmuyor gerçekten.Tabii iş Murat Özyer'de de bitmiyor ya neyse.

Şube başında liseliler varken hep bu olayların olması ne büyük bir tesadüftür arkadaş...

Belki her sorunun tek suçlusu Murat Özyer değil ama yinede böyle bir görev için yeterli olmadığını düşünüyorum

2 şık eder mi? Aldığı maaşı bırakır mı?

Murat Özyer'in işi ne? Koordinatör. Yani düzenleyici. Ben cebinden para vermesini beklemiyorum ama bu olaylar karşısında camiayı ayaklandırabilir yönetimi uyarabilirdi.

Paralar yatar,olay kapanır ve bu rezalet Murat Özyer'in yanına kar kalır.İstifa edecek yüreği yoktur da,O'nu görevden alacak bir babayiğit yok mu ?

Ben ek olarak YÖNETİM İSTİFA! diyorum.Yemişim drogbasını şınayderini bu şubeye değer verin.Galatasaray her zaman ruh takımı olmuştur bunu aklınızdan çıkarmayın.

Yönetim Kurulu futbolda şaşalı transferler yaparak göz boyadığı için çoğu kişinin dili varmıyor yönetim istifa demeye ama Galatasaray Yönetim Kurulu salt futbol şubesini yönetmek için göreve getirilmedi. Kulübün herhangi bir branşında yaşanan sorun uluslararası medyada ve resmi kurumlarda yer edinmişse kimse kusura bakmasın...

Sıcak ve rahat rahat para kazandığı bu güzel koltuğu kim bırakır arkadaşlar dalgamı geçiyorsunuz :) Alt tarafı iki oyuncu kaçırdık hem bu sene çok ciddi birşey değil :)
Furkana burda oynayamıyorsun Fenere git diye telkinde bulunan İsmet Badem bilin bakalım kimin babası :)

4 ARKADAŞ hayır cevabı vermiş,acaba içlerinden biri sebebini yazacak mı? merak ettim.

Hataları bile olsa hiç kimsenin LİNÇ edilmesine gönlüm razı olmaz.

Anket amacına ulaşmış büyük bir çoğunluk istifasını istiyor. Zaten böyle çıkacağı da herkes tarafından tahmin edilebilirdi. İstifa etmesini isteyenlerin ezici bir çoğunluğu olmasına rağmen hayır oyu veren 4 kişiden açıklama istemenizi de "yapmak istediğimiz linç tam olmuyor" şeklinde anlıyorum.

Bundan dolayı Özyer'in istifasıyla hiç ilgilenmiyorum ama Özyer'e yapılan bu linçe HAYIR diyorum.

Hataları bile olsa hiç kimsenin LİNÇ edilmesine gönlüm razı olmaz.

Anket amacına ulaşmış büyük bir çoğunluk istifasını istiyor. Zaten böyle çıkacağı da herkes tarafından tahmin edilebilirdi. İstifa etmesini isteyenlerin ezici bir çoğunluğu olmasına rağmen hayır oyu veren 4 kişiden açıklama istemenizi de "yapmak istediğimiz linç tam olmuyor" şeklinde anlıyorum.

Bundan dolayı Özyer'in istifasıyla hiç ilgilenmiyorum ama Özyer'e yapılan bu linçe HAYIR diyorum.

Niye linç yapalım ibrahim kardeşim,ben yalnızca merak ettim demek arkadaşların şubede gördüğü bizim göremediğimiz olumlu işler var.Bunu öğrenmek neden linç olsun.