2015-2016 Transfer Sezonu

İbra haberleri çıkıyor sürekli bugünde bir gazetede Dani Alvesle görüştüğümüz haberleri vardı . Ne denir eldeki fazlalıkları atsan bir gazete hesaplamış 15 milyon € ediyor , onların yerine bir ibra bir Dani ile halledilir bu iş .

Bir kaleci, bir sol bek, bir sağ bek, bir stoper, bir orta saha, bir kanat ve 1 forvet oyuncusuna ihtiyacimiz var.

Aydın, Zan, Eboue, Dzemaili, Pandev,kaleci Sinan, Eray, Furkan Özcal ile devam etmemeliyiz.

Tarık, Sinan Gümüş ve Koray kiralık olarak başka takımlara verilmeli.

Sabri ve Umut iyi yedek olurlar.

Canlar, saçma sapan yerli futbolcu almanın hiç bir mantığı yok..

Eboue, Dzemaili, Pandev, Danny, Ontivero gider..(umarım)

Amrabat'ı takımda tutabilir Hamza Hoca. Ben Amrabatı satacağımızı düşünmüyorum.. Amrabat ile 7 yabancımız oluyor..

Yerlilerden nerdeyse takımda tutacağım adam yok.. Ama ilk önce gitmesi gerekenler Sinan Bolat(zaten kiralıktı), Aydın , Yekta, Gökhan Zan, Umut Gündoğan, Umut Bulut ve Hamit..
Sercan Yıldırımı bu sene fena değildi..

Ben olsam Fernandao'yu hayatta almam.. İnşallah Fener alır.. ( 2. Emenike vakası olur)

Defansa, Martin Skrtel ( Şu takımda görmek istediğim tek defans oyuncusu)
Sağ bek, Dani Alves'i bize yedirmezler.. Biz zamanında Dario Srna'yı almalıydık..
Orta Saha, Ben olsam Lawal'ı alırdım..Bana göre ligin en iyi orta sahası..
Sağ açık, sol açık; Nanni 'yi de almalıydık..Adam Lisbon'da küllerinden doğdu.. Bu sene çok iyiydi..

Ibrahimoviç bir hayaldir.. Hepimiz acaba diyoruz ama bence imkansız.. Huntelaar alınabilir. Snijder ile de çok iyi anlaşır..

Harbi Melo'yu satan yüzümüze bakmasın. Patrick Vieria 25 yaşındaki haliyle alınacaksa Galatasaray açısından bende sıkıntı olmaz ama hepimiz biliyoruz ki Melo'nun daha iyisini alamayacağız giderse.

Harbi Melo'yu satan yüzümüze bakmasın. Patrick Vieria 25 yaşındaki haliyle alınacaksa Galatasaray açısından bende sıkıntı olmaz ama hepimiz biliyoruz ki Melo'nun daha iyisini alamayacağız giderse.

Veysi sorun Melo'dan daha iyisini bulmak değil.
Onun kadar bu takıma aşık olacak, sahiplenecek, sakatlandığında hemen geri dönmek isteyecek, sahada canını disine takacak bir oyuncu bulamayız ki sorun bence tamda bu.
Arkadaş yukarda çok güzel demiş.
Melo'yu satanı bizde satarız...

Giuliano Terraneo Fenerbahçe'ye Sportif Direktör olarak getirilmiş.
Zico'nun da menajeriymiş kendisi.
Ilginc bir hamle olmuş onlar için.

Bu arada Teknik Direktörlük için Di Matteo ile prensipte anlaşmışlar.
Ama Zico da olabilir onların teknik direktör hamleleri.

Melo bir yere gitmez, rahat olun. Bunlar her transfer dönemi Melo'nun takındığı klasik tavırlar... Yabancı oyuncular mevzuya bizim taraftarlar kadar duygusal bakmıyor.

Son olaylardan sonra Melo gitmeli. Şu olay gündeme geliyorsa ya Melo gidecektir gitmese de yeni sözleşme isteyecektir. Yeni sözleşme kesinlikle imzalanmamalı çünkü artık düşüşe geçiyor. Taraftarla bağı çoğu şeyi gölgeliyor objektif gözle Melo'yu izlerseniz bu yıl verdiği katkıyı görürsünüz. Melo'nun olmadığı dönemdeki Hamit katkısı daha iyiydi. Teşekkürler denilip kolaylık sağlanmalı. Bu arada her maç birden fazla rakibi biçip kart almaması artık beni bile rahatsız ediyor.Diyeceksiniz ki Emre'ye de kart çıkmıyor ; o zaman Emre'yi de eleştirmeyin çünkü buna ses çıkmıyor . Derdim duyar kasmak falan değil yanlış anlaşılmasın çok ekmeğini yedik Melo'nun ve bu tavırların ben sadece artık Melo'nun formunun düşeceğini bunun bizim için bir fırsat olduğunu söylüyorum.

En az 2 yıllık daha sözleşme imzalamalıyız.
Umarım senin dediğin gibi olur Bora kardeşim.
Onun gibisini cidden bulamayiz.
Gitmesi benim için büyük sürpriz olur. Bizde yıllık net 5 milyon euro kazanıyor. Yurt dışında bu paranın yarısını ancak kazanır. Giderse tek mantıklı açıklaması, İtalya'ya dönüp, gerçek Melo'yu göstermek olarak yapılabilir. Bunun için de senelik 2-3 milyon euro gelirden kimse vazgeçmez. :))