2015-2016 Eurocup Şampiyonu Galatasaray!

Karşıyaka'nin geçen sene ki maçları TRT Spor'da yayınlanmışti.
Beşiktaş'in da bir kanaldaydı ama hatırlayamadım şimdi.

Fersu Yahyabeyoğlu'nun haberine göre; Galatasaray'ın EuroCup maçlarını çok büyük ihtimalle TRT SPOR yayınlayacakmış. Tarafların anlaşmaya çok yakın oldukları haberleri var.

Çok güzel olur.

Geçen sezonki yorumcunun maçlarda yorumcu olmaması için gerekirse kulüp oraya birini yerleştirsin.Hayatımda ilk kez bunu istiyor ve yapıldığı takdirde destekliyorum.Bu denli sinir bozucu üslupla yorumculuk yapmak kolay iş değil.

Galatasaray, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla Erkek Basketbol Takımı'nın EUROCUP maçlarının TRT Spor'dan yayınlanacağını açıkladı.

İşte yapılan açıklama;

"Galatasaray Spor Kulübü, Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nın 2015-2016 sezonunda Eurocup F Grubu’nda oynayacağı karşılaşmaların naklen yayını için Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) ile anlaşma imzaladı. Yenilmez Armada’nın Avrupa Kupası heyecanı, sezon boyunca TRT ekranlarında olacak. Maçların tekrarı, karşılaşmanın ardından GSTV ekranlarından da yayınlanacak."

Sanırım arkadaşların birçoğu dün akşamki kupa finalini TRT Sporda izlemiştir.
Bu kadar kalitesiz bir görüntü, bu kadar kalitesiz bir yorum ben daha önce izlememiştim. Oyuncuları seçmek bile çok zor, maçı anlatmaya çalışan arkadaşlar da herhalde televizyondan izliyorlardı ki oyuncuları sürekli karıştırdılar. Bir de Ahmet DüverLioğlu değil o Düverioğlu maç sırasında kendi kendime her söylediğinde düzeltmek durumunda kaldım. TRT Spordaki sunucu arkadaşlar bizim oyunculara acaba ne isimler takacaklar şimdiden merak etmeye başladım.
Banvit NTV Sporla anlaşırken bizim TRT ile anlaşmamız gerçekten bir yönetim başarısı!
Tost makinesi kalitesinde maçlar bizi bekliyor dostlar, hayırlı olsun.

Geçen sene lig tv nin Sony Weems isminin kısaltması olan S. Weems i "svims" diye telafuz etmesinden sonra bunlar devede kulak

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye'de 2 iyi basketbol spikeri var.
İsmail Şenol ve Murat Kosova.
Onun dışındakiler bu 2 ismin yanına yaklaşamaz.

Sanırım arkadaşların birçoğu dün akşamki kupa finalini TRT Sporda izlemiştir.
Bu kadar kalitesiz bir görüntü, bu kadar kalitesiz bir yorum ben daha önce izlememiştim. Oyuncuları seçmek bile çok zor, maçı anlatmaya çalışan arkadaşlar da herhalde televizyondan izliyorlardı ki oyuncuları sürekli karıştırdılar. Bir de Ahmet DüverLioğlu değil o Düverioğlu maç sırasında kendi kendime her söylediğinde düzeltmek durumunda kaldım. TRT Spordaki sunucu arkadaşlar bizim oyunculara acaba ne isimler takacaklar şimdiden merak etmeye başladım.
Banvit NTV Sporla anlaşırken bizim TRT ile anlaşmamız gerçekten bir yönetim başarısı!
Tost makinesi kalitesinde maçlar bizi bekliyor dostlar, hayırlı olsun.

Ben Trt Spor HD de maçı izledim gayette güzle bir görüntü vardı sanırım sizin uydunun sinyal sorunu var . Maçın spikerlerine gelince o konuda haklısınız ama ücretsiz şekilde maçların hd izleneceğini de unutmamak lazım. Bunları beğenmessek internette kaçak 360p yayınlarla uğraşırız çok da olumsuz bakmamak lazım.

Türkiye'de 2 iyi basketbol spikeri var.
İsmail Şenol ve Murat Kosova.
Onun dışındakiler bu 2 ismin yanına yaklaşamaz.

Kosova da benim hoşuma gitmiyor. Çok gaza geliyor yada seyircileri gaza getirmek istiyor maç sırasında. İhsan bayülgenle sohbet ederkende eleştirinin de övgününde dozunu ayarlayamıyorla bazen ve lafı da çok uzatıyorlar.

Grubun ilk 3 sırası bence belli biz krasny ve hapoel 4.lül için aek bi adım önde. Bizim grubu 1de 3te bitirmemiz süpriz olmaz liderlik için en büyük rakibimiz hapoel ikili averaj belirleyebilir lideri.