2017/2018 Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi

Ben genelden farklı olarak Tofaş’ın daha zorluk çıkaracağını ya da burda sanılanın üzerinde bi zorluk çıkaracağını düşünüyorum. Çünkü her pozisyonlarında fizik olarak çok iyi ve kuvvetli oyuncuları var. Ayrıca çok ısıran bir takım. Fener’in böyle takımlara zorlandığı da aşikar. 2 yıl önce KSK sürprizi de beklemiyor değilim açıkçası. Neyse izleyelim görelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla Tofasin Fbye zorluk cikaracagini dusunen arkadaslarin yorumlarini okuyunca umutlaniyorum ama sonra bir gulme geliyor :) Umarim futbolda son anda sampiyonlugu verdigi timsahlara bu defa da basketbolda boyun eger, hic mi hic umudum olmasa da yazilan yorumlar azcik umut kaynagi oluyor.

Valla Tofasin Fbye zorluk cikaracagini dusunen arkadaslarin yorumlarini okuyunca umutlaniyorum ama sonra bir gulme geliyor :) Umarim futbolda son anda sampiyonlugu verdigi timsahlara bu defa da basketbolda boyun eger, hic mi hic umudum olmasa da yazilan yorumlar azcik umut kaynagi oluyor.

Abi şampiyonluk gibi peri masalları öyle çok kez olacak şeyler değil ama Tofaş'ın doğru oyun ısrarı, Fenerbahçe'nin en iyi formunda olmaması sebebiyle ben keyifli, çekişmeli maçlar izleyeceğimizi düşünüyorum. Sonunda Fenerbahçe kazanacaktır bence ama Banvit nasıl maçların içinde kaldıysa Tofaş'ta öyle zorluk çıkartacaktır bence Fenerbahçe bir anda vites yükseltmezse. Doğrusu ilk maçta Ali Koç'un başkan olması sebebiyle salon full olacaktır herhalde ve o çoşkuyla Fenerbahçe'nin vurup geçme ihtimali çok yüksek.

Ergin Ataman gene sampiyonluk sozleriyle hayal satip butcesinin yarisi kadar bile olmayan bir takima elendi. Kadroyu kendisinin kurmamasi yine tabiki bahanesi olacak ama takim.kurdugunda da boyle bir takim kurdugunu herkes biliyor. Zaten seneye kendi kurdugu kadroyla da her sey ortaya cikacak.

Tofas - Fener serisinin kazanani belli ama maclar cok rahat gecmeyecektir. Tofas bazi maclarda karakter koyacaktir. Yine de 4-0 veya 4-1 biter buyuk ihtimal.
Iki takim da dogru hucumu oynamaya calisan pozisyon secen takimlar. Iki takim da iyi sutorlere sahip. Fenerin savunmada iki temel zaafi var. Biri guardlari delici guardlari iyi savunamiyor, iceri giren kisayi da durduracak cember koruyucusu yok. Bu iki zaafini Banvit isleyebildi cunku delici bir guardi vardi. Ancak Tofasta net bir delici oyuncu yok. Henry Mejia Crocker skor yapabilen kaliteli adamlar olsa da penetre konusunda durdurulmayacak adamlar degil. Bu sebepten de Fener Tofasa ters gelecek takim yapisina sahip. Ligdeki iki maci da fener farkli kazandi. Zaten arada ciddi bir kalite farki da var. Bu nedenle bazi maclar yakin skorlu gecer belki Tofas Bursada bir mac alir ama seride surpriz cok zor. Tofasin seride sansi olabilmesi icin Morganin cok ozel oynamasi ve Tofasin dis atirlarda muazzam olmasi lazim.

Bir soz de Dogusa soylemek istiyorum. Tofas serisinde faydali oldugu zamanlar da oldu ama izlerken insan uzuluyor. Adama hucumda rakip resmen fasulyeden adam muamelesi yapiyor. Surekli bombos birakip sut atmasi icin gaza getirmeye calisip savunmada digerlerini tutuyorlar. Insan hayatini basketboldan kazanip bu kadar sut ozurlusu olur mu? 185 boyunda guardsin sen 2,10 pivotlar bile daha iyi sut atiyor.

Son düzenleme:
Efes'in mevcut başarısızlığı ile ilgili birkaç kelam etmek gerekirse, Ergin Ataman elbette ki kadroyu kendisi kurmadı ama Weems'i aldı, Toney Douglas'ı aldı, Krunoslav Simon daha önce Galatasarayda iken de istediği bir oyuncuydu. McCollum zaten kendi oyuncusuydu. Brock Motum tam olarak tarzına uygun bir oyuncu. Dunston herkesin kadrosunda isteyeceği bir oyuncu:)) Kadro kurmuş kadar olmuş zaten:)) Bir Stimac onun tarzı bir oyuncu değil, onu da bırakır zaten muhtemelen, bir de belki Derrick Brown'ı istemeyebilir. Ergin Hocamın kuracağı kadroyu merak ediyorum diyenler olmuş, Ergin Ataman her zaman nasıl kurduysa öyle bir kadro kuracaktır. Evet kendi kurduğu bir kadro değildi bu sezonki ama ona uzak bir kadro olduğunu da düşünmüyorum.

Ergin Ataman kendini geliştirmeye ve bahanelerden uzak durmaya odaklanmalı genel olarak. Bu sezonki başarısızlığı da umarım McCollum'a fatura etmez, zira hem büyük hata hem de büyük haksızlık yapmış olur. Ortada bir başarısızlık varsa ki var, bunun baş sorumlusu kendisidir, başkaları değil.

Ergin Ataman gelince her şey düzelecek, ortalık güllük gülistanlık olacak şeklinde algı yaratan yerli koç lobisini ve bu konuda başı çeken isimlerden biri olan Nejat Sayman'ı da tebrik ediyorum. Herhalde geç de olsa görmüşlerdir bir şeyleri:)). Perasovic'e haksızlık yapıldığını ben o gün de söylüyordum.

Ayrıca Ergin Hocam Barcelona'ya gider, Milano'ya gider. Euroleague'de zaferden zafere koşar tarzı yorumlar yapan arkadaşlar da gerçeği görmüştür diye tahmin ediyorum. Ben o gün de şunu söylüyordum. Ergin Ataman kendini geliştirmediği, yenilemediği sürece kısa vadede Efes'ten başka hiçbir Euroleague takımını çalıştıramaz diyordum. Zira sezon ortasında Efes'i aldı. Ergin Ataman ile kişisel olarak bir problemim yok, zaman zaman kendisini eğlenceli ve sempatik de bulurum, Galatasaraylılığı da hoşuma gider ama kendisini Avrupa'nın en iyi koçlarından biri olarak görmekten vazgeçmesi lazım, iyi bir koç elbette ama kendini gördüğü kadar büyük bir koç olduğunu düşünmüyorum.

Efes'in mevcut başarısızlığı ile ilgili birkaç kelam etmek gerekirse, Ergin Ataman elbette ki kadroyu kendisi kurmadı ama Weems'i aldı, Toney Douglas'ı aldı, Krunoslav Simon daha önce Galatasarayda iken de istediği bir oyuncuydu. McCollum zaten kendi oyuncusuydu. Brock Motum tam olarak tarzına uygun bir oyuncu. Dunston herkesin kadrosunda isteyeceği bir oyuncu:)) Kadro kurmuş kadar olmuş zaten:)) Bir Stimac onun tarzı bir oyuncu değil, onu da bırakır zaten muhtemelen, bir de belki Derrick Brown'ı istemeyebilir. Ergin Hocamın kuracağı kadroyu merak ediyorum diyenler olmuş, Ergin Ataman her zaman nasıl kurduysa öyle bir kadro kuracaktır. Evet kendi kurduğu bir kadro değildi bu sezonki ama ona uzak bir kadro olduğunu da düşünmüyorum.

Ergin Ataman kendini geliştirmeye ve bahanelerden uzak durmaya odaklanmalı genel olarak. Bu sezonki başarısızlığı da umarım McCollum'a fatura etmez, zira hem büyük hata hem de büyük haksızlık yapmış olur. Ortada bir başarısızlık varsa ki var, bunun baş sorumlusu kendisidir, başkaları değil.

Ergin Ataman gelince her şey düzelecek, ortalık güllük gülistanlık olacak şeklinde algı yaratan yerli koç lobisini ve bu konuda başı çeken isimlerden biri olan Nejat Sayman'ı da tebrik ediyorum. Herhalde geç de olsa görmüşlerdir bir şeyleri:)). Perasovic'e haksızlık yapıldığını ben o gün de söylüyordum.

Ayrıca Ergin Hocam Barcelona'ya gider, Milano'ya gider. Euroleague'de zaferden zafere koşar tarzı yorumlar yapan arkadaşlar da gerçeği görmüştür diye tahmin ediyorum. Ben o gün de şunu söylüyordum. Ergin Ataman kendini geliştirmediği, yenilemediği sürece kısa vadede Efes'ten başka hiçbir Euroleague takımını çalıştıramaz diyordum. Zira sezon ortasında Efes'i aldı. Ergin Ataman ile kişisel olarak bir problemim yok, zaman zaman kendisini eğlenceli ve sempatik de bulurum, Galatasaraylılığı da hoşuma gider ama kendisini Avrupa'nın en iyi koçlarından biri olarak görmekten vazgeçmesi lazım, iyi bir koç elbette ama kendini gördüğü kadar büyük bir koç olduğunu düşünmüyorum.

Perasovic kalsa playofa giremezlerdi, o kadar kötü durumdalardı zaten 9. sıradaydı Anadolu Efes. Perasovic tek kupa kazanamadı, onun batırdığı kadroyla Ergin hoca Türkiye kupasını kazandı. Ligde Tofaş serisinde Weems sakatlanmasa şu an 5. maçın sonucunu tartışıyor olurduk...

Toney Douglas için kötü transfer diyen kim mesela? Adam iyi oynayamadı, aşı tutmadı ama herkesin isteyeceği bir oyuncuydu. Weems üst düzey oynadı zaten. Kadroyu Ergin hoca kursaydı McCollum, Simon, Dunston, Weems haricinde ki oyuncuları almazdı. Motum ve Derrick Brown hocanın tarzında dört numara değil, ikiside iyi şutör değil en başta. Benim sevdiğim uzunlardan olan Stimac'da hocanın alacağı oyunculardan değil. Yine kadroyu Ataman kursaydı bu kadar rezil bir yerli rotasyonu ile çıkmazdı yola.

Gelecek yıl için anlaşılan oyunculara bakarsak bunu görebiliriz, Buğrahan Tuncer, Metecan Birsen ve Sertaç Şanlı ile anlaştılar, Scottie Wilbekin için yoğun çaba var, yabancılardan sadece Simon-Weems ve Dunston'ın kalacağını düşünüyorum. Kendi kurmadığı, geldiğinde Euroleague'de şansı kalmayan, ligde 9. olan dağılmış vaziyette aldığı kadro üzerinden yargılamak neresinden bakarsan bak yanlış...

Birde şu Barcelona'ya gidemez muhabbeti cidden komedi, yahu Barcelona'yı en son çalıştıran hoca nerde şu an? Hangi takıma gidecek haberiniz var mı acaba? Ergin Ataman'ın kariyeri ve hocalığı Euroleague'de her takımı çalıştırmak için yeterli. Zaten abarttığınız Euroleague takımlarının hocalarını görüyoruz, %80'ni rezil durumda.

Son düzenleme:
Perasovic kalsa playofa giremezlerdi, o kadar kötü durumdalardı zaten 9. sıradaydı Anadolu Efes. Perasovic tek kupa kazanamadı, onun batırdığı kadroyla Ergin hoca Türkiye kupasını kazandı. Ligde Tofaş serisinde Weems sakatlanmasa şu an 5. maçın sonucunu tartışıyor olurduk...

Toney Douglas için kötü transfer diyen kim mesela? Adam iyi oynayamadı, aşı tutmadı ama herkesin isteyeceği bir oyuncuydu. Weems üst düzey oynadı zaten. Kadroyu Ergin hoca kursaydı McCollum, Simon, Dunston, Weems haricinde ki oyuncuları almazdı. Motum ve Derrick Brown hocanın tarzında dört numara değil, ikiside iyi şutör değil en başta. Benim sevdiğim uzunlardan olan Stimac'da hocanın alacağı oyunculardan değil. Yine kadroyu Ataman kursaydı bu kadar rezil bir yerli rotasyonu ile çıkmazdı yola.

Gelecek yıl için anlaşılan oyunculara bakarsak bunu görebiliriz, Buğrahan Tuncer, Metecan Birsen ve Sertaç Şanlı ile anlaştılar, Scottie Wilbekin için yoğun çaba var, yabancılardan sadece Simon-Weems ve Dunston'ın kalacağını düşünüyorum. Kendi kutladığı, geldiğinde Euroleague'de şansı kalmayan, ligde 9. olan dağılmış vaziyette aldığı kadro üzerinden yargılamak neresinden bakarsan bak yanlış...

Birde şu Barcelona'ya gidemez muhabbeti cidden komedi, yahu Barcelona'yı en son çalıştıran hoca nerde şu an? Hangi takıma gidecek haberiniz var mı acaba? Ergin Ataman'ın kariyeri ve hocalığı Euroleague'de her takımı çalıştırmak için yeterli. Zaten abarttığınız Euroleague takımlarının hocalarını görüyoruz, %80'ni rezil durumda.

Motum'dan sonrasını okumadım. McCollum - Toney Douglas ikilisi dünyanın hiçbir yerinde oynayamaz. Cidden Ataman savunan kaldı mı diye düşünüyorum ne zaman kabul edeceksiniz acaba bu adamın bu işi yapamadığını. GS'de ki son senesine Ataman'ın son 2 sene yerli rotasyonu Sinan ve Göksenin'den oluşuyordu abi ya. İnsanların aklıyla alay etmekten ne zaman vazgeçeceksiniz çok merak ediyorum

Son düzenleme:
Motum'dan sonrasını okumadım. McCollum - Toney Douglas ikilisi dünyanın hiçbir yerinde oynayamaz. Cidden Ataman savunan kaldı mı diye düÅŸünüyorum ne zaman kabul edeceksiniz acaba bu adamın bu iÅŸi yapamadığını

Çok beğeniyorsan Motum'u kendi kadrolarına yaz, savunma yapmayan, hücumda sertlik görünce eli ayağına dolaşan, istikrarlı şutu olmayan vasat oyuncuları seviyorsun anlaşılan... Adamın 2009 yılından beri başarılı olamadığı ya da kupa alamadığı yıl sayısı 2, ama size göre başarısız cidden komik...

2009'da Anadolu Efes ile şampiyon, 2011-12 sezonu Bjk ile kazanılan 3 kupa var (27 yıl sonra şampiyon olan Bjk), 2012-13 sezonu Galatasaray'ı şampiyon yaptı (23 yıl aradan sonra Galatasaray şampiyon oldu), 2013-14 sezonunda Galatasaray'ı finale çıkardı (3-3 seri nasıl kaybettiğimiz belli, yani şampiyon bana göre biziz), aynı zamanda Euroleague'de f8 yaptı, 2014-15 sezonunda top 16'ya çıktı takım, orada kadro dağıldı ve sezonun kalanında başarısız olduk, 2015-16 sezonunda EuroCup şampiyonu yaptı, Erkek Basketbolda kazandığımız en önemli kupa. 2016-17 sezonunda başarısız oldu, 2017-2018'de sezon ortasında Anadolu Efes'ın başına geçti, Türkiye kupasını kazandı, ortada başarısız oldu denilecek bir durum söz konusu değil zaten... 2009 öncesi kazandığı başarılarda ortada, sizi üzsede arada açıp bakın...

Son düzenleme:
Oyun tahtasına kardan adam çizersen, Motum'u kullanamaman çok normal.

Motum'u Perasovic'den iyi kullandığı ortada, kendisini transfer eden Perasovic döneminde yapamadığı kadar istatistik yaptı en azından. Stimac haricinde tüm oyuncuların performansı Ergin hoca döneminde arttı zaten, o yüzden ligin en iyi üç takımı Darüşşafaka, Fenerbahçe ve Tofaş'ı yenerek kupayı kazandı, ligde Darüşşafaka'yı eledi, Weems'in sakatlığı olmasa Tofaş seriside son maça kalırdı, kırılma anı oldu Anadolu Efes için, Anadolu Efes adına playofların en iyisi olan adamı kaybettiler.

Son düzenleme:
Motum'u Perasovic'den iyi kullandığı ortada, kendisini transfer eden Perasovic döneminde yapamadığı kadar istatistik yaptı en azından. Stimac haricinde tüm oyuncuların performansı Ergin hoca döneminde arttı zaten, o yüzden ligin en iyi üç takımı Darüşşafaka, Fenerbahçe ve Tofaş'ı yenerek kupayı kazandı, ligde Darüşşafaka'yı eledi, Weems'in sakatlığı olmasa Tofaş seriside son maça kalırdı, kırılma anı oldu Anadolu Efes için, Anadolu Efes adında playofların en iyisi olan adamı kaybettiler.

Tek maçlı kupayı kazandı diye Ergin Ataman övecekseniz, ben gideyim.

Tek maçlı kupayı kazandı diye Ergin Ataman övecekseniz, ben gideyim.

Sen şimdi Euroleague'de f4'te tek maçlı kupayı kazanan hocalarıda takdir etmezsin, tek maç sonucta ;)

Bu arada bu Türkiye Kupası Anadolu Efes'in 2009 yılından sonra kazandığı 4. kupa, 2009 yılında Ergin Ataman yönetiminde ligde ve kupada şampiyon olan Anadolu Efes o yıldan sonra 9 yılda 2 Cumhurbaşkanlığı kupası kazandı, 2 Türkiye kupası. Cumhurbaşkanlığı Kupası 2010 ve 2015, Türkiye Kupası 2015 ve 2018 sezonu. Bu 9 yılda kaç tane hoca değişti, çok büyük bütçelerle kadrolar kuruldu elde ne var? Koca bir sıfır...

Son düzenleme:
Sen şimdi Euroleague'de f4'te tek maçlı kupayı kazanan hocalarıda takdir etmezsin, tek maç sonucta ;)

Bu arada bu Türkiye Kupası Anadolu Efes'in 2009 yılından sonra kazandığı 4. kupa, 2009 yılında Ergin Ataman yönetiminde ligde ve kupada şampiyon olan Anadolu Efes o yıldan sonra 9 yılda 2 Cumhurbaşkanlığı kupası kazandı, 2 Türkiye kupası. Cumhurbaşkanlığı Kupası 2010 ve 2015, Türkiye Kupası 2015 ve 2018 sezonu. Bu 9 yılda kaç tane hoca değişti, çok büyük bütçelerle kadrolar kuruldu elde ne var? Koca bir sıfır...

Euroleague ile Türkiye Kupası'nı da bir tuttuğunuza göre ben gideyim. İyi akşamlar.

Euroleague ile Türkiye Kupası'nı da bir tuttuÄŸunuza göre ben gideyim. Ä°yi akÅŸamlar.

Mantığın aynı, tek maç, her şey olabilir, Türkiye kupasında Euroleague finalisti geçen senenin Euroleague şampiyonu takımı yendi Anadolu Efes, yine EuroCup şampiyonu olan Darüşşafaka'yı yendi. David Blatt ve Zeljko Obradovic'in takımlarını eledi yani. Ortada kazanılan kupayı küçümsemek yerine takdir etmeyi öğrenmen lazım, iyi akşamlar.

Deon Thompson'ı dört numara olarak almadık, Erceg ve Daye iyi şutör Motum kötü şutör, aradaki farkı göremiyorsan senin sorunun...

Motum mu kotu sutor. Motumun uc yillik eueolig uc sayi yuzdesi %41. Efesw gelmeden onceki sezon %46. Erceg'in uc sayi yuzdesi %36. Atamani savunmak icin en onemli meziyeti dis sut sokmak olan adami kotu sutor ilan ettiniz pes vallahi.

15-20 m bandinda butcesi olan bir takim Turkiye kupasi ile teselli bulamaz. Yerel kupa kucuk takimlar icin ancak basari sayilabilir. Akhisar Banvit Wigan falan kazandiginda basari olur. Tirt bir kupayi sirf Atamani ovmek icin yuceltmeniz komik oluyor. Atamanli Efes euroligde sonuncu oldu Atamanli Efes butcesi yarisindan az olan Tofasa elendi. Mc Collum azittigi mac olmasa neredeyse supuruluyordu.

Ataman ile uzun vadeli basari gelmez, kendisi bir haftada biten turnuvalarda eskaza kazanabilir ancak. Eurolig F4u da baska bir konu, hem F4 yapmak icin de bir surecten gecmek gerekiyor oraya gelmek zatem basli basina buyuk bir zorluk ve buyuk bir basari. Hem de oradaki seviye avrupa basketbolunda zirve noktasi. Siz Turkiye kupasina tum takimlarin tam motivasyon ciktigina inaniyor musunuz?

Efes 15-20 milyonu yerel kupa icin harcamiyor euroligde 18 macin 14 tanesini cogunu da cift haneli farkla kaybedip yerel kupayla kimseyi avutamazsiniz. Ust seviye turnuvalarda rakiplerini zorlayamayan bir Ataman gercegi var. Rakiplerinin sallamadigi yerlerde degil esas motivasyonlu oldugu yerlerde yetersizligi ayan beyan ortada.

Son düzenleme:
Motum'dan sonrasını okumadım. McCollum - Toney Douglas ikilisi dünyanın hiçbir yerinde oynayamaz. Cidden Ataman savunan kaldı mı diye düÅŸünüyorum ne zaman kabul edeceksiniz acaba bu adamın bu iÅŸi yapamadığını. GS'de ki son senesine Ataman'ın son 2 sene yerli rotasyonu Sinan ve Göksenin'den oluÅŸuyordu abi ya. Ä°nsanların aklıyla alay etmekten ne zaman vazgeçeceksiniz çok merak ediyorum

''Ne zaman kabul edeceksiniz bu adamın bu işi yapamadığını''. Adam çeyrek yüzyıl sonra GS ve BJK'yi şampiyon yapmış, GS'ye Eurocup kazandırıp, Euroleague'de final8 oynatmış. Obra'nın Fb'sine uzun süre Türkiye'de kafa tutabilen tek takım olmuş, yapılan yoruma bakar mısın?

Adamı eleştirirsin, en doğal hakkındır. Son Euroleague senesinde kurduğu kadroyu ben de eleştirdim. Ancak ''Bu işi yapamadığını ne zaman kabul edeceksiniz'' ifadesi çok talihsiz ve komik bir ifade

Son düzenleme:
Ayrıca Ergin Hocam Barcelona'ya gider, Milano'ya gider. Euroleague'de zaferden zafere koşar tarzı yorumlar yapan arkadaşlar da gerçeği görmüştür diye tahmin ediyorum. Ben o gün de şunu söylüyordum. Ergin Ataman kendini geliştirmediği, yenilemediği sürece kısa vadede Efes'ten başka hiçbir Euroleague takımını çalıştıramaz diyordum.
Milano atamanla anlasacakti micovun milanoya gitmesindeki etkenlerden birininde atamanin 1 numarali koc adayi oldugunun kendisine milano kulubunce soylenmesi oldugunu biliyorum. Yine kisa sikorerlerinden biriyle kulubun ataman icin gorustugunu sonra ataman olmayinca yinede piacianinin onayiyla kulubun gorusup anlastigi bu ismin alindigini duydum. Ya godulak yada teodordur o isim ama hangisi bilmiyorum.

Milanonun kocunun son anda ataman degilde piaciani olmasinin sebebinin siponsorun italyan koc icin israr etmesi oldugunu cok kesin biliyorum. Imzadan son anda vazgecildi derlerya aynen o durum. Atamanla haberler ciktiginda barselonanin ilgilendigide dogru bilgi.

Yurolig ve bazi baska avrupa takimlarinin atamanla ilgilendigini falan bosverin sadece atamanin iyi koc oldugunu sikecilerin kendilerine encok zorluk cikaran koc oldugu icin nefret etmesinden anlayabilirsiniz. Zaten atamana 3 gurup salliyo. 1 sikeciler 2 mahmudiden iyi oldugunu kabul etmek istemeyen mahmudinin idman izlettirdigi bi iki sohbet edip resim cektirdigi gencler 3 basketbol camiyasinin icinde atamana haset besleyen onun kadar basarili olamamis kisiler

Motum'dan sonrasını okumadım. McCollum - Toney Douglas ikilisi dünyanın hiçbir yerinde oynayamaz. Cidden Ataman savunan kaldı mı diye düşünüyorum ne zaman kabul edeceksiniz acaba bu adamın bu işi yapamadığını. GS'de ki son senesine Ataman'ın son 2 sene yerli rotasyonu Sinan ve Göksenin'den oluşuyordu abi ya. İnsanların aklıyla alay etmekten ne zaman vazgeçeceksiniz çok merak ediyorum

Seneye Ergin Hocanın kuracagı kadroyla ve kazanıcagı kupalarla sen ve senin gibi Ataman düşmanlarına gerekli cevabı vericegini düşünüyorum.Ayrıca Tofaş serisinin kaybedilmesinin 1.nedeni Motumdur diger bir nedeni de son maç Weems'in sakatlanmasıdır.