NBA Geyiği

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
Lakers çok ilginç takım oldu.

*Rondo, Boston'dayken Lakers'a karşı şampiyonluk kazanmıştı şimdi Boston'un ezeli rakibine gitti.
*James, bu zamana kadar hiçbir Batı konferansı takımında oynamamıştı, şimdi Kobe'nin takımına gidecek. Ben bu kararı kendisi adına yanlış buluyorum. Çünkü Lakers'in efsanesi Kobe'dir bu değişmez, bu sezon amaçlarına ulaşamazlarsa Kobe'nin altında olduğu iddia edilecek.
*Ingram, Kuzma, Ball hepsi de genç oyuncular. James'in önderliğinde nasıl bir performans gösterecekler merak ediyorum.

DeMarcus Cousins, Golden State Warriors ile anlaşmaya vardı. (@wojespn)

Bu ne yahu! Eskiden Nba Basketin bir anlami vardi, simdi ise kimin sampiyon olacagi belli gibi. Bakiniz Lakers; Anthony Davis ve Kyrie Irving hamlesi yapmazsa Goldeni bu evrende durduracak hicbir takim soz konusu degil.

Lebron - Davis - Irving ancak basedebilirse edebilir Goldenla, o da daha edebilirlerse, o bile muamma!

Demarcus yıldız olabilir ama sorunlu.

GW sisteminde bence + katkı degil - katkı vericekdir.

Lebron Reis bizi (sixers)seçseydi işler değişebilirdi.

Lakers çok ilginç takım oldu.

*Rondo, Boston'dayken Lakers'a karşı şampiyonluk kazanmıştı şimdi Boston'un ezeli rakibine gitti.
*James, bu zamana kadar hiçbir Batı konferansı takımında oynamamıştı, şimdi Kobe'nin takımına gidecek. Ben bu kararı kendisi adına yanlış buluyorum. Çünkü Lakers'in efsanesi Kobe'dir bu değişmez, bu sezon amaçlarına ulaşamazlarsa Kobe'nin altında olduğu iddia edilecek.
*Ingram, Kuzma, Ball hepsi de genç oyuncular. James'in önderliğinde nasıl bir performans gösterecekler merak ediyorum.

Lakers'tan her ne kadar nefret etsem de bu en önemli yıldızların tarihte o formayı giymediği anlamına gelmez. Oyüzden lakers'ın efsanesi kobe denemez!Kareem ABDUL-JABBAR, Magic JOHNSON, Shaquille O'NEAL, Jerry WEST, James WORTHY, Elgin BAYLOR, Wilt CHAMBERLAIN gibi efsaneleri barındırmış bir takımdan bahsediyoruz. Yaşımız gereği Kobe ve Shaq'tan başkasına şahit olmamamız inkar etmemize neden olmamalı!

Lakers'tan her ne kadar nefret etsem de bu en önemli yıldızların tarihte o formayı giymediği anlamına gelmez. Oyüzden lakers'ın efsanesi kobe denemez!Kareem ABDUL-JABBAR, Magic JOHNSON, Shaquille O'NEAL, Jerry WEST, James WORTHY, Elgin BAYLOR, Wilt CHAMBERLAIN gibi efsaneleri barındırmış bir takımdan bahsediyoruz. Yaşımız gereği Kobe ve Shaq'tan başkasına şahit olmamamız inkar etmemize neden olmamalı!

Renktaş niye ters yapıyorsun? Ben onlara Lakers forması giymedi mi demişim? Yakın zamanda Lakers'ın en önemli ismi Kobe Bryant'tı ve Lebron James ile karşılaştırılıyordu ona binaen yazdım.

Lakers'tan her ne kadar nefret etsem de bu en önemli yıldızların tarihte o formayı giymediği anlamına gelmez. Oyüzden lakers'ın efsanesi kobe denemez! Kareem ABDUL-JABBAR, Magic JOHNSON, Shaquille O'NEAL, Jerry WEST, James WORTHY, Elgin BAYLOR, Wilt CHAMBERLAIN gibi efsaneleri barındırmış bir takımdan bahsediyoruz. Yaşımız gereği Kobe ve Shaq'tan başkasına şahit olmamamız inkar etmemize neden olmamalı!

Tüm kariyerini Lakers'da geçiren, takımını 5 kez Nba şampiyonu yapan Kobe Bryant olduğu yerde başka birisi o takımın efsanesi falan olamaz. Ayrıca Larkers tarihinin en skorer oyuncusu.

Kobe Lakers'ın efsanelerinden biridir. Lebron'u severim lakin Lakers'ın efsanesi olabilmesi için 4 yılda çok iş yapması gerekiyor.

Tüm kariyerini Lakers'da geçiren, takımını 5 kez Nba şampiyonu yapan Kobe Bryant olduğu yerde başka birisi o takımın efsanesi falan olamaz. Ayrıca Larkers tarihinin en skorer oyuncusu.

Magic de tüm kariyerini Lakers da geçirmiş, Onunda 5 şampiyonluğu var.
3 kez final, 3 kez de MVP si seçilmiş, 4 kez asist, 2 kez top çalma istatistiklerinde birinci olmuş, Sayı olarak Kobe den geride ama ortalama asist (toplamda da önde) ve ribaund olarak önde..

Dört gözle bekliyordum Sixersımıza gelicek diye Kawhi`yi olmadı.Bizim Sixers Yönetimi aynı Galatasaray yönetimi gibi beceriksizlik akıyor.Bu kadroya winner biri lazım.

TAKAS GERÇEKLEŞTİ! (@wojespn)

Atlanta Hawks: Carmelo Anthony ve 2022 1. tur Draft hakkı
Oklahoma City Thunder: Dennis Schröder ve Mike Muscala

Carmelo Anthony, Atlanta Hawks tarafından serbest bırakılacak.

Carmelo Anthony, Las Vegas'ta Houston Rockets ve Miami Heat yöneticileri ile bir araya geldi. Rockets, görüşmelerde favori konumda. (@wojespn)

Mike Muscala, Philadelphia 76ers ile sözleşme imzalayacak. Justin Anderson ise Sixers'tan, Atlanta Hawks'a gidecek. (@ShamsCharania)

Hawks'ın bu işten kazancı ne oldu ben bir şey anlamadım !

TAKAS GERÇEKLEŞTİ! (@wojespn)

Atlanta Hawks: Carmelo Anthony ve 2022 1. tur Draft hakkı
Oklahoma City Thunder: Dennis Schröder ve Mike Muscala

Carmelo Anthony, Atlanta Hawks tarafından serbest bırakılacak.

Carmelo Anthony, Las Vegas'ta Houston Rockets ve Miami Heat yöneticileri ile bir araya geldi. Rockets, görüşmelerde favori konumda. (@wojespn)

Mike Muscala, Philadelphia 76ers ile sözleşme imzalayacak. Justin Anderson ise Sixers'tan, Atlanta Hawks'a gidecek. (@ShamsCharania)

Hawks'ın bu işten kazancı ne oldu ben bir şey anlamadım !

Yeniden yapılanma sürecinde gereksiz kontratlardan kurtuldular. Artık SCHRODER'in sırtında ilerleyemeyeceklerini anladılar . Zaten o yüzden Trae YOUNG'ı seçtiler.Ama benim merakım Russell ve Dennis beraber nasıl oynayacak. Bu ikiliyi beraber aynı gece klubüne sokmazlar=D Bilmiyorum ya serbest kalacak ya da yavaş yavaş kenardan gelmeye alışacak.

Muscala Sixers `a geldi..İlyasın yerine geldi,Furkanın önü açıldı bu sene süre bulcakdır.Yaz Ligindeki gibi oynarsa özgüveni ile iyi işler yapar.Bu sene doguda bizi Final paklar bakalım.