EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Bu akşam ümitliydim aslında ama yüksek skorlu geçmesini beklediğim maçların hepsi çok kısır geçince haliyle oyuncular da çok düşük aldı.Gudaitis-Eric'li takımım fena değil aslında ama Lucic gibi devamlı 10+ yapan adamın 5 yapmasıyla baltalandı orası da biraz ayrıca kaptanı da Derrick Williams yapmıştım o takımda o yüzden çok da iyi geçmeyecek gibi bu hafta da.Çıkış yaparım diye baktığım bir haftada yine geriliycem gibi gözüküyor.

Clyburn bugün oynamayacak(!) İstisnasız her takımımda vardı.

Her hafta 7 kişi oynamaktan artık gına geldi bana. İstediğin kadar iyi kadro kur. Kaptanın kötü oynadıysa ve kadronda oynamayacak oyuncu varsa hiçbir anlamı yok. Tamamen ŞANS.

Clyburn bugün oynamayacak(!) İstisnasız her takımımda vardı.

Her hafta 7 kişi oynamaktan artık gına geldi bana. İstediğin kadar iyi kadro kur. Kaptanın kötü oynadıysa ve kadronda oynamayacak oyuncu varsa hiçbir anlamı yok. Tamamen ŞANS.
wilbekin'i de sayarsak 6 kişi oynuyorum ben çoğu takımımda:)
gerçi işin iyi tarafı clyburn, ilk 500 deki takımların 400'ünde vardır. 100 takım şanslı sadece.

wilbekin'i de sayarsak 6 kişi oynuyorum ben çoğu takımımda:)
gerçi işin iyi tarafı clyburn, ilk 500 deki takımların 400'ünde vardır. 100 takım şanslı sadece.

Yedek olayı o kadar vasıfsız ki, işi direkt şansa dönüyor. Yedeklerin de puana bir şekilde etkisi olsa çok daha iyi olurdu. Hem all-star gibi kadrolar kuramazdık, hem de şans faktörü daha aza inerdi. Gsbasket liginde ilk 20'deki takımların sadece 8'inde var Clyburn. Muhtemelen kredi ile alakalı mecburi bir tercih. "Lucic ve Clyburn aynı kredi hangisini seçersiniz seçin" deseler muhtemelen neredeyse hepimiz Clyburn deriz. Ya da bana öyle geliyor:)

Clyburn oynamayacakmış demek ki!!! Bir haber olur! Bir haber çıkar! Kulup açıklama yapar. En iyi 8 takımımın 6 sında vardı ve 3 ünde kaptandı. Resmen battım bu hafta. Kartlar yeniden dağıtalacak anlaşılan Clyburnu olanlar için. Wilbekinden ve Davies'den de çok kaybettim. Bu hafta boş geçtiğim haftalardan birisi oldu.

Son düzenleme:
hakan türk'ü tebrik ederim, en iyi takımına ayon almış. laso'ya rağmen alınan büyük bir risk. ayon ilk yarı 20 yaptı, 35 leri rahat görür bu oyunla. clyburn de yok takımında. şanssızlığı, clyburn yerine kadrodaki simon'un kötü bir maç geçirmesi.

Nando De Colo 5 takimimda birden kaptandi ve sadece 3 PIR getirdi :) Bundan sonra degistiriyorum bu arkadasin ismini, Bando De Kongo Cumhuriyeti :)

Saka bir yana elimi neye atsam cok mubarek seyler geliyor :)

Yoruldum mu evet yoruldum :)

Pes ettim mi cok sacma ama hala etmedim :)

Niye ? vallahi ben de bilmiyorum :)

Ozel soru editi : Bu isin de kismetle bir alakasi var mi acaba ? O degil kismete kaldiysak benim isim Allaha kalmis :)

neşter atacaksın. birden olmayacak, ama yavaş yavaş. kırmızı çizgilerin olacak.

3 numaraya ne olursa olsun clyburn ve higgins den başka isim yazmayacaksın.

pivot bölgesi mi? koyacaksın vesely, gudaitis, ne olursa olsun çıkarmayacaksın.

alışkanlıklarından vazgeçeceksin dostum... nando de colo mu, kesip atacaksın. kimsenin dokunulmazlığı yok. geçmişte kaldı o de colo.

toko shengelia ne olursa olsun kadrodan çıkmayacak. randolph muş, derrick williams mış, printhezis miş, mickey miş, moerman mış. bir hafta öyle... bir hafta böyle onlar. güvenmeyeceksin... uzun forvetin toko senin.

tomic, calathes, wilbekin, heurtel gibi adamlar da yanar döner. onlara da kulak asmayacaksın. kadronda yer vermeyeceksin.

mulitinov, kah 25 yapar, kah 5. onu da kadrona almayacaksın.

shved gelene kadar:

higgins, clyburn, vesely, gudaitis, toko yu yazacaksın kadroya ne olursa olsun. geriye kalan 3 ü ne yazarsan yaz. ama bu 5 i kadronda olacak. ben öyle yapacağım.

Yahu Randolph ilk 2 dakikada 8 yapmıştı sanırım. Sonra ikinci çeyrek hiç girmedi. İkinci yarı girdi ama Efes almıştı rüzgarı arkasına. Son periyot da Ayon kullandılar kimseye gerek kalmadı.

neşter atacaksın. birden olmayacak, ama yavaş yavaş. kırmızı çizgilerin olacak.

3 numaraya ne olursa olsun clyburn ve higgins den başka isim yazmayacaksın.

pivot bölgesi mi? koyacaksın vesely, gudaitis, ne olursa olsun çıkarmayacaksın.

alışkanlıklarından vazgeçeceksin dostum... nando de colo mu, kesip atacaksın. kimsenin dokunulmazlığı yok. geçmişte kaldı o de colo.

toko shengelia ne olursa olsun kadrodan çıkmayacak. randolph muş, derrick williams mış, printhezis miş, mickey miş, moerman mış. bir hafta öyle... bir hafta böyle onlar. güvenmeyeceksin... uzun forvetin toko senin.

tomic, calathes, wilbekin, heurtel gibi adamlar da yanar döner. onlara da kulak asmayacaksın. kadronda yer vermeyeceksin.

mulitinov, kah 25 yapar, kah 5. onu da kadrona almayacaksın.

shved gelene kadar:

higgins, clyburn, vesely, gudaitis, toko yu yazacaksın kadroya ne olursa olsun. geriye kalan 3 ü ne yazarsan yaz. ama bu 5 i kadronda olacak. ben öyle yapacağım.
Her hafta başında ben de böyle artık risk almıycam garanti oyuncularla gidicem derken kendimi sürpriz oyuncu ararken buluyorum bir türlü rahat duramıyorum illa bir heyecan yaratıcam.Rahat batıyor yemin ederim

Toplam puanım 52.8
İstesem bunu yapamam.Bu kadroda Clyburn var,Shengelia var,De Colo,Dunston,Randolph vesaire

Shengelia'yı bu hafta aldım onun getirdiği 25.3 le oldu bu 52.8 o da olmasa kimbilir ne durumda olurdu takım

İmkanım olsa Clyburn dahil bütün kadroyu değiştiririm sadece Shengelia kalır,madem oynamıyor Clyburn'de olmasın,€ 2.1 m kredisi var sonuçta,boşu boşuna gidiyor o kadar kredi

Tam bir kaos durumu,gelecek hafta kadro kurarken kafalar çok karışacak

Shved'in acilen bıraktığı formuyla geri dönüp beni yanlış kaptan seçiminden kurtarması lazım. Bir de oyuncularim mac günü oynamamaya karar vermezlerse memnun olacağım. Çıkıp oynayıp gerekirse -5 yapsınlar kabulüm.
Gsbaskette Yunan bir arkadaş gelip liderliği almış. Tanıyan var mı :)

Gsbaskette Yunan bir arkadaş gelip liderliği almış. Tanıyan var mı :)

Tebrik ederim o arkadasi, hic piyasa da yoktu bi de :) ingiliz ati gibi son 400 metrede ucmus resmen :) bir iki kelime yunancam olsaydi buradan kendisine selam gondermek isterdim.

Darksnow
Μιχαλης Γεωργ

Bari aklima gelen kelimeleri yazayimda duygudasligimi anlamis olur hic degilse, sirtaki, uzo, kale ve endaksi :)