Galatasaray Espor

"Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne geri döndük! #GSLOL Yapılan anlaşmayla birlikte 3 yıllık süre boyunca Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi'nde yer alacağız. Galatasaray Espor olarak Sihirdar Vadisi'nde kükremeye geliyoruz! "

Herkes kadrosunu kurdu, kadroyu kurmayan bir biz kaldık. Hioss, Naru, Madness deniliyor bakalım ne kadarı doğru. Konuşulan isimlerle en fazla 5. falan oluruz ötesi olmaz.

İlk maçta Dark Passage'yi zorlanmadan yendik. Yarın Galaktikos maçı var. Favoriyiz o maçta ancak bugünkünden daha zorlu olacaktır. 2/2 yapmak çok önemli. #GSWIN

İlk maçta Dark Passage'yi zorlanmadan yendik. Yarın Galaktikos maçı var. Favoriyiz o maçta ancak bugünkünden daha zorlu olacaktır. 2/2 yapmak çok önemli. #GSWIN

3 sene zaten küme düsme yok. Ilk sene icin bence gayet iyi kadro kuruldu. Gelecek sene dahada iyi kadro kurulur.
Erol Özmandiraciyi gercekten bu konuda tebrik ediyorum. Galatasaray Esporunu gercekten ilerletti.
Wolfteam olsun Zula olsun hegemonyamiz var, insallah LOL de böyle olur

3 sene zaten küme düsme yok. Ilk sene icin bence gayet iyi kadro kuruldu. Gelecek sene dahada iyi kadro kurulur.
Erol Özmandiraciyi gercekten bu konuda tebrik ediyorum. Galatasaray Esporunu gercekten ilerletti.
Wolfteam olsun Zula olsun hegemonyamiz var, insallah LOL de böyle olur
Fena bir kadro kurulmadı ancak bu kadronun yukarılara oynaması beklenemez. 4. veya 5. oluruz gibi. Daha iyi bir kadro kurulabilirdi ama. Boşta çok iyi oyuncular vardı. Sponsorlar olmadan bu oyunda şampiyonluk zor. Zula gibi oyunlara benzemez burası daha güçlü takımlar var. Erol Bey Çin'den bir takım alıp ismimizi orada da duyuracağız demişti ne oldu o projeye merak ettim.

serdar kardeşim biraz daha detaylı yorumlar yazarsan sevinirim. anladığım kadarı ile takip ediyorsun bu sporu ... oynamadığım için pek bilmediğim bir spor. en azından maç gün ve saatleri oyuncu değerlendirmeleri takımlar hakkında bilgi naçizane isteğim olacak uygun görürsen...

Bjk maçını da almışız. Maçın sonlarını izlemedim sinirden ve heyecandan. Ben baktığımda takım alev ejderlerini vermiş kuleleri yerle bir olmuştu ve yeniliriz diye kapadım ancak oradan geri dönüş yapmaları muazzam bir başarı. Takımı kutluyorum.

Liderlik qeyfii :cool:

Yarin büyük ihtimal HWA Gamingi rahat geceriz. 4-0 olur.
Erol Özmandiraciya burdan tesekkürler. Galatasaray Esporunu ayaga kaldirdi

Wolfteam takımımız ise finali kaybederek 2. oldu. Geçen sezon da baya iyiydik ancak finali göremeden elenmiştik. Bu sefer finalde 3-0 yenildik hiç beklemiyordum böyle bir sonucu.

MAÇ SONUCU | Galatasaray Espor: 1 HWA Gaming: 0

👊 HWA Gaming'i mağlup ederek #VFŞL'de 2. haftayı namağlup lider tamamladık! #GSWIN 🦁

MAÇ SONUCU | Galatasaray Espor: 1 Doğuş Üni Aurora: 0

👊 #VFŞL'de 4. haftaya Doğuş Üni Aurora'yı mağlup ederek başladık. #GSWIN

Takım lige çok iyi başlamıştı ancak son haftalarda bariz bir düşüş var. Son haftaları izlemedim ama herkes Madness ve Godbro'nun yetersiz olduğunu düşünüyor. Geçen hafta da ligin ilk devresinde yendiğimiz DP'ye yenildik. Bugün Galacticos maçı var. İlk 4'ten kopmamak için çok önemli bir maç umarım kazanırız ancak formsuzluğu düşünürsek rakip favori gibi duruyor.