Euroleague Fantasy Challenge 2020-2021

13. Hafta GSBASKET UNLIMITED lig panoraması:
1️⃣ Forensic (1) (Erdi Kutlu) 1947 (Dünyada 42.),
2️⃣ Crixus (2) (Aykut Kadıoğlu) 1863 (Dünyada 291)
3️⃣ Saykoteam (4) (Erdi Kutlu) 1824 (Dünyada 615)
4️⃣ Süt Kardeşler (11) 1818 (Ayhan Bozdeniz) (Dünyada 691)
5️⃣ Water Gun (6) (Anıl Demirbaş) 1809 (Dünyada 804)

Haftanın Kazananları:
Crixus: Lig ikincisi olarak başladığı haftada 212 puan aldı. Liderle farkı 60 puan daha kapattı. 😎
Süt Kardeşler (Ayhan Bozdeniz): 217 puan alarak 11. sıradan 4. sıraya kadar yükseldi. ☝
Ayrıca Ayhan Bozdeniz ve Bayça Oral Takımları genel olarak yüksek puanlar alarak haftayı karlı kapattılar.

Haftanın Kaybedenleri:
Ooppps (Anıl Demirbaş): 103 puan aldı ve bir anda 25. sıraya geriledi ⚱
Chill (Anıl Demirbaş): 94 puan aldı ve 39. sıraya geriledi. ⚱
İki takım da birkaç hafta öncesine kadar ilk 5'te idiler.

Euroleague
Haftanın Takımı: Zalgiris Kaunas 🇱🇹
Haftanın Oyuncusu: Mike James 56.1 verimlilik. 🔥🔥🔥
Haftanın Hayal Kırıklığı: Will Clyburn!!! -4.5 verimlilik 😡😡😡

-----------------------------------------------------------------------------
13. Hafta TAKIM OYUNU H2H lig panoraması:

Haftanın Takımı:
Ooo (Fatih Altun): 219.6
Haftanın maçı: Zebercet- Crixus = 212.8+212.5 -> 425.3 puan
Haftanın en çekişmeli maçı: Zebercet- Crixus = 212.8-212.5 -> 0.3 puan

Namağlup takım:
Auto Fill (Ayhan Bozdeniz) 6 maç 6 galibiyet.. 👑
Oopss (Anıl Demirbaş): 5 galibiyet 1 mağlubiyet ile takipte.
Üstelik Süt kardeşler de oynamayan Lucic var :(

İlginç bir hafta oldu. eminim bu hafta kaptanlık seçimleri başta olsun çoğu seçimlerde acabalar olmuştur. doğruyu seçenler zirveyi görürken, yanlışı seçenler yandı bu hafta.

13.hafta benim için berbattı,13 sayısının benim için uğursuz olmasına bağlayayım bunu.

Clyburn - 5
Lucic oynamadı,niye oynamadı bilmiyorum
Vesely Alba karşısında iyi pr getirmeliydi ama 4 pr yaptı
Kaptanım Larkin 17 pr'da kaldı,erteleme maçına gelince 25 yapmasını biliyor ama ..

Larkin konusu benim için bir garip olay,bu adam bana gelince ışıltısını kaybediyor,bakın önümüzde çift maç haftası var,Larkin'i kaptanlıktan çıkaracağım,bu sefer 15 - 20 pr getirmesini istiyorum,20 üstü yaparsa hele hele 30 üstü olursa çıldırırım.Haftalardır kaptanım ama hep beklenenin altında pr yaptı şimdi kalkıp kaptanlığını aldığım hafta coşarsa bilemiyorum yani ...

Rus takımlarından oyuncu almayacağım,sevmiyorum zaten rus takımlarını,oyunda bana pek faydaları olmadı

Vesely ben de Alba maçında iyi yapacak diye düşündüm ama almadım. Clyburn alacaktım son anda vazgeçtim ama iyi yapar diye düşünüyordum.
Larkin mevzusu tam bi çorba oldu iyice. Efes ve Larkin henüz giremedi bu sezona ama elbet o sekans gelecektir.

Vesely'nin sakatlık haberi yüzünden tekrar değişiklik yaptım kadromda,Othello Hunter'ı çıkaramadım,kendisinden gelecek - veya tek haneli prlara hazırım.

Clyburn'ü çıkardım,ilk kez almıştım bu sezon - 5 yaptı,bakalım ben çıkarınca ne yapacak ?

Ve kaptanlıktan aldığım Larkin acaba ne yapacak ?

Çift maç haftasına hazırım : )

Yeni haftada bütün gsbasket oyuncularımıza başarılar dilerim. zevkli ve çekişmeli bir hafta olur umarım.

Ergin hoca maç öncesi tam kadro olacağız dedi. simon var demek bu.

asvel'de w.howard sakatmış

son dakikalar bunları gördüm sadece.

Efes form tutuna kadar oyuncularını almayacağım daha. sırf efese güvenim yüzünden her hafta sorun yaşıyorum. larkin form tutacak diye 2m içeriye giriyoruz her hafta.

Vesely'nin sakatlık haberi yüzünden tekrar değişiklik yaptım kadromda,Othello Hunter'ı çıkaramadım,kendisinden gelecek - veya tek haneli prlara hazırım.

Clyburn'ü çıkardım,ilk kez almıştım bu sezon - 5 yaptı,bakalım ben çıkarınca ne yapacak ?

Ve kaptanlıktan aldığım Larkin acaba ne yapacak ?

Çift maç haftasına hazırım : )

Sen Clyburnden ciktin , Clyburn sov yapiyor. Bu oyun boyle maesef. Ciktigimiz oyuncu lanetli gibi, zincirlerinden kurtuluyor.

Larkin kotu ama yine. Sikinti.