Euroleague Fantasy Challenge 2020-2021

ben bu hafta çıkacaktım ama corey warren- moermann- lull gibi isimler çok düşük getirme ihtimali olduğu için larkini mecbur tutup onları değiştirdim. dedim larkin 10-15 getirse yeterlidir son haftası diye ama beyefendi yine rezil. neyse ki 1.80 civarı çıkış bedeliyle yerini rahat doldurabileceğim.

Larkin maçlara başladığından beri larkini alıp dibi görenler ve larkini almayıp zirveyi görenler diye ikiye ayrıldı oyun.

ben bu hafta çıkacaktım ama corey warren- moermann- lull gibi isimler çok düşük getirme ihtimali olduğu için larkini mecbur tutup onları değiştirdim. dedim larkin 10-15 getirse yeterlidir son haftası diye ama beyefendi yine rezil. neyse ki 1.80 civarı çıkış bedeliyle yerini rahat doldurabileceğim.

Larkin maçlara başladığından beri larkini alıp dibi görenler ve larkini almayıp zirveyi görenler diye ikiye ayrıldı oyun.
Larkin 1.80 in de altına düşebilir bu arada.

Nando de colo'lardan çıkıp Larkin leri kadroda bırakmak.... Şu oyunda deplasmandaki oyuncunun da iyi oynayabileceğini öğrenemedim. Bir tercih yapmam gerekiyorsa, her zaman kendi evinde oynayan oyuncunun daha iyi performans göstereceğini düşündüm. Zaten pandemi var, kendi evi diye birşey yok ama yine de yazıklar olsun Larkin. Daha da ileri giderek şunu söyleyebilirim, Larkin hayatı boyunca bir daha geçen seneki gibi performans gösteremez. Laboral'de de izlemiştik kendisini. İlk geldiği sezon da sezonun ilk yarısında böyle oynamıştı.

Şaka gibi ya.. adam gidiyor Melih'i Leo'yu 38 yaşındaki Bobby alıyor ama takımın 20 pir yapmış adamını 3.periyottan sonra kızağa çekiyor... Allah'ın vasatı bizim de işimize darbe vuruyor, kendi beter olsun da

De Colo'nun başına gelen benim Grigonis'te başıma geldi. 20 PIR'le kapattı karşılaşmayı. Fark açılınca kenara geldi. LArkin herkeste var anladığım kadatıyla 1-2 ben de almıştım. Ama 15'i geçemez diyordum. Çok daha kötü getirdi. Ben hala belli süre sonra toparlayacağını düşünüyorum. Ama hala zamana ihtiyacı var. Sorun yorugunluk diyordum ama bundan daha fazlası var gibi.

De Colo'nun başına gelen benim Grigonis'te başıma geldi. 20 PIR'le kapattı karşılaşmayı. Fark açılınca kenara geldi. LArkin herkeste var anladığım kadatıyla 1-2 ben de almıştım. Ama 15'i geçemez diyordum. Çok daha kötü getirdi. Ben hala belli süre sonra toparlayacağını düşünüyorum. Ama hala zamana ihtiyacı var. Sorun yorugunluk diyordum ama bundan daha fazlası var gibi.
Kesinlikle yorgunluktan fazlası da var ama geçen sene de normal bir sene değildi. Kaç maç %50 nin üstünde 7-8 üçlük attı, hem de nasıl pozisyonlarda..

Çünkü takımda kimse sezona giremedi. Takım iyi olunca oyuncuların da ratingleri yüksek oluyor. Bu sezon Micic başta olmak üzere Efes komple low ayarda başladı. Zaten dikkat edin takım olarak 1-2 kıpırdandıkları maçlarda Larkin de iyi pirler yaptı.