Yeni Koç Kim Olmalı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıllarca Yalçınkaya aşağı Yalçınkaya yukarı. Ee adam gitti Cem Civan geldi, ne oldu?
Ben hiç görmedim kendisini, çıkıp bir açıklamasını duyan oldu mu?
Takımın durumu hakkında bir bilgilendirme yaptı mı?
Hem Erkek hem kadın basketbol takımlarımızın süreçleri ile ilgili konuştu mu ?
Konuştuysa da ben görmedim kusura bakmayın.

O nedenle Ergin Ataman koç olurken, Onur Yavuz GM olmalıdır.
Takım hakkında rutin bilgilendirme yapılır, mutlu oluruz..

Görmez sandın değil mi? : )

İtiraf edeyim; Mahmuti döneminin savaşan Galatasaray´ını ve Abdi İpekçi ortamını özledim. Her ikisi de imkansız gibi bir şey..

Gidici yönetimden kalıcı ve uzun vadeli bir plan/proje beklemek hayal. Şu an günü kurtarmak ve korkulu rüya görmemek adına kısa vadeli bir çözüm üretmeliler. Ekrem Memnun, Oktay Mahmuti, Cem Akdağ gibi isimler en azından takımı ligde tutabilir ki birinci hedef ne yazık ki bu. Ama ne yapılacaksa çabuk yapılmalı!

Sene başında çok istemiştim Ekrem hocayı, kaç kere de yazdım. Ama erkek takımı için kredisi fazla olmadığı için belki de tek atımlık şansını bu kadroyla harcamasına gönlüm el vermediği için şimdi gelmeli mi gelmemeli mi kararsızdım. Ama 1.5 yıllık ise anlaşma o olumlu en azından. Bu seneyi bir şekilde kümede kalarak geçirir ve seneye kendi takımını imkanlar el verdiğince kurar diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun, çok çok isterim başarılı olmasını, içimizden biri ve çok karakterli bir insan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...