Alex Hamilton

Alex Hamilton'ın formasını giydiği Maccabi Rishon, final maçında Maccabi Tel Aviv'e 86-81 mağlup olarak ligi ikinci olarak tamamladı.

Hamilton 11 Sayı, 3 Ribaund, 1 Asist, 2 Top Çalma ile oynadı.

Bu adamda 3 sayı denen kavram yok.Olsada cok zayıf aman diyim yani hani. Birebir yakın mesafe sutları ve top calma uzerine kurulu bir kısa.

Şu an kadro dışı ve bireysel idman yapıyor. Ömer Uğurata A takımla çalıştırmak istedi ama yönetim izin vermiyor. Ekrem Hocayla birlikte takıma döner muhtemelen ayrılmazsa.

Ben sezon başından sonra pek takip edemedim ne maçları ne gündemi .Neden kadro dışı kaldı acaba bir takım sorunları varsa neden ya da dışavurum itibari ile kötücül olmasa bile kadro dışı kalması daha iyi de olabilir

Ben sezon başından sonra pek takip edemedim ne maçları ne gündemi .Neden kadro dışı kaldı acaba bir takım sorunları varsa neden ya da dışavurum itibari ile kötücül olmasa bile kadro dışı kalması daha iyi de olabilir

Ertuğrul Hocayla problem yaşadı takıma ne derece etki etti bilmiyorum ama biraz kaprisli birisiymiş. Covid sakatlık derken biraz zorlayıcı bir dönem oldu kendisi adına.

Alex Hamilton için de bir fırsat. Kadro dışı kaldığından beri kendisiyle ilgilenen de çıkmadı, çıktıysa da istediği teklifi almamıştır. Kendini kanıtlayıp daha üst seviyeye çıkmak için Galatasaray onun için hala bir şans. Böyle devam edecekse sene sonu İsrail'e bizden daha düşük maaşa bir takıma gider.

Yani sene başında düşünüldüğü rolde problem yaşayabileceğimizi ancak muhtemel bir hamle ile halledilebileceğini düşünüyordum. Ekrem Hoca da pek istenileni alamadı zaten kadroda ciddi bir değişiklik olmadığı için rolü de değişmedi. Resmi olarak takımdan ayrılmış. İyi oyuncu ve bireysel olarak iyi transfer olduğunu düşünüyorum hala. Tutmadı sadece.