Burak Elmas

Ben de diyorum ki ne hoca ne de başkan belli değilken o yerli 2 ismi kim aldı takıma ? Yani resmî olarak Galatasaray Spor Kulübü'nün bir başkanı ve hocası yokken o transferler kimin kararıydı ?

Abicim bu yazdığının bir başkan adayının Fatih Terim ile devam edeceğim demesiyle alakası nedir? Nasıl bir bağlantısı var?

Burada kızacaksan da git Mustafa Cengiz yönetimine kız. Devam etmeyeceğin hocanın raporuyla nasıl oyuncu alırsınız diye. Transferler yapıldığında resmi olarak görevde olan yönetim onlardı.

Kulübün halihazırda hocası ve başkanı yokken bu transferleri kim yaptı diyorum ? Açık ve net, kısa bir soru. Kimseye kızdığım yok, anlamaya çalışıyorum sadece müsebbibi kim diye. Sen de bana cevap olarak serbest olsa ne yazar , adam 3.5 yıldır takımın hocası diyorsun. Böyle bir şey olabilir mi ya ? Bunun cevabı bu mudur yani ? GS tarihinin belki de en çetin başkanlık seçimlerinden biri olurken transferleri kim, nasıl yapabiliyor ?

Kulübün halihazırda hocası ve başkanı yokken bu transferleri kim yaptı diyorum ? Açık ve net, kısa bir soru. Kimseye kızdığım yok, anlamaya çalışıyorum sadece müsebbibi kim diye. Sen de bana cevap olarak serbest olsa ne yazar , adam 3.5 yıldır takımın hocası diyorsun. Böyle bir şey olabilir mi ya ? Bunun cevabı bu mudur yani ? GS tarihinin belki de en çetin başkanlık seçimlerinden biri olurken transferleri kim, nasıl yapabiliyor ?

Aytaç transferi Ocak ayında zaten kesinleşmişti, Alparslan transferi de muhtemelen o dönemde sessiz sedasız bitirilmiş gibi duruyor.
Cengiz ve Terim arasında ipler Mart ayında tamamen koptu.

Muhammed her defasında sorunun cevabını yazdım. Okumadın mı?
Bir daha yazayım bu transferleri o dönemki mevcut yönetim yaptı. O dönem kulübün bir yönetimi vardı ve zaten oyuncularla anlaşılmıştı.

Hala kafanda soru işareti varsa bir daha yazabilirim :)

Hocaya sahip çıkıcam tribine girerse

Bu Basketbol bütçeleri, Futbol sonuçları Mayısda Erken seçim olur

Seçimden önce konuştuğu her platformda stadyum sponsorluğu konusunda uluslararası çapta büyük markalarla görüştüklerini açıklayıp işin sonunda yine NEF gibi lokal bir şirketle anlaşma yapması vizyonsuzluk örneğidir. Global krizmiş, kur farkıymış, ligin leş olmasıymış vs. bunlar ancak bahane olabilir. Gören de kulüp sanki içeride Fatih Terim, dışarıda da Erden Timur tarafından yönetiliyor zanneder, ya da zannetmez öyledir...

72 milyon tl Galatasaray Spor kulübü derneğine de haraç kesilmiş. Vergi oyunu diyeceğim değil. Bakalım bu 8 milyon dolar kimlerin kesesine gidecek?

Dernek için giden meblağ amatör şubeler için olabilir. Malum dernek ve sportif A.Ş. gelir ve giderleri ayrı.

Erden Timur'a da teşekkürler. Yıllarca Fenerbahçe'ye bu konuda imrenerek bakmıştım. Gerek Murat Ülker gerek Ferit Şahenk vs vs sürekli bu konularda ellerini taşın altına koymuşlardı. Sonunda böyle bir Galatasaray'lı iş adamının olmasını görmek mutluluk verici.

İyi yaptıkları sürece kimin sayesinde olduğunun önemi yok. Kemerburgaz ve salon'u da Nef'e yaptırabilirler. :)

Erden Bey'in yaptıkları beni de yıllardır hasretini çektiğimiz ''sahiplenme'' konusunda çok mutlu etti. Ancak seçim öncesi söylemler taca çıktı hep. Bu olay da Dursun Özbek'in ''tarihin en büyük sponsoru hazır'' mevzusuna döndü. Hoş gerçi Marsilya'yla berabere kalıp Lazio'yu yendikten sonra kimsenin de umrunda olmaz; Galatasaray kadın takımı yetersizmiş, erkek takımına para lazımmış vs.

Basketbol takımlarımız için büyük düşünüyor olsaydı 2 takımında koçunu değiştirir ve yabancı koçlarla sezona başlardı. Kendi cebinden para verdiği için yatsın kalksın Erden Timur'a dua etsin.

Basketbol takımlarımız için büyük düşünüyor olsaydı 2 takımında koçuyla 5 senelik sözleşme imzalardı. Kendi cebinden para verdiği için yatsın kalksın Erden Timur'a dua etsin.

Basketbol takımlarımız için büyük düşünüyor olsaydı 2 takımında koçunu değiştirir ve yabancı koçlarla sezona başlardı. Kendi cebinden para verdiği için yatsın kalksın Erden Timur'a dua etsin.
Basketbol takımlarımız için büyük düşünüyor olsaydı 2 takımında koçuyla 5 senelik sözleşme imzalardı. Kendi cebinden para verdiği için yatsın kalksın Erden Timur'a dua etsin.

😂