Andreas Pistiolis

IMG_20220601_044506.jpg

Çok zorlu bir maç oldu. Bir playoff maçında olması gerektiği gibi fazlasıyla fiziksel bir mücadele oldu. Bundan sonra kendi yolumuza bakacağız. Bugün ne yazık ki mükemmel taraftarımıza istedikleri sonucu veremedik. Yine de hala bu serinin içerisindeyiz. Hala şansımız devam ediyor ve bu yüzden son ana kadar savaşacağız. Sahada kim olduğumuzu göstereceğiz ve savaşmaya sonuna kadar devam edeceğiz."

Sana ve takımına inanıyoruz. Bu serinin galibi 5.maç sonunda belli olacak. Seninleyiz koç 👏

Dunku mac ozelinde tek hatasi takim momentumu almisken ve cok iyi oynayan bir Sadik varken onu cikarip o dakikaya kadar berbat oynayan Kravish’i oyuna almasi oldu.E o kadar da olacak yani dunyadaki hic bir koc her maci kusursuz oynamiyor.Sonucta kendisinin sayesinde Avrupa’nin en iyi takimiyla kafa kafaya bir seri oynuyoruz ve hic bir sey henuz bitmis degil.Kendisini Galatasaray’a kazandiran kimse sonsuz tesekkurler.

Keşke geçen maç sonunu da sadık ve blackshear ile oynasaydı. Bu arada ben cumartesi çok farklı hazırlanıp çok iyi oynayacağımızı düşünüyorum. Takımımızın özgüveni tavanda ve efesi aşırı yıprattık. Seride 2-1 öne geçip dün akşam kaybetseydik bambaşka olurdu ama 2-2'i iyi oyunla almak harika oldu.

Biraz oyunu kurallarına göre oynasa daha iyi olabilir biraz fazla incelik gösteriyor.

Son düzenleme:
Keşke geçen maç sonunu da sadık ve blackshear ile oynasaydı. Bu arada ben cumartesi çok farklı hazırlanıp çok iyi oynayacağımızı düşünüyorum. Takımımızın özgüveni tavanda ve efesi aşırı yıprattık. Seride 2-1 öne geçip dün akşam kaybetseydik bambaşka olurdu ama 2-2'i iyi oyunla almak harika oldu.
Daha çok genç ve yolun başında. Böyle hataları olacaktır elbet.

Bu seneki başarısından bağımsız olarak söylemek isterim ki keşke Pistiolis ile uzun süreli bir sözleşme imzalama imkanımız olsa da şube değişimi iliklerine kadar hissetse. Ama burası Galatasaray Basketbol Şubesi, burada uzun vadeli plan yapmak, görmek zor.

Umarım sözleşmesi uzatılması haberi doğrudur.