Andreas Pistiolis

Bir hocaye verilen ucret ve takima etkisi. Bence Pistoilis en buyuk ornegi. Keske sezon basinda takima gelseydi su an ilk 2 de olmamak icten degildi. Messina,Obradovic devri artik bitti. 2022-2030 seneleri artik Trincheri-Pistiolis'leri konusacak.

Galatasaray basketbol tarihinin son 5 senesinde dogru yapilan en buyuk islerden ilki bence Pistiolisin coach olarak basimiza gelmesidir.3 senelik bir yapilanma,birliktelik ile her sene ligde final oynayan(minimum) ve 1 sampiyonluk cikarabilecek bir duruma gelmemiz kacinilmaz.

Galatasaray basketbol tarihinin son 5 senesinde dogru yapilan en buyuk islerden ilki bence Pistiolisin coach olarak basimiza gelmesidir.3 senelik bir yapilanma,birliktelik ile her sene ligde final oynayan(minimum) ve 1 sampiyonluk cikarabilecek bir duruma gelmemiz kacinilmaz.
Bence fazla iddialı bir mesaj olmuş bu. Öyle bir koçun gelmesiyle nasıl olacak 3 senede en az 1 şampiyonluk?

Bir ara takım uyumaya başladı ve Bahçeşehir arka arkaya boş turnikeler attı 3-4 saniyede. Molayı alıp hepsini iyice bir şamarladı. Ondan sonra akıllandılar. İstediğimiz de buydu zaten. Duygusunu ve isteklerini oyunculara iyi geçiriyor. Bu adamın kafasında sürekli kazanmak var. 2-0 ile geçersek şaşırmam.

Bu kadro daha iyi bir coachu hak ediyordu. 26 sayidan verilen maclar,pota altinin yol gecen hani olmasi vs..Pistiolis sezon basinda gelseydi muhtemelen su an ilk 2 de ligi bitirmistik.

Olsun Ekrem Hocanin Sampiyonlugu var.
Fatih Hoca Galatasaray dusmani

Onun yerine gelen Domdom dunyanin en iyisi guzellemelerini yersek iste öyle bisi

Ekrem Memnun cidden kadin basketboluna yonelmeli. Erkek basketbolu icin yetersiz bir coach. Ben sube yoneticisi olsam, ve bir Turk hoca alma sarti olsa(Ergin hocamiz disinda) kesinlikle ilk dusunecegim adaylardan 2-3 tanesi Selcuk Ernak,Ufuk Sarica,Ahmet Caki falan olur. Ekrem Memnun,Erman Kunter,Orhun Ene'yi yetersiz goruyorum gunumuzde.Zamaninda kisa bir donem Efes'i yonetmis fakat yine basarili olamamisti. Dacka ile basarili bir sezon baslangici olmasina ragmen sonlara dogru takimi cokuse gecmisti. Ekrem Memnun Galatasaray kadin basketbol takiminin basina bence en uygun isim.

Maç sonu röportajı çok hoşuma gitti. Galibiyet sonrası bütün aslan payını taraftar ve oyuncularına verecek kadar mütevazi. Çok büyük bir karakter sahibi. Umarım uzun yıllar beraber olur ve nice kupalar kazanırız...

Oldukça gereksiz ve klasik sosyal medya taraftarı karakteri. Bunu sonu işte 2 maç kaybedince istifa denmesidir. Gayet güzel bir yola girdik ve devam ediyoruz. Keyfini çıkaralım.

Sezon nasıl biterse bitsin 1 yıl daha bizim başımızda olacağını bilmek büyük ferahlık veriyor bana. 2 Kaliteli yerli ve 1 yabancı (kısa forvet) takviyesiyle bu takım gelecek sezon çok büyük hedeflere oynayabiliriz. Yeter ki yeni başkan ve yönetim kendisine yardımcı olsun.

İyi ki geldin Andreas Pistiolis.