Andreas Pistiolis

Bugün şöyle bir yorum okudum, ne derece doğru acaba?

Ekli dosyalar

• 171B3A4B-E9D9-42E2-A7A9-76AF5EBA0BC4.jpeg
    171B3A4B-E9D9-42E2-A7A9-76AF5EBA0BC4.jpeg
    165.6 KB · Görüntüleme: 44
Mahir ,Yunusu ,Sedat,Muhayim bunlari Koçun aldiğını inanmiyorum bence Turgay beye yakın olanlar Turgay beyi kollamak için yazıyolar.

Kaldıkı Erden beyin Ekibinin kurdugu takımda yerlerdeyken Pistolis gelip yukariya cekti takımı ne çabuk unutuyoruz gerçekleri.

Ekrem memnun ve Takım ilk 2 siradaydi avrupaya ilk turda veda edilmemisti yukardan vahiy gelipde biz Pistolise gittik dimi.

Komik Turgay kendini kurtarmak icin hocayi baya satiyor.

Hocaya benim güvenim itoudis Bizim maçta holigan gibi sahaya girip maça dahil olurken bizim koç sinmiş pusmuş sekilde izledi.Derbi aksamı Pistolisin olmasi icin daha cok uzun yol oldugunu anladım.

Ergin hoca Kulaklik takarak ,yerinden kalkmayarak tokatladi suyun karşı tarafını
Agresifde olamiyorsun, sakincede yapamiyorsun hoca..

3tane kısa alayım onlar atsin digerleri defans yapsin kafasi ile bu is gitmez

Hoca istifa etmeli yada gönderilmeli
Hocadan önce Turgay bey gönderilmeli Hak icin yazıyorsak

Geçen sene Ekrem Memnun'un bir açıklaması vardı. Kadroyu sabahlara kadar çalışıp, araştırıp öyle kurduk diye. Bu sene belli ki keyfe keder alınmış bütün oyuncular. Bunda en büyük suçlu Pistiolis'tir.
Bu daha beter sabahlara kadar calisip küme düsme seviyesine getirmek ilkturda avrupada elenmek Basketboldan Zerre anlamiyor demektir sabahlara kadar calismis iseler =)

E.Memnun erkek basketbolunda bir şey vadetmiyor. Yani bu branştaki kariyeri ortada. Bizde de çok iyi bir kadronun hakkını verememişti.

Pistiolis ise geldiği yer itibarıyla heyecan yarattı ilk yıl ki performansı bunu destekledi. Ancak bu yıl devamlılığı sağlayamadı.

Hedefler büyüyecekse Pistiolis ile de yollar ayrılır daha garanti birisi gelir. Ama bu saatten sonra bu branşa Memnun hatta Mahmuti getirmek yerinde saymaktan fazlası değil

Geçen sezon ne küme düşme korkusu yaşıyorduk ne de Avrupa'dan ilk turda elendik. Bir mağlubiyet serisi geldi, koç çözüm üretemedi-ki en büyük hatası transferlerin gecikmesiydi- ve gönderildi. En azından geç kalsa da doğru hamleler-Pusica tartışılır- yapılmıştı ki Pistiolis gelince çıkışa geçerek sezonu yarı final oynayarak, yani iyi bir yerde bitirdik.

Bu sezon gerçekten de hem skor hem oyun hem de izlenirlik ve heyecan açısından çok kötü ve kısır geçiyor. Üstüne üstlük tüm hamlelerimizi de her biri daha da çıkmaza ve dara girmemize sebep olacak şekilde yaptık. Tek hamle yapabileceğimiz yer koç pozisyonu ama onda da büyük bir değişim gelir mi soru işareti. Bence yapılacaksa da çoktan yapılmalıydı. Biz yine koçu ve takımı destekleyeceğiz ama önümüzdeki yıl kalacaksa en azından şu kadroya bir şeyler oynatması gerekiyor.

Daçka maçı sezonun kırılma maçı olacak.
Kaybedersek Beşiktaş'ın yaşadığı küme düşme korkusunu ciddi bir şekilde biz de yaşarız.
Daçka maçını mutlaka kazanmalıyız.

Mahir ,Yunusu ,Sedat,Muhayim bunlari Koçun aldiğını inanmiyorum bence Turgay beye yakın olanlar Turgay beyi kollamak için yazıyolar.

Kaldıkı Erden beyin Ekibinin kurdugu takımda yerlerdeyken Pistolis gelip yukariya cekti takımı ne çabuk unutuyoruz gerçekleri.

Ekrem memnun ve Takım ilk 2 siradaydi avrupaya ilk turda veda edilmemisti yukardan vahiy gelipde biz Pistolise gittik dimi.

Komik Turgay kendini kurtarmak icin hocayi baya satiyor.

Hocaya benim güvenim itoudis Bizim maçta holigan gibi sahaya girip maça dahil olurken bizim koç sinmiş pusmuş sekilde izledi.Derbi aksamı Pistolisin olmasi icin daha cok uzun yol oldugunu anladım.

Ergin hoca Kulaklik takarak ,yerinden kalkmayarak tokatladi suyun karşı tarafını
Agresifde olamiyorsun, sakincede yapamiyorsun hoca..

3tane kısa alayım onlar atsin digerleri defans yapsin kafasi ile bu is gitmez

Hoca istifa etmeli yada gönderilmeli
Hocadan önce Turgay bey gönderilmeli Hak icin yazıyorsak

Mahir'in GS TV^'de röportajı var, izlemenizi tavsiye ederim. Orada Mahir'i Efes serisi biter bitmez arayıp "seni takımımda istiyorum" diyen Pistiolis mi yoksa Zeytingöz mü açıklıyor. Muhaymin de kendi menajerlik firmasının oyuncusu ve Yunanistan'dan geldi. Sedat için ise Zeytingöz transferi olduğuna katılıyorum.

Diyelim ki Erden Timur'un kurduğu ekip kadromuzu kurdu olayı gerçek. O kadro iyi performans vermiyordu ama kaliteli isimlerden kuruluydu. Ligi tamamlayan kadronun 6 yabancısının 4'ü Euroleague seviyesindeydi. Euroleague seviyesinde olmayanlar Ndour ve Kravish ikilisiydi. Kaldı ki o 4 oyuncusun 2'si Euroleague'e gitti, diğer 2'si Euroleague yapabilecekken parayı tercih etti.

Bu söylediklerim Zeytingöz'ü savunuyormuşum gibi anlaşılmasın. Sene başında Sports Digitale'de Kerem Övet-Erinç Bilican 2'lisi ile yaptığı yayındaki Raymar Morgan açıklaması bile Zeytingöz'ün kovulması için mükemmel bir sebep. Zeytingöz de kovulmalı Pistiolis de...

Mahir'in GS TV^'de röportajı var, izlemenizi tavsiye ederim. Orada Mahir'i Efes serisi biter bitmez arayıp "seni takımımda istiyorum" diyen Pistiolis mi yoksa Zeytingöz mü açıklıyor. Muhaymin de kendi menajerlik firmasının oyuncusu ve Yunanistan'dan geldi. Sedat için ise Zeytingöz transferi olduğuna katılıyorum.

Diyelim ki Erden Timur'un kurduğu ekip kadromuzu kurdu olayı gerçek. O kadro iyi performans vermiyordu ama kaliteli isimlerden kuruluydu. Ligi tamamlayan kadronun 6 yabancısının 4'ü Euroleague seviyesindeydi. Euroleague seviyesinde olmayanlar Ndour ve Kravish ikilisiydi. Kaldı ki o 4 oyuncusun 2'si Euroleague'e gitti, diğer 2'si Euroleague yapabilecekken parayı tercih etti.

Bu söylediklerim Zeytingöz'ü savunuyormuşum gibi anlaşılmasın. Sene başında Sports Digitale'de Kerem Övet-Erinç Bilican 2'lisi ile yaptığı yayındaki Raymar Morgan açıklaması bile Zeytingöz'ün kovulması için mükemmel bir sebep. Zeytingöz de kovulmalı Pistiolis de...

kovulsun kovulmasina ama burda önemli soru yerlerine kimin gelicegi? Beterin beteri vardir derler :)

Kovulsun veya istifa etsin diyen arkadaslar yerlerinde düsündükleri ismi yazarlarsa bence daha faydali olur.

Turgay Zeytingozun bence sen roportajini izle oyuncunun ne dedigind bakmam IDARI YONETICI nedemis ona bakarim !!!

Pistiolisin istegiyle 8 yildir görev yapan yardimci antrenör Gökhan Turan ve diger yardimci antrenör Cenk Akyolla yollar ayrilmis.
Ergin Ataman kulüpten bazi insanlari arayip bunlari nasil gönderirsiniz, kac yildir emek veren insanlar demis.
Bu iki yardimci antrenörü Ergin Ataman A Milli takima transfer etmis" (Kerem Övet)