KBSL 20.Hafta | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi - Galatasaray Çağdaş Faktoring

tamamdır gönül rahatlığıyla istifa çekebilirsiniz. haftalardır bugünü bekliyordunuz zaten buyrun rahat rahat istifa çekin. MAL MAL takımlara karşı seri yapmışız zaten vah vah. biz size mantıklı argümanlarla eleştirin dedikçe siz bel altı vurmaktan fazlasını yapamıyorsunuz. Fenerbahçe maçı sonrası mutlaka gitmesi gerektiğini düşündüğüm kişiyi sizin bu boş ve saçma argümanlarınız yüzünden sene sonuna kadar destekliyordum kendimce, haklıymışım kararimda.

Avrupa'da her eşleşmede rakip güçlü işimiz zor dendi hepsinde iki maçı da kazanarak geçtik turları. üstüne kısa alma vaadi verildi deprem bahane edilerek alınmadı. başkası olsa bahanelere sığınır ama Alper durur bahanelere sığınmak yerine MAL MAL takımları yenerek galibiyetler almış. MAL MAL takımları yendiği için bu galibiyetler + olarak yazılmıyor o yüzden pek bir kıymeti yok doğru.

İstifa olması mümkün değil zaten bakarlar son 10 maç herkesi yenmişiz.. Adam iyi derler geçerler.. Bu adamın sezon sonunu nasıl getirdiğini anlayamıyorum.. Umarım gelecek sene kalmaz!!!

Galibiyet serisi yaptığımkz takımları bu kadro koç olmadanda yener zaten koça gerek yok.

hocam mantıklı bir argüman değil işte bu. son senelerde minimum +5 yenilgi ile kapatiyorsun normal sezonu bu sezon baglamissin seriye ligin en büyük 3. bütçesi olarak vazifeni yapıyorsun Avrupa'da final yolunda ilerliyorsun falan. insanlar yine eleştiriyor, e eleştirinin sebebi ne diyoruz bu sefer de rakipler mal mal takımlar ondan kazandık oluyor. yok yani bel altı ve boş anticilik harici mantıklı bir argumanla elestirin önce ben hak vereceğim söz veriyorum. Alper durur benim babamın oğlu mu sanki

Euroleague favorisi olan iki takımdan biri ile oynuyoruz sonuçta.
Bu maçtan zaten kimsenin umudu yoktu.
Mağlubiyet sürpriz olmaz.
Çukurova’nın yerli kalitesi ligin en iyisi olduğu için bu sene ligde de şampiyonluk beklemiyorum.
Bu sene Eurocup’ı kazanırsak bana göre Alper hoca başarılıdır.
ASVEL maçına kadar Alper hocayı eleştirmek bana da mantıksız geliyor.

Euroleague favorisi olan iki takımdan biri ile oynuyoruz sonuçta.
Bu maçtan zaten kimsenin umudu yoktu.
Mağlubiyet sürpriz olmaz.
Çukurova’nın yerli kalitesi ligin en iyisi olduğu için bu sene ligde de şampiyonluk beklemiyorum.
Bu sene Eurocup’ı kazanırsak bana göre Alper hoca başarılıdır.
ASVEL maçına kadar Alper hocayı eleştirmek bana da mantıksız geliyor.
Venezia'yi geçeceğimizden eminiz yani :)