#12 Mehmet Baras

bence memet barası biraz takip ettiyseniz bizim eski altyapı oyuncumuz ayrıca 2.ligde geçtimiz sezonlarda çoook ii performans çizdii biraz basketbolla alakanız olsa anlardınız ama sizin işiniz burda oyunculara bok atmaktan başka bişe diil

semko' Alıntı:
bence memet barası biraz takip ettiyseniz bizim eski altyapı oyuncumuz ayrıca 2.ligde geçtimiz sezonlarda çoook ii performans çizdii biraz basketbolla alakanız olsa anlardınız ama sizin işiniz burda oyunculara bok atmaktan başka bişe diil

abı bızım ıcın ouyuncunun geleecgı degıl bence saha ıcındekı performansı onemlıdır bızım takıma herkese ıhtıyac var ama 24-25 yasında bı adam da herhalde o kadar yedek oturmayı ıstemez dıe dusunuorum o yuzden kendı ıstegıyle ayrılma ben olsam ole yaprdım

Başka bir konuya değinmek istiyorum.Burak ın benche gelmesinden sonraki benchin durumu benim çok hoşuma gitti.
Mehmet Baras ve Gökhan özellikle.

Murat abinin yazdığı bu tavrı nedeniyle Mehmet Baras tartışması benim için bitmiştir.Salise alamasa da olur.Takımda boşuna bulunmuyormuş.

Evet babası yıllardır şubeden olan biridir, 10 yılını sadece ben biliyorum. Bu sene geç takımı izlemedim ama İsmet'ten sonra Fatih, Kaan, Melih de olabilirdi ama sene başında yedek guard eksikliğimizde öne çıktı sanırım. Dediğin gibi Fatih ile falan değişerek maç atmosferleri yaşamaları iyi olabilir.

Mutlu yıllara... :atki
Geçen gün Gökhan ile Bebektelerdi belki de doğumgünün önceden kutluyorlardı, Cuma günkü maçtan sonra haketmişlerdi de :)