1500 kombine aldık ASLANLAR GİBİ!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Eyüp bey..
Gsbasket tarafı bitmişmi.Arkadaşlarım gitmiş oradan istemiş ve orayı gsbasket aldı yok diyip vermemişler.

Basketbol kombinesi alalım aldıralım öylemi? Bu takımı izlemek için mi? Bir önlem alınmazsa bu kartlar birgün sahaya fırlatılır görürsünüz. Ve bir daha da basketbol kombinesi olayı açılmamak üzere kapanır.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Eyüp bey..
Gsbasket tarafı bitmişmi.Arkadaşlarım gitmiş oradan istemiş ve orayı gsbasket aldı yok diyip vermemişler.

Murat Abi cuma günü aldım ben.Bizim T Blok'un büyük kısmı kırmızıya boyanmıştı.En ön sırada ise bizim siteden ilk alanların ismi yazıyordu,diğerlerinde isim yazmayınca kırmızılar bize ayrılan;ama satılmayan yerler sanıp oradan isteyecektim ki,oralarında satıldığını söyledi görevli arkadaş;ancak T Blok'tan aldım yine de.Yanlış görmediysem iki ya da üç koltuk çaprazımda Cem Güvener vardı.Belki direk Gsbasket'e ayrılmış kısım dolmuş olabilir;ancak T Blok'ta yer vardı.Oralardan alınabilir,son iki günde satılmadıysa.

Ayrıca görevliye ilk başta genele göre gsbasket'in adlığı bilet sayısını sorunca çok iyi dedi.Hatta pota arkasındaki yerleri de gösterdi laptopta.Oradan da site için koltuk alındığını söyledi,onu anlayamadım doğrusu.Pota arkasından yer ayırtılmadı diye biliyordum.

Arda Abi yazmıştı birkaç hafta önce aldığımız kombine sayısı şubeye ne kadar ciddiyetle baktığımızın göstergesi olacaktır şeklinde,biletlerin tükenmesi sitenin prestiji açısından çok iyi oldu.Ayrıca normal şartlarda oluşturmanın zor olduğu bir gsbasket tribünü de kendiliğinden oluşmuş olacak.

Re:

Kürşat Kosovalı' Alıntı:
Basketbol kombinesi alalım aldıralım öylemi? Bu takımı izlemek için mi? Bir önlem alınmazsa bu kartlar birgün sahaya fırlatılır görürsünüz. Ve bir daha da basketbol kombinesi olayı açılmamak üzere kapanır.

Malesef öyle abi.Dediklerin malesef çok doğru.

Re: Re:

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
[quote="Murat İnal":611b9]Eyüp bey..

Murat Abi cuma günü aldım ben.Bizim T Blok'un büyük kısmı kırmızıya boyanmıştı.En ön sırada ise bizim siteden ilk alanların ismi yazıyordu,diğerlerinde isim yazmayınca kırmızılar bize ayrılan;ama satılmayan yerler sanıp oradan isteyecektim ki,oralarında satıldığını söyledi görevli arkadaş;ancak T Blok'tan aldım yine de.Yanlış görmediysem iki ya da üç koltuk çaprazımda Cem Güvener vardı.Belki direk Gsbasket'e ayrılmış kısım dolmuş olabilir;ancak T Blok'ta yer vardı.Oralardan alınabilir,son iki günde satılmadıysa.

Ayrıca görevliye ilk başta genele göre gsbasket'in adlığı bilet sayısını sorunca çok iyi dedi.Hatta pota arkasındaki yerleri de gösterdi laptopta.Oradan da site için koltuk alındığını söyledi,onu anlayamadım doğrusu.Pota arkasından yer ayırtılmadı diye biliyordum.

Arda Abi yazmıştı birkaç hafta önce aldığımız kombine sayısı şubeye ne kadar ciddiyetle baktığımızın göstergesi olacaktır şeklinde,biletlerin tükenmesi sitenin prestiji açısından çok iyi oldu.Ayrıca normal şartlarda oluşturmanın zor olduğu bir gsbasket tribünü de kendiliğinden oluşmuş olacak.[/quote:611b9]Murat selam.
T blok bitti gibi ama alisamiyen.net'ten arkadaşlarda oradan aldılar sanırım.
Pota arkasında bize ayrılmış yerler olduğu doğru çünkü bazı arkadaşlar özellikle öğrenci arkadaşlar oradan aldılar dahada alacaklar.
Ayrıca önder bey'de daha fazlası var bu bilgilerin :)
Bu takımın neyine kombine alalım diyen arkadaşlara ise sadece ARMA için alın diyorum!

Eyüp Abi zaten şu aşamada ya bayan takımı için ya da arma için kombine alınabilir ancak.

Bir de T Blok'tan bilet alan herkesi sitemize üye yapabilirsek,çok iyi olur,çünkü sahaya çok yakın oturacağız,sesimiz duyurmamız,doğru yerlerde doğru tepkileri göstermemiz önemli.Bu da beraber hareket ederek daha kolay olur.Açıkçası ilk maç için beni heyecanlandıran takımdan çok,güzel bir yerdebasketbolu iyi bilen insanlarla maçı seyretmek olacak.

Kombine almayalım diyenler resmen GS ye kötülük yapıyorlar....
Ama bilmiyorlarki bir kaç yenilgi ile kombine almaktan sizin gibi vazgeçenlerimiz olduğu gibi 3-5 tane kombine alıp arkadaşlarına dağıtan öğrencilere veren insanlar var hiç bir transfer yokken koşa koşa gidip kombine alanlar var...
Bu takım hakettiği gibi oynamazsa gereken tavrı koyarız ama tribünleri bırakmayız.....

Gökçe Abi koltuk koltuğa mı oturacaksınız ki :) :) :)

Karışık oturursunuz...Oturmassınz takımı destekleyeceksiniz de yani karışık olur , koltuk sırasına göre vs. olursa uzun iş :)

Valla ben bilmem ilk sırada olacam.Yanıma kim gelirse farketmez. :D

Basketbol Kombine Satışlarında Son 3 Gün

Taraftarıyla buluşmasına sayılı günler kalan Galatasaray Café Crown Erkek Basketbol Takımı'nı yeni sezonun ilk maçında kombine kart ayrıcalığı ile desteklemek için son günler...

Galatasaray Basketbol Takımları'nın 2007-2008 sezonunda yapacağı tüm maçları kapsayan Basketbol Kombine Kartlarının satışı 10 Ekim Çarşamba günü sona eriyor.

Sezon boyu Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda oynanacak olan maçlar için geçerli olacak basketbol kombineleri, taraftarlarımıza gişe
fiyatlarına göre %40 fiyat avantajı sunuyor. 150, 175 ve 200 YTL'den satışa çıkarılan kombine kart satışları 10 Ekim Çarşamba gününe dek Mecidiyeköy'deki Galatasaray Store'da devam edecek.

Galatasaray'ın geleneksel basketbol seyircisinin bu sene salonlara geri gelebilmesi için çok cazip koşullarda satışa sunulan kombine biletler, hem Galatasaray Café Crown Erkek Basketbol Takımı'nın hem de Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın tüm maçlarında geçerli olacak. Kombine bilet sahipleri ayrıca, bu sezon Ahmet Cömert Spor Salonu'nda oynayacak olan tüm Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı maçlarını da seyredebilecekler.

Tüm Galatasaraylı basketbolseverleri, 2007-2008 sezonu boyunca takımlarımızı yalnız bırakmayarak, Ayhan Şahenk Spor Salonu'nun tribünlerini eski günlerdeki gibi doldurmaya davet ediyoruz.

eyüb abi kombine satışlarında son durum nedir?herkes tükendi tükencek diyor ama sen açıklık getirirsen çok iyi olur abi.

Re:

Alp Erdem' Alıntı:
eyüb abi kombine satışlarında son durum nedir?herkes tükendi tükencek diyor ama sen açıklık getirirsen çok iyi olur abi.
max 800 adet satılır buda ilk yıl için süper rakam.

Re: Basketbol Kombinesi Alalım ALDIRALIM!(SON HAFTA)

Eyüp abi seni maaşa bağlasın klüp bukadar didiniyosun,hadi onu yapmıyorlar kafenin reklamı olsun demi :p

Re: Basketbol Kombinesi Alalım ALDIRALIM!(SON HAFTA)

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Eyüp abi seni maaşa bağlasın klüp bukadar didiniyosun,hadi onu yapmıyorlar kafenin reklamı olsun demi :p
Galatasaray Cafe Klan :) :)

800 bence de cok iyi rakam yıllardır 50-60 kişiye maç oynayan takım için.. (gecen sezon hariç)
yatırım devam ettikçe ve başarılar geldikçe maccabi gibi tüm salonu full kombine oynayabiliceğimizi günler de gelir belki :)