17.00 Ülkerspor-Galatasaray Abdi İpekçi Arena Cumartesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haydi bastır şanlı Galatasaray

yenelim ülkeri yeter.Belki zor ama neden olmasın.Salonu boş bırakmazsak ülkeri ıslıklarsak zıgauskası durdurursak ve kerem gönlümü yenebiliriz.Bence bunu çok macta gördüm ilk periyodut iyiyiz.2.periyod kötü oynuyoruz(son maç hariç)

Benim görebildiğim son peiryodun ilk 5 dakikası kabusumuz oldu şimdiye kadar. Ama oyuncuların konsantrasyonu tam olursa yenmememiz için bir neden yok.

yine mi canlı vermiyolar.şerefsiz bunlar.biz her zaman ki gibi ordayız.hepinizi bekliyoruz.UA-uni

of

ozzy 14' Alıntı:
yine mi canlı vermiyolar.şerefsiz bunlar.biz her zaman ki gibi ordayız.hepinizi bekliyoruz.UA-uni
maçı verirlermi hiç badem ismet fener kanalında progrqam yapıyo feneri verir o dingiller allah bilir olsun bizstadı doldururuz Hadi cimbombomum göster gücümüzü cümle aleme hadiiiiiiii hadiiiiiiiiiiiii

ya arkadaşlar banane ismetten bademden leblebiden. buradaki duyuru sebebimiz basketbolseverleri tribüne öekmek. Galatasaraylıları tribüne çekmemiz önemli yoksa hepsi boş.

inşallah herşey güzel olur tribün sov yaparırız takımımızda ülker karsısında galibiyete ulasır.

haydi bakalım bol şans ( ki neyazık ki ülker maçında buna ihtiyacımız var ) hem tribünde hem sahada hakkını verelim yeter....

ua flroya

bizde orda olacagizda bilet dagitilcakmi cvp istiyorum

çağlayandan yine geliyoruz....bileti kimse sorun etmesin gelsin...ben daha maça gidipte giremeden geri döndüğümü hatırlamıyorum...bugün ülkeri yenip galibiyet serimizi 3 e çıkaracağımıza inanıyorum....

herkez icinden geleni yazsin...Cunku su an bence herkez hemfikir..Ulkeri yenebilcegimizi biliyoruz..kotu gidise son verdik zaten....GORUM SENI CIM BOM..GORUM SENI !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...