1985-86 final serisi Galatasaray-Efes Pilsen şu an trt 3 te

bu arada turgay demirele dikkat.efsane takımın sağlam oyuncularından ama şu ana federasyonu fenereasyona çeviren adam.

head coach: fehmi sadıkoğlu
assistant coach: halill üner
efesin o yılki coachu: efsane galatasarylı merhum aydan siyavuş
efeste yine efsane galatasarylı büyük kaptan lütfi arıboğan
ve bizde cin gibi şimdilerin milli takım assitant coachu :nihat iziç

Erdem Yazıcı' Alıntı:
Spikeri tanıyabildiniz mi?Bize Ümit Aktan gibi geldi ama emin olamadık.
ümit aktan değil rahmetli kenan onuk. fb li olduğunu sanırım o zamandan anlarsınız.sıfır coşkuyla anlatmış maçı.oysaki serinin ilk maçını efes kazanırken coşmuştu.yine de toprağı bol olsun.

kenan onuk değil, efsanevi basketbol spikeri vardı. o olsa gerek. adını hatırlayamadım. bu arada salon ne güzelmiş. ve de en çok sevindiğim yıllar sonra "bombarasi bombarasi bom bom bom" tezahüratını duymak oldu

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
kenan onuk değil, efsanevi basketbol spikeri vardı. o olsa gerek. adını hatırlayamadım. bu arada salon ne güzelmiş. ve de en çok sevindiğim yıllar sonra "bombarasi bombarasi bom bom bom" tezahüratını duymak oldu
üstad sanırım sen avni küpeliyi kastediyosun ama bu maçı anlatan kenan onuktu.

Haberin için teşekkürler mert...

''Bu başlık TRT 3 nostalji başlığı olsun, vede böyle bir maçı ilk farkeden arkadaş hemen topiğe yazarak bizleri bilgilendirsin.''

Eyüp Abi'nin açıklamasıdır yukarıdaki,bence de diğer topiğin ismi trt 3 nostalji olarak değiştirilsin ve bu yorumlar ve bilgilendirmeler o başlık altından devam etsin böylece her maç için ayrı bir başlık açma durumu olmaz diye düşünüyorum...:)

Mert Hilal' Alıntı:
[quote="Kurtuluş Yazıcı":3s2026wz]kenan onuk değil, efsanevi basketbol spikeri vardı. o olsa gerek. adını hatırlayamadım. bu arada salon ne güzelmiş. ve de en çok sevindiğim yıllar sonra "bombarasi bombarasi bom bom bom" tezahüratını duymak oldu
üstad sanırım sen avni küpeliyi kastediyosun ama bu maçı anlatan kenan onuktu.[/quote:3s2026wz]

ben yine de kenan onuk olmadığında ısrar ediyorum. ismi hatırladım. ertan yüce sanırım. çocukluğumuzun basketbol spikeri.
spor ve sergi sarayındaki atmosfer de müthişmiş bu arada.

Ben maçı izleyemedim televizyondan ama spiker büyük bir ihtimalle Ertan Yücedir. Çünkü Kenan Onuk hiç basketbol maçı anlatmadı. Ertan Yüceden sonrada Avni Küpeli trt basketbol spikeri oldu. Bir sitemde, yöneticilere maçlar digitürke taşındı. Ama Galatasaray Televizyonu digitürkte yok. Bayanlar maçını izleyemedim bir, digitürkte trt 2 ve trt 3 dönüşümlü veriliyor, tekrar o günleri anmak için yanıp tutuştuğum maçları izleyemiyoruz bu iki. İnsanlar sermayenin oyuncağı olmuş durumda. D smart mı digitürk mü ne kullanacağımızı şaşırdık. Kısa zaman umarım GS tv digitürke girer ve bu nostalji maçlarını da trtden satın alıp yayınlar.

Geçip giden zamanları
Bir yerlerde bulsam
Sonra üzülsem
Üzüldüğüme üzülsem
Gözyaşıma dalıp dalıp
Seni hatırlarım

Gittin şimdi sen
Yoksun yanımda
Bir şey istemem
Neye yarar hatıralar...

Bu şarkı geldi ilk aklıma...Durumu açıklıyor sanırım.

BÜLENT PELİT' Alıntı:
Ben maçı izleyemedim televizyondan ama spiker büyük bir ihtimalle Ertan Yücedir. Çünkü Kenan Onuk hiç basketbol maçı anlatmadı. Ertan Yüceden sonrada Avni Küpeli trt basketbol spikeri oldu. Bir sitemde, yöneticilere maçlar digitürke taşındı. Ama Galatasaray Televizyonu digitürkte yok. Bayanlar maçını izleyemedim bir, digitürkte trt 2 ve trt 3 dönüşümlü veriliyor, tekrar o günleri anmak için yanıp tutuştuğum maçları izleyemiyoruz bu iki. İnsanlar sermayenin oyuncağı olmuş durumda. D smart mı digitürk mü ne kullanacağımızı şaşırdık. Kısa zaman umarım GS tv digitürke girer ve bu nostalji maçlarını da trtden satın alıp yayınlar.

Bülent Bey Galatasaray TV hakkındaki görüşlerinize katılıyorum. TRT 2 ve TRT 3 digiturk'te ayrı kanallar oldu nihayet. Artık izleyebilirsiniz.

digiturk'e keşke trt-3 hiç gelmeseydi diyorum.. çünkü gelme bahanesi trt-6 denen nane.. trt o kanalı sokmak için, daha önce dışarıda kalan 3 kanalını da sisteme dahil etti.. yani trt-şeşin yüzü suyu hürmetine izleyebiliyoruz trt-3 ü falan..

dün gece ben de izledim efes maçını.. ne acıdır ki şampiyonluk kupası turgay demirel'in ellerinde yükseldi.. giydiği formayı görünce utandım.. keşke o formayı hiç giymeseydi dedim.. yazık..