2.GSbasket.Org Basketbol Turnuvası

3 kişi de olur arkadaşlar takımlar. Henüz yeterli sayıda başvuru gelmedi. Twitter'da ve burada herkes takımlardan söz ediyor, herkesin takımı var ama başvuru yok. :)

Başvurularınızı yapmayı unutmayın arkadaşlar.

Bu arada hakem triosunu da açıklıyorum;

Hakem: Kerem Seçer
Hakem: Şamil Turançiftçi
Hakem: Aras Kafkaslı

:)

Anlaşılan o ki "her şey kontrol altında" söylemimizin ardından birileri boş durmamış... Yerden yere vurduğumuz TBF´nin bile hakem atamaları bu kadar taraflı değil; Üç tane R. Madridli hakem..

Zaten voleybol hakemliği döneminden tanıdığımız Kerem Seçer tam bir tetikçi. Geçtiğimiz yaz Ada´da düzenlenen Süper Final´de verdiği kararlarla bizi çileden çıkarmıştı. Unutmadık, unutturmayacağız.

Voleybol hakemliğinde tüm baskılara rağmen en doğru kararları veren Kerem Abi çok doğru bir seçim.Şamil Abi de gözlüğü unutmazsa iyi olur.Ama ben Aras'ı bizim takımın 4. oyuncusu sanıyordum,sanırım her şey bizim kontrolümüz altında :)

Furkan, oldu olacak Sinan Engin´nin 2003 yılında dediği gibi, "hakemleri korumam altına aldım" de. Yazıktır, günahtır ya.. Ortada akıtılacak ter, harcanacak emek var. Bu hakemlerle bu organizasyon bitmez...

Aras Kafkaslı'ya seçim yapması için son teklif gönderildi. Ya hakemlik yapacak ya da sahada yer alacak.

Bu arada takım listelerini turnuva@gsbasket.org adresine gönderin mutlaka arkadaşlar. İlk sayfada şablon yer alıyor.

an itibariyle formumuzu yollamış bulunmaktayım sevgili admin ödülü alacagımız günü sabırsızlıkla bekliyorum :D

takımımız: melik cem koşar
oguzhan yıldız
emre yıldırım

Başkanımız Onur Yavuz bolca savunmuş hakkımızı, büyük başkan. Şu zamana kadar sessiz kaldık oyuncular olarak, ama biz de buradayız, hatırlatalım dedik!

Şu ana kadar belli olan takımlar aşağıdadır:

TAKIM ADI:
ÖNEMLİ OLAN İŞLEVİ SPOR

OYUNCU 1: Kaan Horuzoğlu (üyelik tarihi:2007)
OYUNCU 2: Volkan Kızıltaş (üyelik tarihi:2008)
OYUNCU 3: Barış Erenkaya (üyelik tarihi:2011)
OYUNCU 4: Okan Alasalvaroglu (üyelik tarihi:2008)

TAKIM ADI:
DİNOZORLAR

OYUNCU 1: Önder Çiçekoğlu (üyelik tarihi:2004)
OYUNCU 2: Savaş Karadağ (üyelik tarihi:2007)
OYUNCU 3: Fatih Güler (üyelik tarihi:2006)
OYUNCU 4: Kerem Porazan (üyelik tarihi:2005)

TAKIM ADI: ARMADA

OYUNCU 1: Aykun Murat Alan (üyelik tarihi:2007)
OYUNCU 2: Tolga İhsan Kaplan (üyelik tarihi:2008)
OYUNCU 3: Mert Necati Nalbantoğlu (üyelik tarihi:2010)
OYUNCU 4: Soner Türkmen (üyelik tarihi:2008)

TAKIM ADI: GSB WARRIORS

OYUNCU 1: Erman Taylan (üyelik tarihi:2008)
OYUNCU 2: Eren Akın (üyelik tarihi:2008)
OYUNCU 3: Alperen Küçük (üyelik tarihi:2008)

TAKIM ADI: JUGOPLASTIKA

OYUNCU 1: Arda Ezer (üyelik tarihi:2004)
OYUNCU 2: Bülent Çelik (üyelik tarihi:2004)
OYUNCU 3: Ömer Horzum (üyelik tarihi:2006)
OYUNCU 4: Emre Ozcan (üyelik tarihi:2004)

TAKIM ADI: FUNDAMENTAL TEAM

OYUNCU 1: Melik Cem Koşar (üyelik tarihi:2010)
OYUNCU 2: Oğuzhan Yıldız (üyelik tarihi:2008)
OYUNCU 3: Emre Yıldırım (üyelik tarihi:2012)

TAKIM ADI: GSPURS

OYUNCU 1: Mehmet Furkan Şenbabaoğlu (üyelik tarihi:2010)
OYUNCU 2: Semih Tuna (üyelik tarihi:2007)
OYUNCU 3: Tanju Çiçek (üyelik tarihi:2011)
OYUNCU 4: Cem Erman (üyelik tarihi:2005)

Oyuncu Havuzunda Beklemede Kalanlar:
Ali Çağrı Ay
Erdal Avcı
Emre Doğan
Fırat Uzun
Doruk Ünlü
Kerem Kayacan
Mert Demirtepe

Turnuvamız 27 Mayıs Pazar günü 13:00 - 17:00 saatleri arasında İBB Zeytinburnu Spor Kompleksi' ndedir.
Salonun ulaşım haritası aşağıdadır.
Turnuvada mücadale edecek takımların saat 12:30' da salonda olmaları gerekmektedir.

Takım kaptanları; takım başı 80 TL ücreti turnuva başında organizasyon komitesine iletecektir.

zeytinburnu.jpg

Kuralları okuyun öyle gelin. :)

* Takım listeleri ancak başvuru süresi içinde değiştirilebilir. Turnuva başladıktan sonra takımlarda değişiklik yapılamaz.

Teklifinizi revize ederek turnuva@gsbasket.org adresine gönderin. Başkan ekler Can'ı da.