2.GSbasket.Org Basketbol Turnuvası

Eğer kurallar müsaade ederse biz 4. kişi olarak Can Kırımlıoğlu'nu takıma katmak istiyoruz.

Kerem Secer' in de cevapladığı gibi henüz başvuru süresi sona ermediği için takım kadrolarında güncelleme yapmakta bir problem yok.
Ben gerekli güncellemeyi / eklemeyi yaptım.

Yoğun istek üzerine son başvuru tarihi 23 Mayıs Carsamba gece yarısına kadar uzatılmıştır. Bazı arkadaslar bir turlu kadrolarını olusturamıyorlarmıs :)

NOT: Bu konuda beni en fazla hayal kırıklıgına ugratan isim Emre Doğan oldu. Maltepe Pamukspor daki normal maç organizasyonlarına bile Avcılar' dan kalkıp gelen Emre, turnuvada henüz herhangi bir takım kadrosunda yok. Enteresan :)

Kerem Secer' in de cevapladığı gibi henüz başvuru süresi sona ermediği için takım kadrolarında güncelleme yapmakta bir problem yok.
Ben gerekli güncellemeyi / eklemeyi yaptım.

Yoğun istek üzerine son başvuru tarihi 23 Mayıs Carsamba gece yarısına kadar uzatılmıştır. Bazı arkadaslar bir turlu kadrolarını olusturamıyorlarmıs :)

NOT: Bu konuda beni en fazla hayal kırıklıgına ugratan isim Emre Doğan oldu. Maltepe Pamukspor daki normal maç organizasyonlarına bile Avcılar' dan kalkıp gelen Emre, turnuvada henüz herhangi bir takım kadrosunda yok. Enteresan :)

Benim mac basi primlerimi falan belirledin mi abi ona gore oynayayım? :p

Dışardan takım çıkarabiliyomuyuz ya? :)

Üyelik tarihlerinde problem yoksa neden olmasın dermişim :)
Boşuna mı katılımcıların yanına üyelik tarihlerini yazıyoruz? En az 6 aylık üye olma şartı var.

Bu arada Aykun Alan; dün gündüz saatlerinde başvuru formuna yazdığın numaradan seni aradım cevap vermedin ve sonradan geri dönüş de olmadı ...

Üyelik tarihlerinde problem yoksa neden olmasın dermişim :)
Boşuna mı katılımcıların yanına üyelik tarihlerini yazıyoruz? En az 6 aylık üye olma şartı var.

Bu arada Aykun Alan; dün gündüz saatlerinde başvuru formuna yazdığın numaradan seni aradım cevap vermedin ve sonradan geri dönüş de olmadı ...

İfşa ettiğin için sağol abi :)

Bu konuyu bbm'den halledelim bence :)

Fırat ve Emre´nin yer almadığı bir turnuva garip geldi bana. Umarım kalan sürede bir takım oluştururlar ve yıllar sonra düzenlenen bu organizasyonda yer alırlar.

Voleybol federasyonu turnuvada hakemlik yapmama izin vermedi. Ya voleybol ya da basketbol dedi, bu yüzden ben de voleybol hakemliğini seçtim. Yazın Adalar'da karşı karşıya geleceğiz artık.

forumbanner.jpg