2007-2008 Şampiyonu Galatasaray

Onur:
bu sene baskette tarih yazalı
' Burak Barut:
KUPALARI SIRKETLERE BIRAKMAYALIM @@
Onur:
ne efes ne ÜLKER ne de telekom

' Burak Barut:
HAYDİ BASTIR CIMBOMBOM SENSIN SAMPIYON @@
Onur:
bu sene baskette tarih yazalım

' Burak Barut:
KUPALARI SIRKETLERE BIRAKMAYALIM @@

Onur:
ne efes ne ÜLKER ne de telekom

' Burak Barut:
HAYDİ BASTIR CIMBOMBOM SENSIN SAMPIYON @@

Biz şimdiden havaya girdik ve şampiyonluğa kilitlendik . Sıra çekemeyenlerde.

yönetim + takım +taraftar= şampiyonluk
basarının formülü buysa eger zincirin halkaları olusmaya basladı,bu zincir bozulmazsa neden olmasın..!!!

Kaybolup Giden Yıllar...

Canlanıyor Her Hatıralar...

O Eski Şampiyonluklar...

ŞAMPİYON OL GALATASARAY..(inşallah)

Geçen yıl Beşiktaş ile oynadığımız Play-Off Karşılaşmasında Ahmet Cömert'ten Yükselen Bir Sesti Bu...

Kısmet Bu Sene İçinmiş... :)

İnancını yitirenlere ve bu topiği açıp kaçan arkadaşıma söylüyorum!!!
2007-2008 Basketbol ligi şampiyonu Galatasaray!!!

Herşey inanmakla başladığına göre,bundan sonra hep olumlu düşünürsen,şampiyon olacağına hiç şüphe duymazsan şampiyon olursun.

Çok güzel söylemişsin Arda..Son anda Play-Off'a girsen bile şansın her zaman vardır..Ben ligde 4.lük bekliyorum Play-Off'ta şampiyonluk..

Ölüm nerede gelirse gelsin,
Toprağımda SARI KIRMIZI güller açacaksa, Mezar taşımda GALATASARAYLI yazacaksa, El-fatiha'dan sonra GALATASARAY MARŞI okunacaksa öyle ölüm hoş gelmiş sefa gelmiş..!

ÖLÜMÜNE GALATASARAY !!
SONUNA KADAR GALATASARAY !!
Cümle Aleme İnat,
2007-2008 ŞAMPİYONU GALATASARAY !!

Dediğiniz gibi lig paly off ta başlıyor... Ligde sadece yolunuzu belirleyebilirsiniz. İster engebeli ister düz bir yoldan gidersiniz. Engebeli yol zorludur ama o engelleri aşınca o zafer sizi daha tatmin eder. Şampiyonluk yakındır...

Arkadaslar,
İlginc bir nokta C.Owens transferi oldu uzerinden saatler gecti. Bir uyemiz 2007-2008 Şampiyonu Galatasaray konu baslıgına mesaj gondermemis. Halbuki bu konu baslıgı Dee Brown transferi sonrası canlıydı. Simdi bu durgunluk, Neden???